Strony związane z hasłem 'fotografia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Profesjonalne packshoty 360 »

  FleszDuma jest innowacyjnym studiem fotograficznym, jakie dysponuje profesjonalnym sprzętem fotograficznym oraz oświetleniowym wysokiej jakości. Przystajemy do nielicznej grupy studiów w państwie, jaka świadczy powstawanie prezentacji 360 stopni bądź zdjęć 360 stopni. Poza fotografii reklamowej, koncentrujemy się też na prywatnych potrzebach kontrahentów. W naszym studiu wykonamy dla Państwa sesje zdjęciową, z której może korzystać dosłownie właściwie każdy. Oferujemy także fotografie 3D, zdjęcia 3d i prezentacje 3d. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Piszczac »

  Jaki powinien byc fotograf ślubny Piszczac? Na pewno musi być zawodowcem, by znać się na swojej branży. Musi też być człowiekiem odpowiedzialnym, przecież ufamy, że wykona dobre zdjęcia z niepowtarzalnej chwili naszego życia - naszego ślubu. Zamów fotografa z ekstra-slub.pl. Możesz też zamówić pełną usługę, obok fotografa mamy w ofercie Videofilmowanie Piszczac. Wówczas druga osoba wykona reportaż video. Będzie to w jakości HD wideofilmowanie w Piszczacu. Nam możesz zaufać, ponieważ filmujemy z dwóch kamer i zawsze mamy sprzęt zapasowy.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Poznań »

  Najciekawsze zdjęcia ślubne w Poznaniu. Zdjęcia w studiu i plenerze. W ofercie także tabla pamiątkowe. Jednokartkowe oraz w twardej oprawie. Nasze tablice projektują profesjonalni graficy. Każdemu projektowi nadajemy niepowtarzalny charakter. Proponujemy również reportaże, zdjęcia reklamowe i komunijne. Fotoreportaże z imprez integracyjnych i zakładowych spotkań. Fotografia reklamowa to zdjęcia modelek i przedmiotów.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Film reklamowy »

  W dzisiejszej rzeczywistości skuteczna reklama to złożona sytuacja. W niejednej dyscyplinie otoczenia każdego z nas istnieje tak gigantyczna masa przedsiębiorstw, że niezwykle trudno utrzymać się. Zwykłe rodzaje promowania bardzo często już są niewystarczające. Z tego też powodu powinno się sięgnąć po różnorodne możliwości promowania Państwa działań, tak jak na przykład film reklamowy. Wyszukując podmiotu gospodarczego interesującego się takimi usługami ważne jest zaznajomić się z działaniami Bufor Studio. W ramach produkcji filmowej jaką się paramy ukazujemy również inne oferty: film szkoleniowy, film korporacyjny, fotografia lotnicza. Zagrzewamy do zaznajomienia się z oferowaną stroną internetową.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry fotograf ślubny z Krakowa »

  Alternatywa – Zawodowy Kamerzysta i Fotograf. Jeżeli wyszukujecie firmy świadczącej imponującej postaci usługi foto wideo za sensowne pieniądze to też odpowiednio dotarliście. Nasza nazwa mówi sama za siebie – jesteśmy alternatywą na poczet fachowych aczkolwiek bardzo kosztownych jednostek a też dla tanich lecz amatorskich usług. Propozycja naszej instytucji łączy bardzo dobrą postać z atrakcyjną, osiągalną dla każdego należnością. Specjalizacja jednostki to wideofilmowanie wesel i fotograf ślubny, studyjny i reportaż fotovideo. Funkcjonujemy w rejonie Kraków, małopolska lecz również województwa sąsiednie. Kamerowanie oraz Fotografia ślubna to jest nasza praca oraz pasja. Takie zespolenie przynosi najlepsze efekty.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty fotograficzne - wycieczki do USA »

  Przedstawiamy nową ofertę dla fotografików. Proponujemy miłośnikom fotografii fotografowanie ciekawych miejsc w Arizonie, Nevadzie i Utah przy pomocy wyprawy fotograficznej. Tego typu fotograficzną wyprawą zajmuje się przewodnik, który wyśmienicie zna te miejsca oraz zawodowy fotograf. Obydwaj znają te miejsca i bardzo dobrze wiedzą, gdzie i o jakiej godzinie pojechać na sesję fotograficzną. W niektórych sytuacjach najlepiej się udają zdjęcia zrobione rano, a w innych parkach w godzinach południowych lub po południu. Parki narodowe Stanów Zjednoczonych są marzeniem sennym dla pasjonatów fotografii z całego świata. Takich krajobrazów, jak w tych rejonach nie spotyka się nigdzie gdzie indziej. Podróż dookoła świata jest bardzo dobrym sposobem aby robić zdjęcia nie tylko w na terenie USA, ale także podróżować na przykład po wyspach Pacyfiku. Możemy zaproponować organizację tego typu ekspedycji fotograficznej dookoła świata.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Warszawa »

  W fotografii w najwyższym stopniu ciekawi mnie człowiek, wskutek tego obszary, w które przede wszystkim się zaangażowałam to fotografia ślubna i fotografia portretowa. Dobra fotografia ślubna to taka na której czuć atmosferę tego szczególnego dnia. Ładne zdjęcia ślubne są pamiątką na długie lata, retrospekcją przelotnych i niepowtarzalnych momentów. Jako fotograf ślubny dążę do tego aby robione przeze mnie fotki były ponadczasowe, gustowne i prawdziwe, takie do których wraca się nieraz. Aby zatrzymać w kadrze ekscytacje Pary Młodej oraz uwiecznić ten niespotykany moment staram się być uważnym świadkiem i nie interweniować w tok uroczystości ślubnych, dzięki czemu zdjęcia mogą być pełne żywiołowych wzruszeń. Angażuję całą duszę i kunszt także podczas fotografowania jak i na etapie obróbki.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zawód fotograf Wrocław »

  Sebastian Burakowski to zawodowy fotografik z Wrocławia który sfinalizował szkołę fotoraficzną i zajmuje się fotografią w profesji a także po za nią. Można rzec Iż całkowite egzystowanie ofiarował robieniu zdjęć albowiem jest to dla niego coś więcej aniżeli zwyczajna robota. Fotografia to jego hobby. A jeżeli czyni się to co się lubi to wychodzi to po mistrzowsku, dlatego też zdjęcia produkowane przez Sebastiana wychodzą nieziemsko. Każdy klient jest dla niego bardzo wart uwagi i każdy może liczyć na pełne oddanie się zleceniu. Na ogół Sebastian realizuje zlecenia w okolicach Wrocławia, lecz może podjąć sie dalszych zleceń, to sprawa dogadania. Sebastian ma wyborowy asortyment fotograficzny z najwyższej półki, dzięki czemu fotografie są najwyższej jakości.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna »

  Fotografia to jeden z rodzajów sztuki. Dla jednych to jedynie sposób na zarobienie trochu gotówki, dla innych pasja, przyjemność, zamiłowanie. Są także tacy kobiety i mężczyźni, którzy łączą wszystkie ce cechy. To aktualnie Wszyscy są najlepsi w swoim fachu, a wykonywane poprzez nich sesje ślubu, w plenerze są niepowtarzalne, to pamiątka na pełne życie. Polecam się jako zaufana osoba do wykonywania obrazów ceremonii śłubu, pleneru, a oprócz tego wesela fotograf na ślub, polecam galeria sztuki jako lokum dobre na znalezienie prezentu oraz możliwość zapewnienia fajnego grania przez kapela góralska.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Kraków »

  Odkąd sięgam pamięcią, nieustannie przy moim boku nieodzownym towarzyszem był aparat. towarzyszył mi w trakcie szkolnych wypraw w Polskę, i to on uwieczniał najważniejsze momenty mojego życia.
  W tej chwili fotografowanie jest nie tylko moją pasją ale i sposobem na życie.Moim wielkim szczęściem jest to, że mogę kochać swoje źródło utrzymania
  Będąc fotografem ślubnym pragnę by wykonywane przeze mnie fotografie były wieczne, stylowe, naturalne i piękne, takie do których wraca się wielokrotnie.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne »

  Serdecznie zapraszam na mojego bloga, gdzie piszę o fotografii. Interesuje się w szczególności fotografią ślubną dlatego też zdecydowana większość wpisów będzie dotyczyła właśnie tego typu fotografowania. Jeśli interesujesz się również zdjęciami ślubnymi lub w najbliższym czasie będziesz potrzebował dobrego fotografa ślubnego to wejdź koniecznie na moją stronę. Serdecznie wszystkich zapraszam i życzę przyjemnej lektury.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Photo Reporter - Bartek Konopka - Fotograf Warszawa »

  Bartek Konopka PHOTO REPORTER - Chciałbym robić w życiu coś fajnego, wybór padł na fotografowanie, które jest moim hobby od kilku lat i ma być moją pracą na całe życie. Do moich ulubionych tematów należą fotografia reportażowa - sport, polityka, kultura, sztuka, życie codzienne - i fotografia ilustracyjna - architektura, krajobrazy, zabytki. Na stałe współpracuję z Agencją Fotograficzną BEW w Warszawie.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Kraków »

  Promowana witryna należy do fotografa ślubnego Wojciecha Marzec. Kraków to jedno z wielu miejsc, w których oferowane są zdjęcia ślubne. Fotografie tego autora były niejednokrotnie wyróżniane i publikowane. Misją tego fotografa jest dostarczenie Młodej Parze wspaniałej pamiątki. Specjalista ten zajmuje się dokumentacją przygotowań do ceremonii. Szczególne miejsce w opisywanej ofercie zajmują sesje plenerowe. Oferta obejmuje wykonywanie zdjęć w czasie trwania przyjęcia weselnego. Główną specjalnością fotografa jest reportaż z samych zaślubin.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna i Okolicznościowa - Paweł Żebrowski »

  Fotografia to przede wszystkim pasja i zaszczyt uchwycenia wszystkiego tego co ulotne, przepełnione emocjami a jednocześnie piękne i niepowtarzalne. Zdjęcia ślubne nawet po latach pozostają ważną pamiątką przywołującą wspomnienia.. Tak samo jest z innymi wydarzeniami w życiu rodziny: narodziny dziecka, chrzest, I Komunia Św.. W tych wszystkich chwilach gotów jestem razem z Państwem uczestniczyć i swoim reportażem opisać te szczególne wydarzenie. Działam w rejonie miast: Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Maków Mazowiecki, Przasnysz, Różan, Łomża. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia dziecięca Kraków »

  Serdecznie zapraszam na mojego bloga na którym można zobaczyć sesje dzieci mojego autorstwa.
  Do niedawna fotografowałem wyłącznie na ślubach, fotografią dziecięcą zaciekawiłem się gdy na świecie pojawiły się moje dzieci.
  Robię zdjęcia profesjonalnym aparatem marki canon, zasadniczym rewirem mojego działania są miejscowości Kraków i Tarnów,niemniej jednak gdy zajdzie taka potrzeba będę wszędzie tam gdzie mnie potrzebujecie.
  Nazywam się Arkadiusz Nowak i kolejny raz serdecznie zapraszam na mojego bloga oraz stronę internetową.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Kraków »

  Polecana strona internetowa przedstawia studio fotografii. Profesjonalny fotograf ślubny, funkcjonujący w mieście Kraków, oferuje 4 zestawy usług. Obszar usług mieści fotografie ze ślubu, z wesela. Foto atelier Adency wykonuje bardzo zawodowe zdjęcia ślubne. Studio gwarantuje usługi wysokiej jakości, piękne zdjęcia w korzystnej cenie. Każdy wykonywany projekt jest dopasowywany do potrzeb klientów. Osoby zaciekawione mogą zamówić portret ze ślubu na dowolnym płótnie. Prezentowane studio tworzy młoda grupa obeznanych ludzi.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamerzysta na ślub Rzeszów »

  Nasza spółka podaje pomoce w rejonie videofilmowania oraz fotografii ślubnej na terenie Rzeszowa, Podkarpacia oraz całkowitego państwa.
  Specjalizujemy się w reportażach weselnych, jednakże także w wykonywaniu materiałów z chrzcin, Eucharystii, studniówek oraz pozostałych uczt okolicznościowych. Fotografia ślubna Rzeszów.
  W tym najlepszym dla Was dniu, pragniemy być osobowościami, które uwiecznią szczęście, radość i emocje, które będą Wam obsługiwały.
  Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio, znajdującego się na witrynie internetowej: paulinaibartek.com, gdzie wizytujecie sztukę naszych materiałów.
  Nasza spółka podaje usługi w zakresie videofilmowania jak również fotografii ślubnej na terenie Rzeszowa, Podkarpacia jak również całegokraju.
  Specjalizujemy się w reportażach weselnych, ale także w konstytuowaniach materiałów z chrzcin, Eucharystii, studniówek a także odmiennych imprez okazjonalnych.
  W tym najważniejszym dla Was dniu, pragniemy być osobowościami, które unieśmiertelnią szczęście, zabawa i emocje, które będą Wam konwojowały.
  Bardzo ochoczo zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio, znajdującego się na witrynie internetowej: paulinaibartek.com, gdzie wizytujecie sztukę naszych materiałów.
   

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Kraków »

  Jako fotograf ślubny asystuję parom młodym w trakcie owego nadzwyczajnego dnia – pozostając przy tym uważnym i praktycznie niedostrzegalnym. Najistotniejsze dla mnie jest Wasza radość.
  Bez znaczenia w jakim miejscowości odbywa się ślub bo jestem do dyspozycji wszędzie tam gdzie mnie chcecie. Fotografia to moja pasja, więc odległość jest bez znaczenia.W ciągu kilku ostatnich lat uzyskałem dużo podziękowań od Par Ślubnych, które zaręczają, że moją pasję fotograficzną trzeba w dalszym ciągu rozwijać...
  Serdecznie zapraszam do odwiedzania mojego bloga gdzie na nieprzerwanie pojawiają się nowiusieńkie zdjęcia.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wałbrzych »

  Strona obszaru wałbrzyskiego mój Wałbrzych to lokalny portal informacyjny obejmujący swoim zakresem gminy Wałbrzych, Bardo, Duszniki-Zdrój, Boguszów Gorce, Lądek-Zdrój, Złoty Stok, Złoty Stok, Ziębice oraz ziemię lądecką. Na stronie poświęconej Wałbrzychowi i lokalnym powiatom można znaleźć kącik z grami dla dzieci, ogłoszenia z Wałbrzycha i Świdnicy, katalog firm, w którym poza specyfikacją firmy, ofertą i opisami produktów wraz z fotografiami można również zamieścić dokładną mapę dojazdów a także 15 minutowy film wideo promocyjny umieszczony poprzez serwis youtube.

  Poza tym witryna internetowa jest wyposażona w dużo działów przydatnych każdemu użytkownikowi, między innymi zawiera takie działy jak: oferty pracy Wałbrzych, galeria, oferty pracy z miejscowości Piława Górna, imprezy w gminie Nowa Ruda, informator miasta Polanica-Zdrój, sport, i repertuar teatrów.

  Poza samą stroną warto też zwrócić uwagę na niedaleką okolicę, w której można znaleźć dużo imponujących miejsc, które opisuje również ta strona między innymi: Kopalnię Maria Wałbrzych, stadiony w mieście Wałbrzych - a jest ich kilka - na jednym z nich podczas spotkania przemawiał sam Adolf Hitler, Komendę Miejską Policji Znajdującą się przy ulicy Armii Krajowej, Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Wałbrzychu przy ulicy Moniuszki, drogę krajową nr 35 przebiegającą po trasie Wałbrzych - Świebodzice - Świdnica - Wrocław, Zarząd Dróg i Komunikacji w Wałbrzychu z siedzibą przy placu Grunwaldzkim.

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Tarnów »

  Fotografia ślubna to mgnienie oka zamknięte w kawałkach papieru.

  Fotograf ślubny potrafi zrobić to lepiej niż kuzynka z aparatem fotograficznym kupionym w hipermarkecie.Dzięki czemu zdobędziecie fotografie, które przywołają minione momenty i trwające uczucia, wywoła łzy oraz śmiech.

  Moja historia z aparatem rozpoczęła się tak...
  Spoglądając ze szczytu góry uprzytomniłem sobie że spoglądam na świat poprzez pryzmat obiektywu, że fotografuję w myślach wszystko co widzę…
  Reportaż ślubny jest dla mnie szeroką dziedziną, gdzie pragnę te osobiste dążenia wcielać w życie.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »