Zdrowa Droga

Na tej stronie będziemy próbować upowszechniać rzeczy warte i konieczne by cieszyć się zdrowym życiem, informacje, o których krępujemy się mówić w normalnych spotkaniach. Skrywa się za tym zasobność i tradycyjny organizacja natury, bogactwo wiedzy wielu światłych ludzi. Ludzie Ci sprawdzili i wykreowali cały system wartości, o które możemy się bez ryzyka oprzeć. Wszyscy mamy inteligencję ten rozum podpowiada nam, że to dobra droga na przyszłość, to zdrowa droga. Nie zdajemy się tylko na lekarzy, jesteśmy w stanie
liczyć na wielostronną wsparcie innych ludzi. Nie jesteś osamotniony, oczekujemy na Ciebie:). Przyjaciół poznaje się w biedzie, schorzenie czy choroby to taka nasza ludzka bieda.
Pozdrawiamy serdecznie
Katarzyna i Jerzy.
Stopień dobrego zdrowia i samopoczucia, siła do życia. Rozmyślne dbanie o siebie, swój forma, swoją tężyznę, odporność na choroby. To nasze cele, uruchamiamy grupę oparcia.
Większość z nas zna te wszystkie prawdy; najważniejsze, aby zdrowym być, zdrowie to podstawa itp. A jednakże w tym czasie niewiele robimy, czy myślimy świadomie w tym kierunku. Życie popycha nas, odwraca uwagę od tej właściwej wartości. Szara codzienność, ze swoimi przypadłościami całkowicie nas absorbuje; jemy byle co, wypoczywamy byle jak. Do czasu, gdy dotknie nas jakaś niedomaganie która bardzo przeszkadza. I co czynimy?, maszerujemy do lekarza i oczekujemy, że znajdzie on szybkie rozwiązanie problemu. Nie ma w tym nic głupiego, niestety oddając swoje zdrowie tylko w inne ręce, szybko gubimy kontrolę i wkrótce wpadamy w tę pułapkę. Nasza apteczka robi się zbyt mała, aby zmieścić, coraz to nowe leki na zjawiające się, co raz to nowe słabości.

Szczegóły strony zdrowadroga.com:

Podlinkuj stronę zdrowadroga.com:

Zdrowa Droga

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 136 Odwiedziny googlebot 271

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Celiakia »

  Jesteśmy organizacją non profit wspierającą wszystkich chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Celiakia jest chorobą o całożyciowym przebiegu, a dieta bezglutenowa jest jedynym skutecznym lekiem. Działania naszego Stowarzyszenia adresowane są do wszystkich chorych oraz rodziców chorych dzieci na celiakię. Osoby, które zechcą czynnie uczestniczyć w realizacji działań na rzecz chorych na celiakię zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biorezonans Katowice »

  Chcesz, lecz nie wiesz jak rzucić palenie papierosów, gdzie mogą Ci pomóc i czy Tobie się to uda?. Wiedz, że rzucenie palenia wcale nie jest trudne, tylko potrzeba do tego odpowiedniej terapii. Poradnia Holis Katowice stosuje unikalną metodę-odwyk od papierosów- zawierającą biorezonans BRT antynikotynowy, detoks, homeopatię, trening. Wizyta trwa ok.40 minut. Nasze doświadczenie w tej terapii wskazuje, że rzucanie palenia papierosów jednorazowe nie tylko jest możliwe, lecz jest bardzo łatwe. Tel 791 992 328 Zapraszamy także do oceny i poprawy stanu zdrowia poprzez zastosowanie medycyny naturalnej. Pomyśl, że aby rzucić palenie, lub polepszyć stan zdrowia to wcale nie jest daleko mimo, że mieszkasz w mieście:Chorzów,Bytom, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Łaziska Górne, Tychy, Bieruń,Ruda Śląska, Żory, Orzesze, katowice, Oświęcim,

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Joga centrum »

  Yoga to intrygująca filozofia. Jego zasady opierają się na pełnym rozwoju człowieka. Wytrwale praktykując jogę można nie tylko uspokoić ale przy okazji zadbać o właściwą kondycję. Yogę może uprawiać niemalże każdy bez względu na to czy jest wygimnastykowany. Osiągnięto to za sprawą świetnego dostosowania wykonywanych figur. W ten sposób specjalnie dla pań została przygotowana joga dla kobiet. Jej program jest skupiony na treningu najistotniejszych z punktu widzenia pań części ciała. Jak zatem da się zauważyć joga nie jest tylko tajemniczą ścieżką filozoficzną, stanowi poza tym doskonały sposób na zadbanie o stan swojego organizmu.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zatkane zatoki »

  Sinupret daje zatokom zielone światło. Jego sprawdzone, 3-kierunkowe działanie łagodzi objawy ostrego i przewlekłego zapalenia zatok. Ten unikalny preparat jest stosowany na całym świecie przez ponad 70 lat, jest jednym z najlepiej zbadanych leków naturalnych na świecie, od ponad 30 lat przeprowadza się na nim badania kliniczne.Co to jest Sinupret?Sinupret jest zalecany w celu łagodzenia bólu i zapalenia zatok, oraz w leczeniu łagodnych infekcji górnych dróg oddechowych. Objawy mogą obejmować:• zatkany nos;• przekrwienie górnych dróg oddechowych;• ból zatok;• uczucie ucisku zatok;• bóle z przodu głowy;Badania kliniczne wykazały, że Sinupret:• odblokowuje zatoki – zmniejszając obrzęk i przekrwienie;• Łagodzi ból zatok – łagodzi stan zapalny, obrzęk i ból głowy;• czyści zatoki

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Błonnik, niski cholesterol, zdrowe: odżywianie, odchudzanie, wątroba, jelita, nerki, prostata »

  Jeśli chcemy wieść szczęśliwe, zdrowe życie musimy zawczasu zadbać o swoje zdrowie. Jak to zrobić ? Najważniejsze to zdrowe odżywianie oparte o zasady zdrowego odżywiania. Codzienna zdrowa dieta powinna być bogata w błonnik pokarmowy i uzupełniana naturalnymi suplementami diety. Osoby z otyłością muszą pamiętać o zdrowym odchudzaniu i obniżeniu cholesterolu. Ważna jest też zwiększona aktywność ruchowa i eliminowanie stresu.Niniejsza witryna zawiera wiele informacji o tym jak być zdrowym, jak w naturalny sposób leczyć choroby wątroby, choroby jelit, choroby nerek, choroby prostaty. Jeśli to tylko możliwe należy stosować naturalne preparaty roślinne w leczeniu w/w organów takie jak: Ostropest witalny, Błonnik witalny, Triphala, Spirulina, Alveo i inne.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »