Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Psychoterapia Kraków »

  Gabinet psychiatryczno-psychoterapeutyczny świadczy pomoc dla osób cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych, ale także dla specjalistów zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji. Ten sprawdzony krakowski psychiatra to doświadczony specjalista dbający o to, aby prowadzona przez niego terapia była maksymalnie efektywna. Jednym ze sposobów pomocy pacjentom jest superwizja terapii mająca na celu gruntowną analizę zarówno samego procesu leczenia, jak i stosunków na linii pacjent-lekarz. Prawidłowo przeprowadzona superwizja dotyczy sfery formacyjnej, normatywnej i wzmacniającej.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Psychoterapia par i małżeństw, a więc związków o intymnym charakterze to jeden z elementów oferty naszego gabinetu psychologicznego (obok terapii rodzinnej oraz indywidualnej). Bodaj najważniejszym aspektem tego procesu, któremu patronuje doświadczony psycholog, jest identyfikacja źródła problemu - zdarzenia lub zjawiska prowadzącego do zerwania intymnych relacji. Rola psychoterapeuty w takim złożonym procesie jest precyzyjnie określona i nie może polegać na występowaniu z pozycji rozjemcy - psychoterapia to żmudne, wspólne dochodzenie do właściwego źródła problemu. Pomoc psychologa to także fantastyczna metoda dla wszystkich partnerów, którzy chcą doskonalić swój związek w dobie harmonijnych relacji.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt, psychoterapia Katowice »

  Śląskie Gabinety Psychoterapii Gestalt. Psychoterapia Gestalt jako jeden z nurtów terapii humanistycznej kładzie nacisk na indywidualność każdego człowieka, a jego problemy traktuje jako wyraz niespełnionych potrzeb oraz wewnętrznych konfliktów, dlatego psychoterapia Gestalt jest doskonała. Jeśli cierpisz z jakiegoś powodu, odczuwasz lęki, masz problemy psychopatyczne nasz psycholog Katowice znajdzie idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że psychoterapia Katowice to dla nas żadna trudność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania a naszych usług.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gdynia »

  Dzień dobry!

  Jeżeli poszukują Państwo konsultacji u psychologa - psychoterapeuty serdecznie zapraszam Państwa do skorzystania z usług prywatnego Gabinetu Psychoterapii Gestalt - Mateusz Grygiel, mieszczącego się w Gdyni.
  Moje usługi objęte są superwizją, co oznacza, iż są one nie tylko w 100% etyczne, ale i stoją na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. W mojej pracy na pierwszym miejscu liczy się dobro klienta!
  Oferuję konsultacje i terapię dla dorosłych i młodzieży a także dla par.
  Zapraszam
  Mateusz Grygiel - psycholog gdynia

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Właścicielem rekomendowanego portalu jest magister psychologii Anita Boratyn – Podeszwa, której gabinet mieści się na ulicy Jeżyckiej 41/5 w Poznaniu. Jako specjalista z wieloletnim doświadczeniem zapewnia pełen komfort i atmosferę nieoceniania. Przeprowadza psychoterapię nastolatków, jak również dorosłych. Wesprze każdego, kto: boi się utraty bliskiej osoby, ma trudności w stosunkach z innymi ludźmi, jest ofiarą przemocy domowej. W zakres usług wlicza się ponadto organizowanie dydaktycznych zajęć w grupach z tematyki wszelkiego typu uzależnień.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Leczenie i terapię uzależnień oferuje funkcjonujący na Dolnym Śląsku ośrodek odwykowy Mandala, w skład struktury którego wchodzi wrocławska poradnia oraz stacjonarny ośrodek w Mirkowie, koło Wrocławia.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gdynia »

  Zainteresowani pomocą psychologa mogą zgłosić się do Magdaleny Gąseckiej. Miejscem, w którym prowadzona jest rekomendowana psychoterapia jest Gdynia. Co więcej, prowadzone są warsztaty, np. walki ze stresem czy treningi asertywności. Strona www dokładnie przedstawi całą ofertę gabinetu psychologii i psychoterapii. Każdy, kto chce lepiej poznać samego siebie także może zgłosić się do psychologa. Wsparcie znajdą również członkowie rodzin alkoholików, czy osoby z depresją. Pomoc adresowana jest do osób, które znalazły się w ciężkiej sytuacji życiowej.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Obszarem działalności adAlta jest kompleksowa pomoc psychologiczna. Psycholog i inni specjaliści świadczą swe usługi na terenie miasta Warszawa. W zakres działalności gabinetu wchodzą badania psychologiczne dotyczące np. dysleksji. Wysoką jakość obsługi zapewnia doświadczony i wykwalifikowany zespół. Gabinet ten ma na celu przywrócenie spokoju i harmonii swoim pacjentom. Porady udzielane są zarówno w gabinecie, jak również za pośrednictwem Internetu. Oferta dedykowana jest osobom, które mają trudności np. w związku.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii przeprowadzana jest terapia indywidualna (dzieci, dorosłych, seniorów), psychoterapia grupowa, terapia małżeństw, par; interwencja kryzysowa, diagnostyka psychologiczna oraz mediacje. Kompetentny zespół wyselekcjonowanych specjalistów i trenerów stale poszerza swoje kwalifikacje, by móc zaoferować pacjentom najwyższą jakość usług. Dzięki szybkiej pomocy, skutecznej rejestracji on-line i niedługim czasie oczekiwania na konsultację, przyspiesza się efekty terapii. Psychoterapia Wrocław - zapraszamy. Na witrynie www.dcp.wroclaw.pl proste rejestrowanie do specjalistów: psycholog, logopeda, seksuolog, psychiatra, ul. Sienkiewicza 116/4.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Ośrodek MADRA zajmuje się prowadzeniem psychoterapii oraz szkoleń.
  Psychoterapia pomoże w rozwiązaniu kłopotów m.in. mieszkańców miasta Poznań.
  Psychoterapeuci opierają się w pracy na nowoczesnych teoriach i technikach.
  Wszystkie kursy odbywają się w postaci warsztatu oraz treningu.
  Trenerzy współpracujący z ośrodkiem mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem.
  Klienci mogą liczyć na metody dostosowane wyłącznie do ich potrzeb.
  Każde szkolenie oparte jest na indywidualnym, autorskim programie.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia warszawa »

  Ośrodek Psychoterapii Tu i Teraz z Warszawy oferuje pomoc w zakresie leczenie różnego typu zaburzeń. Dla nas nie stanowią one problemu bowiem posiadamy ku temu odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Pomożemy absolutnie każdemu.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imago Consulting »

  Firma IMAGO Consulting zajmuje się specjalistycznymi usługami szkoleniowymi, doradczymi oraz coachingowymi w oparciu o wykorzystanie wiedzy psychologicznej. W ramach naszych szkoleń łączymy w jedną całość dziedziny zarządzania, negocjacji, komunikacji interpersonalnej, funkcjonowania organizacji, kierowania zespołem oraz podniesienia jakości pracy w grupie.
  Pracując pod superwizją Polskiego Instytutu Ericksonowskiego oferujemy pomoc osobom, które doświadczają trudności w codziennym życiu: depresji, niechęci do życia, kryzysu w związku, pracoholizmu, lęku, fobii czy agresji, a także trudności wychowawczych.
  Oferujemy również warsztaty dla kobiet. Najważniejszym celem warsztatów jest zwiększanie pewności siebie i wiary we własne możliwości u kobiet, które myślą o zmianie w sferze zawodowej czy osobistej. Warsztaty te mają pokazać kobietom mocne strony, nie tylko charakteru, ale także wyglądu zewnętrznego. Nasze warsztaty prowadzą doświadczone psycholożki, których głównym celem jest inspirowanie siebie i innych do realizowania marzeń oraz odkrywania swojego potencjału.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholodzy Białystok »

  Na stronicy internetowej CEiT HUMANUM odszukacie Państwo informacje na takie przedmioty jak postacie pomocy psychologicznej oferowane przez nasz zespół specjalistów. Wyszperacie też informacje o samym zespole, który jest w bezustannej gotowości by służyć Państwu pomocą. O ile jest Wam zasadna pomoc psychologiczna, nasi profesjonaliści postarają się takowej Państwu udzielić o każdej porze.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Poznań »

  Przedstawiana firma oferuje usługi w zakresie diagnoz psychologicznych. Nasz psychoterapeuta z miasta Poznań jest zapewnieniem rzetelnych wyników. Oferta zawiera badania predyspozycji zawodowych dla młodzieży i dorosłych. Sporządzamy profil osobowości, temperamentu i funkcjonowania emocjonalnego. Techniki wykorzystywane przez nas są stale rozwijane i oparte na badaniach naukowych. Wspólnie z klientem ustalamy cele spotkań, strategie i sposoby pracy. Pracujemy nad zrozumieniem problemów klienta z reakcjami fizjologicznymi i zachowaniem.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Wrocław »

  Pracownia Psychoterapii ALTER EGO to grupa lekarzy i psychologów oferujących profesjonalne usługi. Wrocław to miasto, w którym oferowana jest skuteczna psychoterapia. Leczymy depresję, nerwice, zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywiania. Potrafimy rozwiązywać trudne problemy i wybrać adekwatną metodę leczenia. Jesteśmy w stanie wywołać u pacjenta trwałą przemianę w przeżywaniu i zachowaniu. Zapewniamy jednostkowe podejście do pacjenta. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony internetowej.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  Reklamowana strona zawiera ofertę psychiatry, będącego zarazem psychoterapeutą. Oferowana profesjonalna psychoterapia ma miejsce na terenie miasta Łódź. Oferta adresowana jest do osób doświadczających kryzysu i innych objawów. Formy pomocy w czasie psychoterapii dostosowywane są indywidualnie do pacjenta. Dzięki psychoterapii można lepiej poznać siebie i rozwiązać problemy. Opisywana oferta obejmuje psychoterapię psychodynamiczną oraz psychoanalityczną. Pierwsze spotkanie ma formę konsultacji w celu poznania potrzeb pacjenta.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Kraków »

  Niezmiernie wygodnym rozwiązaniem dla potencjalnych pacjentów są tak zwane centra medyczne, w których pracuje cały szereg specjalistów. Takim centrum jest właśnie ProMedical. W zależności od tego, co nam w danej chwili dolega, wybieramy właściwego lekarza, który zaleca nam stosowną terapię farmakologiczną bądź zabiegi. Jeżeli na przykład mamy problemy z układem mięśniowym, to być może wystarczy tylko masaż klasyczny, ażeby wszystko powróciło do normy. Częściej jednak się zdarza, iż terapia wymaga wspomożenia dodatkowymi, specjalistycznymi zabiegami. Zachęcamy do korzystania z kompleksowych usług Promedical!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  EgoClinik to gabinet psychologiczno – psychoterapeutyczny, funkcjonujący w Krakowie przy ulicy Gabrieli Zapolskiej 38. Swoim klientom proponuje następujące świadczenia: psychoterapię indywidualną, ćwiczenia panowania nad stresem oraz konsultacje psychologiczne. Zajmuje się także biofeedbackiem, czyli metodą ćwiczenia umysłu przy pomocy specjalistycznej aparatury medycznej. Pierwsza rozmowa ma charakter wyłącznie diagnostyczny. W EgoClinik leczą wysoko wykwalifikowani, jak również sprawdzeni lekarze: Łukasz Michalczyk oraz Anna Grandys.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Lublin »

  W życiu przeciętnego człowieka nadchodzą takie chwile gdy obejmuje nas brak pewności czy też powstanie stanu depresyjnego. Nadzwyczaj często na własną rękę nie możemy osobiście sobie z tym poradzić- notorycznie podyktowane jest to brakiem prawidłowiej wiedzy teoretycznej bądź doświadczenia. W sprawach takowych najkorzystniej jest skorzystać z porad psychologicznych zawodowego pedagoga. Czasie wstępnej, indywidualnej wizyty są zaproponowane odpowiednie terapie jak i również wstępny projekt dalszej współpracy terapeutycznej. Nieobce są nam również takie zagadnienia jak: dyskalkulia, logopedia Lublin czy terapia rodzin a także psychoterapia.
  Jeżeli pragną Państwo skorzystać z naszej bogatej wiedzy w tym temacie zapraszamy na stronę internetową Gabinetu Psychoterapeutycznego w celu zaznajomienia się z atrakcyjną ofertą specjalistycznej pomocy psychologicznej.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Zapraszamy wszystkich na witrynę poświęconą problematyce psychoterapii. Przeglądając moją witrynę poznasz historię psychoterapii, legendarne postacie, rodzaje leczenia. Poza tym wyszukasz odpowiedzi na takie pytania: kiedy powinno się zgłosić się do psychiatry czy też psychologa, gdzie również jak poszukiwać wsparcia. Na stronie publikujemy również adresy dobrych poradni psychoterapeutycznych. Informacje publikowane w serwisie pisane są przez osoby, które znają bardzo dobrze problem zaburzeń umysłowych. Sądzę, że strona internetowa przypadnie każdemu do gustu, jestem przychylny na oryginalne wskazówki.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »