Rehabilitacja Podkategoria: Rehabilitacja

1 · 2 · następna strona »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Odwiedź rehabilitacyjny blog tematyczny, poruszający aspekty szeroko rozumianego sprzętu dostępnego na terenie kraju. W środku wyczerpujące opisy dostępnych produktów, zaopatrzone w zdjęcia oraz informacje o dostępnych rozmiarach. Jeśli nie masz pojęcia co wybrać z szerokiej oferty producentów, sprawdź naszą witrynę już teraz. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Amazonki Olsztyn »

  Medyczna strona poradnikowa dla Amazonek. Jak wygląda życie po mastektomii? Jest bardzo różowe! Turbany i chusty dodadzą uroku każdej pani, a peruki i czapeczki zlikwidują kompleksy. Amazonki ćwiczą, uprawiają sporty i jednoczą się. Wdziewają stroje kąpielowe i biegną na basen. Aktywnie spędzają czas z bliskimi. Nie poddają się, bo każdy dzień to nowe wyzwanie i walka o piękno, zdrowie, poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Bądź na bieżąco z informacjami o raku piersi, mastektomii, badaniach i nowościach z dziedziny onkologii. Nie daj się, poszerzaj swoją wiedzę, pomagaj innym Amazonkom, jesteś nam potrzebna!

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy dla fizjoterapeutów »

  Jesteś dopiero zaczynającym lub długo już pracującym fizjoterapeutą ? Musisz zwiększyć swoje kwalifikacje ? Twój szef wysłał Cię na dodatkowe kursy ? To miejsce idealne dla Ciebie! Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku edukacyjnego w dziedzinie fizjoterapii zapraszamy do uczestnictwa w interesujących kursach i szkoleniach. Nasza firma przygotowuje kursantów do zdania cenionych na całym świecie kursów PNF. Taki dyplom jest olbrzymim ułatwieniem w znajdowaniu pracy w całej Unii Europejskiej. Wszystkie nasze kursy są prowadzone przez wyspecjalizowanych nauczycieli. Posiadamy najnowocześniejszą oraz dobrze wyposażoną bazę szkoleniowo-dydaktyczną. Oferujemy najkorzystniejsze ceny na rynku. Kursy odbywają się w Warszawie, Gdańsku, Krakowie.

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masażysta »

  Początki masażu były skromne związane z obrzędami religijnymi, zabiegami pielęgnacyjnymi i medycyną. Masaż to oddziaływanie dłoni masażysty na skórę pacjenta Tak było kiedyś, dziś masaż to osobna dziedzina wiedzy. Poznanie wszystkich popularnych rodzajów masaży jest bardzo trudne. Coraz częściej w zabiegach stosujemy urządzenia, które wspomagają a niekiedy zastępują dłonie masażysty. Życzę sobie by to, co dziś nazywamy masażem za kilkadziesiąt lat nadal nosiło tą samą nazwę. Postęp jest nieunikniony, nie zatrzymamy świata, dlatego tworzymy stronę, na której jesteście. By każdy z nas masażystów potrafił odnaleźć się w dzisiejszych, szalonych czasach. Mógł pogłębić swoją wiedzę i miał sposobność dzielenia się swoją wiedza z innymi.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podświadomość, afirmacje, metody radzenia sobie z programami, rozwój i samodoskonalenie się »

  Strona www.podswiadomosc.eu mieści w sobie rozległą wiedzę w przedmiocie podświadomości. Za jej pomocą dowiecie się czym jest podświadomość, jak pracuje, jakie są sposoby odnalezienia drogi do programów i przekonań w niej zakodowanych. Zapoznacie się z tym jak modyfikować nie wspierające nas przekonania i wzorce zachowań. nauczycie się jak konstruować afirmacje i jak z nimi pracować, aby odmienić swoje życie na lepsze.Na stronie znajduje się również blog poświęcony chorobie zespół jelita drażliwego, w którym autor opisuje codzienne zmagania z tym schorzeniem. Wizyty u specjalistów medycyny konwencjonalnej jak i niekonwencjonalnej. Swoje wnioski i spostrzeżenia. Czego finałem jest pełne uzdrowienie i pozbycie dręczących objawów. Zapraszam na stronę.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja »

  Rehabilitacja forum: Forum o masażach Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej, spa & welleness. Początki masażu były skromne związane z obrzędami religijnymi, zabiegami pielęgnacyjnymi i medycyną. Masaż to oddziaływanie dłoni masażysty na skórę pacjenta Tak było kiedyś, dziś masaż to osobna dziedzina wiedzy. Poznanie wszystkich popularnych rodzajów masaży jest bardzo trudne. Coraz częściej w zabiegach stosujemy urządzenia, które wspomagają a niekiedy zastępują dłonie masażysty. Życzę sobie by to, co dziś nazywamy masażem za kilkadziesiąt lat nadal nosiło tą samą nazwę. Postęp jest nieunikniony, nie zatrzymamy świata, dlatego tworzymy stronę, na której jesteście. By każdy z nas masażystów potrafił odnaleźć się w dzisiejszych, szalonych czasach. Mógł pogłębić swoją wiedzę i miał sposobność dzielenia się swoją wiedza z innymi. forum, forum masażu, forum o masażach, masaż, masaż stóp, masaż klasyczny, masaż leczniczy,

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Kraków »

  Niezmiernie wygodnym rozwiązaniem dla potencjalnych pacjentów są tak zwane centra medyczne, w których pracuje cały szereg specjalistów. Takim centrum jest właśnie ProMedical. W zależności od tego, co nam w danej chwili dolega, wybieramy właściwego lekarza, który zaleca nam stosowną terapię farmakologiczną bądź zabiegi. Jeżeli na przykład mamy problemy z układem mięśniowym, to być może wystarczy tylko masaż klasyczny, ażeby wszystko powróciło do normy. Częściej jednak się zdarza, iż terapia wymaga wspomożenia dodatkowymi, specjalistycznymi zabiegami. Zachęcamy do korzystania z kompleksowych usług Promedical!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Każdy z nas od chwili do czasu odczuwa pewien ból i ma świadomość, że trzeba wypocząć. Jeżeli jednak chciałbyś swoje ciało powierzyć wyjątkowym masażom i relaksowi to bez wątpienia wstąp na tą stronę internetową. Opisujemy tam wnikliwie na czym polegają zabiegi i jak dużo kosztują. Dlatego możesz skorzystać z zabiegów, jakie akurat w największym stopniu Cię intrygują. O ile masz pytania to koniecznie zadzwoń na nasz numer, a dostaniesz darmowo każde odpowiedzi na te zapytania.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Międzyzakładowa Przychodnia Lekarska Zakład – Rehabilitacji Leczniczej przy POPON w Poznaniu »

  Specjalizujemy się w schorzeniachortopedycznych: choroby i uraz kręgosłupa; ból kręgosłupa odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowego; stan pourazowy/po złamaniu/po skręceniu; choroby zwyrodnieniowe; skoliozy/dyskopatie/rwa kulszowa; w różnych dysfunkcjach narządu ruchu. neurologicznych: uraz rdzenia; udar mózgu; stany po urazach mózgowo-czaszkowych; schorzenia obwodowego układu nerwowego. Zabiegi rehabilitacyjne: masaż suchy, kąpiele lecznicze, ćwiczenia indywidualne, terapia manualna, kinesiology taping, fizykoterapia (magenetoterapia, laseroterapia, krioterapia, ultradźwięki, elektrolecznictwo).Konsultacje specjalistyczne: rehabilitacyjne, ortopedyczneMedycyna Pracy - BADANIA KIEROWCÓW NA WSZYSTKIE KATEGORIE, BADANIA DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRAWO JAZDY, BADANIA NA WYSOKOŚĆ, WÓZKI WIDŁOWE!Badania profilaktyczne (wstępne, okresowe, kontrolne).

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Open Medical - Biofeedback »

  W Naszej przychodni Open Medical chcielibyśmy zająć się chorobą, z którą do nas przybywasz w sposób holistyczny. Trudno skupić się na jednym schorzeniu i liczyć, że reszta sama się rozwiąże. Lekarze naszego Centrum to grupa pozostająca ze sobą w stałym kontakcie. Naradzamy się ze specjalistami z innych dziedzin, systematycznie przekazując ważkie dla naszych chorych informacje. Aby pomóc Państwu myśleć o swoich wymaganiach w zbliżony sposób, oferujemy szereg atrakcyjnych pod względem ceny pakietów usług zarówno dla dzieci jak oraz dla ludzi dorosłych. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabiegi rehabilitacyjne »

  Sanatorium Panorama Morska w Jarosławcu proponuje pakiety rehabilitacyjne. Oferujemy balneoterapię, fizykoterapię i krioterapię. Nasze zabiegi rehabilitacyjne zagwarantują Państwu zdrowie i lepsze samopoczucie. Robimy zabiegi na takie dolegliwości jak astma oskrzelowa, depresja i wiele innych. Pobyt w nadmorskim kurorcie z pewnością przysłuży się Państwa zdrowiu i urodzie. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny pakietów rehabilitacyjnych. Szczególnie osobom otyłym polecamy aerobic lub vacu activ. Robimy także masaż limfatyczny, klasyczny i wibracyjny.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy rehabilitacyjne »

  Mazowsze Medi SPA to wspaniale położony ośrodek SPA w Ustroniu zapewniające odwiedzającym szeroką paletę zabiegów SPA. Na gości czekają 2 a także 3 osobowe pokoje, które ogólnie pozwalają na przebywanie 44 gości. Każdy pokój posiada stylowe wnętrze, komfortowe wyposażenie a także zapierający tchnienie w piersiach widok z okna. Mazowsze Medi SPA zapewnia bogatą paletę zabiegów SPA a także weelness - zabiegi relaksacyjne, oczyszczające, odmładzające oraz turnusy odchudzające oraz turnusy rehabilitacyjne. Ośrodek posiada własny basen, saunę, jacuzzi jak również serwującą pyszne posiłki restaurację. Mazowsze Medi SPA znajduje się w ustronnej części znanej i cenionej miejscowości turystycznej jaką jest Ustroń, dzięki czemu gwarantuje odwiedzającym spokój przy zachowaniu szerokiego wachlarza dostępnych rozrywek.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum rehabilitacji Kraków »

  MADI to centrum rehabilitacji zapewniające swoje usługi na terenie Krakowa i okolic. Firma oferuje fachowe masaże dla osób cierpiących na bóle krzyża, głowy, stawów i sztywnienie rąk. W MADI pracują rzetelni i właściwie wyspecjalizowani rehabilitanci, którzy wykonują rozmaite zabiegi w mieszkaniach swoich pacjentów. Trzeba pamiętać, że rehabilitacja nie może skończyć się na jednym spotkaniu. Po pierwszym zdiagnozowaniu dolegliwości zaleca się dalsze kontynuowanie terapii, co zapewnia skuteczne zniwelowanie bólu.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZYBERTEX-WCZASY, KOLONIE, REHABILITACJA, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE »

  Organizator turnusów rehabilitacyjnych Zybertex zaprasza na turnusy rehabilitacyjne i wczasy z rehabilitacją nad morzem i w górach. Ośrodki rehabilitacyjne i wczasowe położone w najpiękniejszych regionach kraju, Kołobrzeg, Świnoujście, Rewal, Sarbinowo, Ustronie Morskie, Jarosławiec, Darłowo, Mrzeżyno, Dźwirzyno, Niechorze, Brenna, Piwniczna Zdrój, Dziwnówek, Chłopy, Krynica Zdrój, Mielno, Poddąbie, Ustka, Jastrzębia Góra. Turnusy rehabilitacyjne, wczasy w ośrodku rehabilitacyjnym nad morzem lub w górach jako aktywna rehabilitacja. Pobyty lecznicze, trunusy dietetyczne, SPA i Wellness. Basen w ośrodku, baseny termalne, rehabilitacja dorosłych i dzeci - w górach i nad morzem, sanatoria, wczasy rehabilitacyjne. W ośrodkach i sanatoriach - w ciekawych regionach naszego kraju nad morzem i w górach. Zapraszamy do spędzenia czasu na turnusie w kwocie dofinansowania z PFRON. W ramach organizowanych turnusów łączymy wypoczynek z rehabilitacją, Proponujemy zab

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja i ortopeda Kraków »

  Niskie ceny zabiegów i ćwiczeń, promocje. Rehabilitacja pooperacyjna, po artroskopii, w bólach kręgosłupa i stawów. Zapraszamy na rehabilitację do Gabinetu Rehabilitacji i Ortopedii. Zabiegi rehabilitacyjne wykonywane są w gabinetach Kraków - Nowa Huta oś. Złotej Jesieni 15c/13, Kraków - Kurdwanów ul. Bujaka 16a, oraz w domu pacjenta( ćwiczenia rehabilitacyjne i masaż leczniczy). W gabinecie wykonujemy zabiegi fizykoterapii: krioterapia, laser, pole magnetyczne, ultradźwięki, tens, jonoforeza, elektrostymulacja, diadynamik i inne. Rehabilitacja prowadzona jest przez wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinach: terapia manualna, PNF, metoda Mc Kenzie, Kinesiotaping, masaż kręgosłupa . Leczymy takie schorzenia jak: łokieć tenisisty, łokieć golfisty, chondromalacja, ostrogi piętowe i inne.

  Data dodania: 02 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki »

  Bardzo raz za razem zdarza się iż dorośli nie mają czasu dla swoich nie w pełni sprawnych rodziców. Praca mieszkanie jest odpowiedzialne iż jazda po znachorach bądź stała opieka nad starszymi ludźmi nie jest wykonalna. W celu pomocy wszystkim takim osobom stanął szczególny ośrodek, gdzie zagwarantujemy opiekę osobami nie w pełni sprawnymi w starszym wieku. Dom seniora to nowoczesny dom umieszczony w malowniczej krainie. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt oraz wyposarzenie. Jakikolwiek lokator kierowanego domu opieki posiada oddzielny pokój z dostępem do prywatnej łazienki. Dom opieki dopilnował zarówno o możność wymiany, swoim pensjonariuszom oferujemy telefony, dostęp do internetu. Wszystko to sprawia iż dom seniora jest jednym z w największym stopniu pożądanych miejsc w Polsce. Dom starości jest nadzwyczaj właściwym podejściem gdy brakuje ci czasu, nad całodobową opieką, nasi odpowiedzialni lekarze 24 godziny na dobę będą mieli pod opieką twych bliskich.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Jeśli w danym momencie Twoja kondycja nie jest najdoskonalsza i niezbędna Ci rehabilitacja Warszawa Kriosonik to centrum gdzie masz zagwarantowaną wszechstronną obsługę. Przygotowano zabiegi, aby przynieść Ci ulgę, czeka też grono lekarzy specjalistów. Jeśli odczuwasz bóle mięśniowe pierwszorzędnie polepszy Twój stan fala uderzeniowa Warszawa Myśliwiecka 4A – to adres centrum rehabilitacyjnego. Określi dolegliwość i zaleci stosowne metody jego rozwiązania dobry ortopeda. Warszawa posiada powody do satysfakcji dysponując tak dobrze zorganizowaną placówką. Stosownie rozluźnia napięte mięśnie i bardzo korzystnie wpływa na psychikę krioterapia. Warszawa Kriosonik – tu skorzystasz z masażu tkanek głębokich i konsultacji dotyczących fizjoterapii. Kinezyterapia to dziedzina obejmująca ćwiczenia izometryczne oraz różne formy terapii manualnej. Kliknij na stronę, żeby dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Zdrowie to bez wątpienia nasz najdroższy skarb. Osobiście stoimy na jego straży, ale gdy zaistnieją trudności, warto tutaj szukać wsparcia.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków »

  Rehabilitacja to istotny czynnik po nabawieniu się urazu. Odpowiednio kierowana rehabilitacja pozwala liczyć na to, że nastąpi rychły powrót do zdrowia. Oferujemy różnorakie rodzaje zabiegów: dla osób starszych, które pomagają walczyć z dolegliwościami kręgosłupa. W placówce zatrudniamy rehabilitantów z dużym doświadczeniem. Dodatkowo na stronie internetowej przedstawiamy ważne porady z obszaru rehabilitacji.Zamieszczamy równiż pliki video z propozycjami codziennych ćwiczeń. Zadzwoń do nas.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Ursynów »

  W ofercie ProFizjo mieści się rehabilitacja kręgosłupa. Specjalnością studia są masaże lecznicze dla kobiet w ciąży, masaże odprężające oraz sportowe. Ze względu na położenie gabinetu, oferta kierowana jest do mieszkańców Warszawy, a zwłaszcza dzielnicy Ursynów. Dobieramy zabiegi odpowiednio do chorób albo dolegliwości naszych pacjentów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, zadowalające efekty oraz przyjazną atmosferę. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują zabiegi z dużą precyzją oraz zaangażowaniem.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaże Warszawa »

  Podstawowym przedmiotem działalności przedstawianej firmy jest realizowanie usług rehabilitacyjnych. Oprócz innowacyjnych metod fizjoterapeutycznych, proponujemy też masaże relaksacyjne, klasyczne i antycellulitowe. Usługi wykonujemy na terenie Warszawy i jej okolic. Nad wysoką jakością przeprowadzanych zabiegów terapeutycznych czuwa doświadczony zespół fizjoterapeutów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, systematycznie uzupełniamy ofertę o nowe propozycje zabiegowe. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rehabilitacja