VoIP Podkategoria: VoIP

 • VoIP »

  AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie rozmowy »

  Tellion jest cyfrowym telefonistą telefonii internetowej gwarantujący tanie połączenia do zażyłych, oraz plus aż do kontrahentów, konfratrów, pracowników oraz niecałkowitych niecudzych figur z którymi połączenie istnieje nadzwyczaj relewantny w Twoim interesie. Tellion miętosi ofertę dla także jednostek indywidualnych, a także na rzecz spółek i instytucji. Porządki taryfowe liczbowej telefonii stacjonarnej są w dużej mierze atrakcyjniejsze niż normatywnego rozkłady taryfowe.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualny Faks - oszczędzasz czas i pieniądze »

  Często wysyłasz i odbierasz faksy, ale prawdę mówiąc masz już dość ciągłego siedzenia w biurze i czekania, aż maszyna faksowa dostarczy Ci wreszcie wyczekiwane dokumenty? Teraz jest na to lepsza metoda. Polecamy Ci absolutnie nowoczesny wirtualny faks, dostępny na naszej stronie wirtualnyfaks.pl. Z jego pomocą każdy może odbierać faksy już nie tylko w biurze, ale również w podróżny, w domu, generalnie wszędzie tam, gdzie możemy skorzystać z komputera i gdzie mamy dostęp do Internetu. Pożegnaj swój stary telefon z faksem, gdyż już nie będzie Ci dłużej potrzebny. Każdy wirtualny faks możesz teraz wysłać korzystając z nowoczesnej wirtualnej konsoli faksowej, swojego programu pocztowego, czy też opcji drukuj w edytorze tekstu bądź arkuszu kalkulacyjnym. Wypróbuj wirtualny faks i ciesz się jego wielofunkcyjnością.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • FreecoNet - tania, innowacyjna telefonia »

  Jeżeli chcesz zaoszczędzić na kosztach połączeń telefonicznych, masz dość wysokich rachunków i miernej jakości usług, które oferuje Ci Twój dotychczasowy operator, proponujemy Ci nasze usługi, które możesz bez zobowiązań za darmo wypróbować przez miesiąc. FreecoNet to lider w branźy VoIP w Polsce, nasza oferta usług jest naprawdę bogata, nic Cię nie ogranicza, Ty decydujesz, z których usług chcesz korzystać, a które Ci się nie przydadzą. Niskie rachunki, brak ukrytych kosztów - tylko we FreecoNet wiemy, jak naprawdę powinna wyglądac nowoczesna telekomunikacja. Polecamy nie tylko tanie połączenia, ale również takie usługi, jak Wirtualna Centralka, Wirtualny Faks, Tlenofon dla klientów indywidualnych i firm, a także Infolinie i Telekonferencje. Szczegóły naszej oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej www.freeconet.pl. Tam możesz zapoznać się również z cennikiem naszych usług, korzyściami, jakie dają nasze usługi, a także znaleźć kontakt do naszych konsultantów. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tania telefonia internetowa »

  Spółka ToNet jest właścicielem sieci SuperVoIP.pl. Jest to internetowa sieć telefoniczna, która, stosuje technologię VoIP. Dostarcza ona sporo korzyści użytkownikom. Wewnątrz sieci połączenia są darmowe a z zagranicą kosztują mniej aniżeli w innych sieciach. VoIP posiada serwery umieszczone w Polsce, zapewnia to najlepszą jakość rozmów. Ponadto oferta zawiera masę ciekawych usług, np. predictive dialer, sip trunk. Umożliwiają obniżenie kosztów obsługi firmy i czynią ją innowacyjną w kontaktach z petentami. Voip to wirtualna centrala telefoniczna i wirtualny fax.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Vanberg Systems – innowacja i profesjonalizm w telekomunikacji »

  Vanberg Systems to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie telekomunikacji. Zaufaj nam, a my zajmiemy się system telekomunikacji w Twojej firmy, byś mógł skupić się wyłącznie na kierowaniu firmą. Oferowane przez nas rozwiązania zapewniają pełną mobilność, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy możecie pracować w zasadzie wszędzie, a my ze swojej strony zapewniamy Wam sprawny system telekomunikacyjny. Niezbędny jest jedynie Internet, za pomocą którego możecie korzystać z poszczególnych usług, a i Wasi klienci mają z Wami stały kontakt. Niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, zawsze masz pełen wgląd w działanie firmy, możesz obsługiwać klientów, a jednocześnie oszczędzasz cenny czas i pieniądze. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Vanberg Systems i kontaktu z konsultantami naszej firmy.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wypróbuj wirtualną centralę telefoniczną »

  Jeśli chcesz poprawić standard telefonicznej obsługi klienta w swojej firmie, proponujemy wypróbowanie Wirtualnej Centralki. Teraz masz możliwość wypróbować ten nowoczesny system telekomunikacyjny zupełnie za darmo, przez 30 dni. Wirtualna Centralka to całkowita niezależność geograficzna, możliwość przeniesienia siedziby firmy wraz z centralką bez potrzeby ponownej instalacji i konfiguracji. To również łatwość zarządzania systemem i zaskakująca szybkość jego konfiguracji. Dzięki tej usłudze zaoszczędzisz wiele na kosztach połączeń, ale i na samej inwestycji i urządzeniach. Wypróbuj Wirtualną Centralkę i raz na zawsze pożegnaj się z kłopotami, nieporozumieniami i przykrymi sytuacjami, których Ty i Twoi pracownicy doświadczyliście z powodu awarii posiadanego do tej pory systemu telekomunikacyjnego. Jeszcze dziś zarejestruj się na naszej stronie, wybierz numer i zacznij korzystać z Wirtualnej Centralki.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: VoIP