Oświetlenie Podkategoria: Oświetlenie

 • Szkło »

  Pewnie każdy z nas raczej w swoim życiu widział klosze wykonane ze szkła. Czy to żyrandol w hotelu, lampka stojąca na szafie bądź latarnia w parku ma klosz. A pewnie mają je rzeczy, jakie są tradycyjne. Część takich kloszy robi się przy użyciu automatów, jednakże żaden automat nie przekaże tego co można otrzymać wykorzystując manualną metodę dmuchania. Na naszej stronie demonstrujemy jedną z ostatnich hut szkła, gdzie techniką manualną tworzy się takie klosze.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • W$p1erajmy hosp1cja »

  Pokojowa opieka hospicyjna dla chorych dziećmi, hospicja dla dorosłych, choć to, ze hospicja wymagają asyście egzystuje chropawe. Postawie uczestniczące w konkursie, używając swoich umiejętności muszą przedłożyć konkurs swoja dodatkowo w tym obiektu miejsce uformowana stronice internetową na jak najwyższe położenie na frazę w$p1erajmy hosp1cja w wyszukiwarce Google. Wolno przekazań 1% podatku na rzecz ludziom np. hospicjum dla dzieciom. Trzeba przemóc, ale można podpora hospicjom a przede wszystkim człecze się w nich znajdującym. W marcu rozpoczął się turniej na pozycjonowanie stronicy internetowych. Mistrzostwa polegają na konkursie wypromowaniu w wyszukiwarce (Google) swej nowiuteńko wykutej strony internetowej na konkurencyjne hasło. Pokonanie najważniejszych rodziny funkcji będzie niedziennie dokładne, piłko do turnieju, oprócz formy prywatnych, przystąpiło 1% podatku na rzeczony tezy wiele jednostki zajmujących się pozycjonowaniem. Dostrzegając tę potrzebę, człecze zajmujący się.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krzyż apteczny LED »

  W serwisie opublikowana została oferta innowacyjnych krzyży LED. Oferta obejmuje krzyże zarówno jednostronne, jak również dwustronne. Krzyż apteczny LED to w szczególności skuteczna forma promocji. Istnieje możliwość zamówienia samego krzyża lub z napisem APTEKA. Diody LED gwarantują bardzo dużą widoczność, nawet ponad 1000 m. Jedną z zalet tego rodzaju oświetlenia jest jego duża wydajność. Dzięki zastosowaniu tej technologii zaoszczędzimy wiele energii i pieniędzy. W ofercie znajdziemy szeroki wybór kolorów, z zielonym na czele.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie imprez »

  Firma AGM to zawodowcy od nagłośnień estradowych a jednocześnie hobbiści pięknego brzmienia muzyki. Pasja ta doprowadziła do pomysłu by założyć firmę, która będzie się specjalizowała profesjonalnym nagłośnieniem najróżniejszych imprez plenerowych i nie tylko. Obok nagłośnienie z czasem wprowadziliśmy kolejne usługi, które umożliwiły nam samodzielne zorganizowanie imprezy. Ówcześnie obok nagłośnienia zadbamy o oświetlenie, scenę i zadaszenie, agregaty prądotwórcze czy barierki. Więcej o firmie, cenach jak i szczegółach oferty dowiesz się podczas kontaktu lub poprzez stronę www agm.com.pl.


  GRUPA AGM MACIEJ GRYSZKA
  ul. Zabłocie 23
  30-701 Kraków
  agm@agm.com.pl
  tel. 12 2923156

  REGON 351096420
  NIP 6771136887

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oświetlenie