Strony związane z hasłem 'psy':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • HODOWLA OWCZARKÓW NIEMIECKICH PAJĘCZE SIECI »

  Nasza hodowla mieści się w miejscowości Będkowice ( 22 km na północ od Krakowa ).
  Owczarkami zajmujemy się od kilkunastu lat.
  Położenie naszej hodowli zapewnia naszym psiakom, doskonałe warunki do rozwoju pod względem fizycznym, a także co dla nas jest najważniejsze to aspekt psychiczny naszych psiaków. W naszej hodowli znajdą Państwo, owczarki - wystawowe, stróżujące a także pieszczochy.
  Owczarek niemiecki – jedna z ras psów należąca do grupy psów pasterskich i zaganiających, zaklasyfikowana do sekcji psów pasterskich (owczarskich). Według klasyfikacji FCI podlega próbom pracy.
  ZAPRASZAMY SERDECZNIE do odwiedzenia naszej hodowli.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Gabinet psychiatryczno-psychoterapeutyczny świadczy pomoc dla osób cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych, ale także dla specjalistów zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji. Ten sprawdzony krakowski psychiatra to doświadczony specjalista dbający o to, aby prowadzona przez niego terapia była maksymalnie efektywna. Jednym ze sposobów pomocy pacjentom jest superwizja terapii mająca na celu gruntowną analizę zarówno samego procesu leczenia, jak i stosunków na linii pacjent-lekarz. Prawidłowo przeprowadzona superwizja dotyczy sfery formacyjnej, normatywnej i wzmacniającej.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Psychoterapia par i małżeństw, a więc związków o intymnym charakterze to jeden z elementów oferty naszego gabinetu psychologicznego (obok terapii rodzinnej oraz indywidualnej). Bodaj najważniejszym aspektem tego procesu, któremu patronuje doświadczony psycholog, jest identyfikacja źródła problemu - zdarzenia lub zjawiska prowadzącego do zerwania intymnych relacji. Rola psychoterapeuty w takim złożonym procesie jest precyzyjnie określona i nie może polegać na występowaniu z pozycji rozjemcy - psychoterapia to żmudne, wspólne dochodzenie do właściwego źródła problemu. Pomoc psychologa to także fantastyczna metoda dla wszystkich partnerów, którzy chcą doskonalić swój związek w dobie harmonijnych relacji.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu »

  W prywatnej Klinice odwykowej Medox, usytuowanej pod Warszawą proponujemy pełen zakres usług związanych z leczeniem alkoholizmu.
  - pomagamy zatrzymać ciągi alkoholowe
  - prowadzimy detoksykację alkoholową
  - w Zespole Terapii Uzależnień zasadniczy program psychoterapeutyczny trwa 35 dni
  - aplikujemy nowoczesne, przetestowane metody farmakologicznego leczenia alkoholizmu
  - leczymy każde powikłania choroby alkoholowej (np: depresje, zaburzenia funkcji poznawczych, polineuropatię, schorzenia trzustki, wątroby, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze)
  - prowadzimy kurację ( np. w przypadku polineuropatii alkoholowej)
  Zatrudniamy zawodowców z dużym doświadczeniem, psychiatrów, internistów, speców psychoterapii, psychologów, pielęgniarki. Nasz Szpital powstał w 2008 roku, spełniamy dzisiejsze normy, proponujemy godziwe warunki socjalne, jedno także dwuosobowe pokoje z łazienkami, TV, WiFi, zachwycającą kuchnię, leczenie dietą dostosowaną do chorób, planowaną przez dyplomowanych dietetyków. Dotychczas hospitalizowaliśmy ponad 1500 osób z Polski, Europy, USA, Kanady również Australii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psy »

  Psy to piękne i bardzo mądre zwierzęta domowe. Trzeba jednak umieć się z nimi obchodzić, żeby nie wychować psa agresywnego i niebezpiecznego dla innych z jednej strony, a z drugiej żeby nie wychować psa bardzo głupiego i nieposłusznego. Nasza strona zawiera setki porad, jak dbać o psa na wszystkich płaszczyznach - zdrowia, żywienia, szkolenia i pielęgnacji. Ponadto uznaliśmy za niezbędne zamieszczenie wykazu niemal wszystkich ras psów, których jest kilkaset. Pomoże on osobom, które zastanawiają się nad zakupem psa i nie wiedzą, czy lepsze są psy małe, duże, średnie czy może psy olbrzymie.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Websitedog.pl - sposób na łatwe i szybkie stworzenie własnej strony internetowej »

  Sposób na łatwe i przyjemne skonstruowanie własnej strony internetowej, poświęconej swoim Pupilom.Website DOG oferuje mnóstwo gotowych szablonów, które mozecie Państwo wybierać i edytowac do woli. Stosując się do prostych wskazówek - gotowa strona internetowa bedzie wyglądać profesjonalnie i działac jak należy.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gdynia »

  Dzień dobry!

  Jeżeli poszukują Państwo konsultacji u psychologa - psychoterapeuty serdecznie zapraszam Państwa do skorzystania z usług prywatnego Gabinetu Psychoterapii Gestalt - Mateusz Grygiel, mieszczącego się w Gdyni.
  Moje usługi objęte są superwizją, co oznacza, iż są one nie tylko w 100% etyczne, ale i stoją na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. W mojej pracy na pierwszym miejscu liczy się dobro klienta!
  Oferuję konsultacje i terapię dla dorosłych i młodzieży a także dla par.
  Zapraszam
  Mateusz Grygiel - psycholog gdynia

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psy oraz rasy - blog »

  Witam na witrynie internetowej „Psy oraz rasy – blog”. Poznasz tu wiele ciekawych informacji na temat psów i ich ras. Kilka artykułów dostępnych na tym blogu to: Alano Espanol część dziesiąta, Alano Espanol część dziewiąta, Alano Espanol część ósma, Alano Espanol część siódma, Alano Espanol część szósta, Alano Espanol część piąta, Alano Espanol część czwarta, Alano Espanol część trzecia, Alano Espanol część druga, Alano Espanol. Na blogu znajdziesz wiele cennych porad dla właścicieli i hodowców psów. Dzięki naszemu blogowi będziesz na topie w świecie psów. Pamiętaj aby odwiedzać nas codziennie. Blog będzie regularnie aktualizowany. Psy rasyrasy psówalano espanol

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • O zdrowiu »

  Blog "O zdrowiu" porusza temat ogólnie pojętego zdrowia. Tu znależć można ciekawe wpisy o zdrowiu ( w tym o zdrowiu psychicznym ), o zdrowym trybie życia, o zdrowym odżywianiu, o zdrowym odchudzaniu, na temat aktywności fizycznej, suplementacji, radzenia sobie ze stresem. Są tu też poruszane inne zagadnienia związane ze zdrowiem i radzeniem sobie z chorobami i dolegliwościami nerek, prostaty, wątroby, skóry, zapobieganiem nowotworom, stosowaniem zdrowych diet, wzmacnianiem odporności organizmu.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gestalt, psychoterapia Katowice »

  Śląskie Gabinety Psychoterapii Gestalt. Psychoterapia Gestalt jako jeden z nurtów terapii humanistycznej kładzie nacisk na indywidualność każdego człowieka, a jego problemy traktuje jako wyraz niespełnionych potrzeb oraz wewnętrznych konfliktów, dlatego psychoterapia Gestalt jest doskonała. Jeśli cierpisz z jakiegoś powodu, odczuwasz lęki, masz problemy psychopatyczne nasz psycholog Katowice znajdzie idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że psychoterapia Katowice to dla nas żadna trudność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania a naszych usług.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop Skorpion »

  Gdy chcesz zapoznać swoją przyszłość lub dowiedzieć się tego jakim człowiekiem jesteś Zbadaj portal SkorpionHoroskop.pl. Na owym portalu poznamy wszystko na temat znaku zodiaku skorpion, dowiesz się co uczynić aby zdobyć jego serce, co zrobić abyś był bogaty, czy w owym roku dopisze Ci zdrowie i jaką mocną psychikę ma skorpion. Jest to jedyna strona, która jest indywidualnie poświęcony skorpionowi. Musisz odwiedzić tą stronkę!!

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biss 25 »

  Przedstawiany sklep zajmuje się sprzedażą wysyłkową najlepszej jakości karmy dla psów. Oferujemy karmę klasy Premium i UltraPremium odpowiednią dla psów różnych ras. Posiadamy w asortymencie suchą karmę BISS 25, która zawiera precyzyjnie wyselekcjonowane składniki odżywcze, w tym duże ilości świeżego mięsa. Rekomendowana karma może być jedzona przez psy z alergią i psy z bardzo delikatnym żołądkiem. Szczegółowe informacje odnośnie składu karmy znajdą Państwo na witrynie biss25.pl.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy odchudzające »

  Zależność między zdrowym ciałem i zdrową psychika jest oczywista. Jeśli nie podoba nam się nasze ciało nie odczuwamu komfortu psychicznego i odwrotnie, jeśli nie czujemy się psychicznie dobrze przestajemy dbać o swoje ciało. Jak inaczej można "wyrobić" sobie zdrowe ciało, jak przez stosowanie diety niskowęglowodanowej. Przyjdź do nas i dowiedz się wszystkiego o takich sposobach żywienia jak: dieta ketogenna, dieta odchudzająca, dieta oczyszczająca. Skorzystaj z usług dietetyków w Czestochowie i bądź zadowolony ze swojego ciała, jednocześnie polepszając stan swojej psychiki.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Samoobsługowa myjnia dla psów rzeszów »

  Firma Pani Magdaleny Świrad oferuje kompleksowe usługi z zakresu mycia i pielęgnacji naszych pupili jakimi są psy i koty. W naszej łazience sprawisz swojemu pieskowi prawdziwą przyjemności kąpiąc go nie tylko w odpowiedniej wodzie ale przy pomocy najlepszych kosmetyków do ich mycia. Oprócz wygody otrzymujesz kolejną rzecz jaka jest czystość mieszkania, która za pewne była zaburzona podczas mycia psa lub kota w własnym domu. Zapraszamy do samoobsługowej myjki dla psa i kota, która mieści się w Rzeszowie przy ulicy Granicznej 4a.

  F.H.U. Magdalena Świrad
  tel 509989367
  35-326 Rzeszów
  Graniczna 4A/LU1
  psiaelegancja@gmail.com
  NIP: 8131370859

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Właścicielem rekomendowanego portalu jest magister psychologii Anita Boratyn – Podeszwa, której gabinet mieści się na ulicy Jeżyckiej 41/5 w Poznaniu. Jako specjalista z wieloletnim doświadczeniem zapewnia pełen komfort i atmosferę nieoceniania. Przeprowadza psychoterapię nastolatków, jak również dorosłych. Wesprze każdego, kto: boi się utraty bliskiej osoby, ma trudności w stosunkach z innymi ludźmi, jest ofiarą przemocy domowej. W zakres usług wlicza się ponadto organizowanie dydaktycznych zajęć w grupach z tematyki wszelkiego typu uzależnień.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Ośrodek MADRA zajmuje się prowadzeniem psychoterapii oraz szkoleń.
  Psychoterapia pomoże w rozwiązaniu kłopotów m.in. mieszkańców miasta Poznań.
  Psychoterapeuci opierają się w pracy na nowoczesnych teoriach i technikach.
  Wszystkie kursy odbywają się w postaci warsztatu oraz treningu.
  Trenerzy współpracujący z ośrodkiem mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem.
  Klienci mogą liczyć na metody dostosowane wyłącznie do ich potrzeb.
  Każde szkolenie oparte jest na indywidualnym, autorskim programie.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Obszarem działalności adAlta jest kompleksowa pomoc psychologiczna. Psycholog i inni specjaliści świadczą swe usługi na terenie miasta Warszawa. W zakres działalności gabinetu wchodzą badania psychologiczne dotyczące np. dysleksji. Wysoką jakość obsługi zapewnia doświadczony i wykwalifikowany zespół. Gabinet ten ma na celu przywrócenie spokoju i harmonii swoim pacjentom. Porady udzielane są zarówno w gabinecie, jak również za pośrednictwem Internetu. Oferta dedykowana jest osobom, które mają trudności np. w związku.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii przeprowadzana jest terapia indywidualna (dzieci, dorosłych, seniorów), psychoterapia grupowa, terapia małżeństw, par; interwencja kryzysowa, diagnostyka psychologiczna oraz mediacje. Kompetentny zespół wyselekcjonowanych specjalistów i trenerów stale poszerza swoje kwalifikacje, by móc zaoferować pacjentom najwyższą jakość usług. Dzięki szybkiej pomocy, skutecznej rejestracji on-line i niedługim czasie oczekiwania na konsultację, przyspiesza się efekty terapii. Psychoterapia Wrocław - zapraszamy. Na witrynie www.dcp.wroclaw.pl proste rejestrowanie do specjalistów: psycholog, logopeda, seksuolog, psychiatra, ul. Sienkiewicza 116/4.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Leczenie i terapię uzależnień oferuje funkcjonujący na Dolnym Śląsku ośrodek odwykowy Mandala, w skład struktury którego wchodzi wrocławska poradnia oraz stacjonarny ośrodek w Mirkowie, koło Wrocławia.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sport »

  Uprawianie sportu zaleca wielu lekarzy. Jak wiadomo już nie od dziś że sport to zdrowie. Poprawia też krążenie krwi w organizmie. Wzmacnia kondycję fizyczną. Podczas ćwiczeń czujemy się bardziej zdrowy. Pozytywnie wpływa na cały organizm. Ma zbawienne działanie także psychologiczne. Buduje pewność siebie poprzez rywalizację. Szczególnie wskazane jest pływanie, gdyż doskonale rozwija wszystkie partie mięśniowe w organizmie. Oczywiście istnieje ryzyko poniesienia kontuzji, ale wśród osób trenujących amatorsko jest ono znikome. Decydując się na jakąkolwiek dyscyplinę, należy mieć świadomość swoich mocnych i słabych stron. Jeżeli nie posiadamy odpowiednich predyspozycji, to nie powinniśmy uprawiać sportów siłowych, ani też wymagających zdolności akrobatycznych jak na przykład gimnastyka. Na początek warto skorzystać z usług profesjonalnego konsultanta lub trenera. Zacząć przygodę można od zajęć na basenie, w klubie fitness albo na siłowni od wzmocnienia wytrzymałości naszego organizmu, a następnie przejść do trudniejszych ćwiczeń, pamiętając, aby nie zaszkodzić sobie samemu. Ćwiczenia wykonujemy zgodnie z zalecaniem ternara. Uważajmy aby nie przetrenować ciało. Zalecane jest uprawianie kilku różnych dyscyplin, aby poprawić koordynację ruchową.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »