Ptaki egoztyczne Podkategoria: Ptaki egoztyczne

 • Zwierzęta »

  Człowiek od początku swego istnienia współegzystuje na Ziemi wraz z bardzo bogatym i różnorodnym światem fauny, do którego można zaliczyć wiele grup stworzeń, takich jak ssaki, ptaki, owady, ryby, gady i inne. Część z nich udało się udomowić lub chociaż ujarzmić, pozostałe żyją na wolności i nic nie wskazuje na to, aby kiedykolwiek miały zostać udomowione przez człowieka - albo ze względu na swój charakter, albo wielkość, albo jedno i drugie. Nasza witryna opisuje setki zwierząt, które można spotkać zarówno na terenie naszego kraju, jak i w innych państwach i na innych kontynentach. Do każdego opisu dołączono zdjęcie.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gołębie ozdobne »

  Strona informacyjny na temat gołębi rasowych jak i wysokolotnych. Na portalu znajdziecie niemało wiadomości na temat związany z gołębiami podstaw hodowli, należytego żywienia i pożyteczne porady jak leczyć chore ptaki. Rady także informacje zawarte na mojej stronie publikowane są przez osoby dobrze znające opisywane zagadnienia. Na stronie posiadamy duży zbiór ciekawiących fotek wszystkich ras gołębi i zdjęcia z prezentacji organizowanych w Polsce. Jeśli posiadasz zdjęcia gołębi i potrzebujesz je opublikować na portalu wystarczy się skontaktować z administratorem strony.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wylęgarnia drobiu »

  Wylęgarnia drobiu w Białobrzegach to nowoczesne przedsiębiorstwo, które jest wysokiej jakości sprzedawcą kurczaków jak też piskląt brojlerowskich. Pisklęta brojlery dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz umiejętnością jakie mają pracownicy tej białobrzeskiej wylęgarni, każdy kontrahent może oczekiwać tu kompleksową obsługę. Dostępne tu pisklęta brojlerowskie jak i kurczaki wywodzą się z bardzo dobrych stad jak i mają pełen program szczepień profilaktycznych. Nabycie dostępnych w wylęgarni drobiu w Białobrzegach kurczaków i piskląt rasy ROSS 308 i COBB 500 bez wątpienia zaspokoi wymagania nawet szczególnie wymagających klientów. Oprócz wysokiej jakości drobiu, na fachowość białobrzeskiej wylęgarni ma też wpływ jej urządzenie. Są to zarówno profesjonalne sprzęty, posiadające istotne zaświadczenia. Oprócz tego, dostępne pisklęta jak i kurczaki – brojlery, dystrybuowane są po atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ptaki egoztyczne

bezkręgowce (1), kręgowce (1), zwierzęta (3), wylęgarnia (1), gady (1), drobiu (1), płazy (1), kurczaki (1), ssaki (1), Białobrzegi (1), ryby (2), pisklęta (1), borojlery (1), gołębnik (1), pajęczaki (1), gołębie pocztowe (1), ptaki (3), ROSS 308 (1), owady (1), wylęgi (1)