Strony związane z hasłem 'tresura psów':

 • Jak wytresować psa »

  Szukasz informacji na temat tresury psa? Chcesz samodzielnie wytresować swojego psa w domu? Sprawdź darmowy kurs tresury psów! Znajdziesz w nim między innymi jak nauczyć psa siadać, podawać łapę, przynosić kapcie, nosić torbę i wiele więcej! W serwisach KEPO.PL™ oprócz darmowego kursu tresury psów znajdziesz także jak zrobić odlewy gipsowe, jak wykonać kwiaty z bibuły krok po kroku, jak zrobić wianek i wiele więcej! W wolnym czasie zagraj w gry przeglądarkowe, które także znajdziesz w KEPO.PL™ i baw się dobrze!

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psów, tresura psów Kraków »

  Twój pies doprowadza Cię do szału? Ciągnie na smyczy? Nie wraca na zawołanie? Skacze na gości? Gryzie ręce bądź podszczypuje nogi? Niszczy Twój dom podczas Twojej nieobecności? Na spacerze zjada wszystko, co jest w zasięgu pyska? Dołącz do szkoły CANISTIC, a my pomożemy nie tylko rozwiązać Twoje problemy, ale również sprawimy, że Twój pies stanie się Twoim przyjacielem, a łącząca Was więź będzie budzić zachwyt u innych właścicieli psów. Zapoznaj się z ofertą szkoleniową i rozpocznij szkolenie już dziś. Psy zawsze zajmowały szczególne miejsce w moim życiu. Dostarczały mi radości ze wspólnej zabawy, uczyły wrażliwości i elastyczności myślenia. Posiadanie psów wykazujących zachowania agresywne nauczyło mnie, że najpierw należy zrozumieć psi świat, by móc zbudować pozytywne relacje.Szkoleniem psów metodą pozytywnych wzmocnień interesuję się od 2005 roku, dzięki szkoleniu z zakresu dogoterapii w Fundacji Pies dla Stasia. Dalsze szlify zdobywałam w Fundacji Alteri, uczestnicząc w kursie trenerskim. Stale pogłębiam wiedzę z zakresu zoopsychologii biorąc udział w seminariach (np. z Sheilą Harper, Alexą Capra, Turid Rugaas) i szkoleniach kynologicznych.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tresura pśów Kraków »

  Każdy kto ma jakiekolwiek zwierze ma przeświadczenie ile zajmuje przyuczenie go posłuszeństwa. Moim zdaniem najmarniej jest uczynić z Psa grzecznego i czułego szczeniaka. Często da się zrobić to ale tylko i jedynie wówczas gdy robimy to od szczeniaka. Jak juz piesek będzie wielki i nienauczony od początku, to możliwy kłopot z pozbyciem się złych manier. Do takich myśli perfekcyjnie konsultuje się
  tresura psów Kraków. Treserzy w niedługim odstępie okresu dokonają z Twojego pieska subtelnego szczeniaka. Przestrzeganie to jedna z najlepszych cech jakie powinien dysponować zwierzak. W związku z tym ja widze same plusy w tresurze zwierząt.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psów Warszawa »

  Zakład Tresury Psów RUSS ma wieloletnie doświadczenie w szkoleniu psów na kursach grupowych i indywidualnych. Warszawa to miasto, w którym funkcjonujemy. Szkolenie psów odbywa się pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Prowadzimy psie przedszkole, zwracając dużą uwagę na socjalizację szczeniąt. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu psów do wystaw. Zapewniamy niezwykle wysoką efektywność nauczania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z detalami naszej oferty.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »