Strony związane z hasłem 'fotografia ślubna':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Wideofilmowanie Piszczac »

  Jaki powinien byc fotograf ślubny Piszczac? Na pewno musi być zawodowcem, by znać się na swojej branży. Musi też być człowiekiem odpowiedzialnym, przecież ufamy, że wykona dobre zdjęcia z niepowtarzalnej chwili naszego życia - naszego ślubu. Zamów fotografa z ekstra-slub.pl. Możesz też zamówić pełną usługę, obok fotografa mamy w ofercie Videofilmowanie Piszczac. Wówczas druga osoba wykona reportaż video. Będzie to w jakości HD wideofilmowanie w Piszczacu. Nam możesz zaufać, ponieważ filmujemy z dwóch kamer i zawsze mamy sprzęt zapasowy.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry fotograf ślubny z Krakowa »

  Alternatywa – Zawodowy Kamerzysta i Fotograf. Jeżeli wyszukujecie firmy świadczącej imponującej postaci usługi foto wideo za sensowne pieniądze to też odpowiednio dotarliście. Nasza nazwa mówi sama za siebie – jesteśmy alternatywą na poczet fachowych aczkolwiek bardzo kosztownych jednostek a też dla tanich lecz amatorskich usług. Propozycja naszej instytucji łączy bardzo dobrą postać z atrakcyjną, osiągalną dla każdego należnością. Specjalizacja jednostki to wideofilmowanie wesel i fotograf ślubny, studyjny i reportaż fotovideo. Funkcjonujemy w rejonie Kraków, małopolska lecz również województwa sąsiednie. Kamerowanie oraz Fotografia ślubna to jest nasza praca oraz pasja. Takie zespolenie przynosi najlepsze efekty.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Warszawa »

  W fotografii w najwyższym stopniu ciekawi mnie człowiek, wskutek tego obszary, w które przede wszystkim się zaangażowałam to fotografia ślubna i fotografia portretowa. Dobra fotografia ślubna to taka na której czuć atmosferę tego szczególnego dnia. Ładne zdjęcia ślubne są pamiątką na długie lata, retrospekcją przelotnych i niepowtarzalnych momentów. Jako fotograf ślubny dążę do tego aby robione przeze mnie fotki były ponadczasowe, gustowne i prawdziwe, takie do których wraca się nieraz. Aby zatrzymać w kadrze ekscytacje Pary Młodej oraz uwiecznić ten niespotykany moment staram się być uważnym świadkiem i nie interweniować w tok uroczystości ślubnych, dzięki czemu zdjęcia mogą być pełne żywiołowych wzruszeń. Angażuję całą duszę i kunszt także podczas fotografowania jak i na etapie obróbki.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna »

  Fotografia to jeden z rodzajów sztuki. Dla jednych to jedynie sposób na zarobienie trochu gotówki, dla innych pasja, przyjemność, zamiłowanie. Są także tacy kobiety i mężczyźni, którzy łączą wszystkie ce cechy. To aktualnie Wszyscy są najlepsi w swoim fachu, a wykonywane poprzez nich sesje ślubu, w plenerze są niepowtarzalne, to pamiątka na pełne życie. Polecam się jako zaufana osoba do wykonywania obrazów ceremonii śłubu, pleneru, a oprócz tego wesela fotograf na ślub, polecam galeria sztuki jako lokum dobre na znalezienie prezentu oraz możliwość zapewnienia fajnego grania przez kapela góralska.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Kraków »

  Odkąd sięgam pamięcią, nieustannie przy moim boku nieodzownym towarzyszem był aparat. towarzyszył mi w trakcie szkolnych wypraw w Polskę, i to on uwieczniał najważniejsze momenty mojego życia.
  W tej chwili fotografowanie jest nie tylko moją pasją ale i sposobem na życie.Moim wielkim szczęściem jest to, że mogę kochać swoje źródło utrzymania
  Będąc fotografem ślubnym pragnę by wykonywane przeze mnie fotografie były wieczne, stylowe, naturalne i piękne, takie do których wraca się wielokrotnie.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne »

  Serdecznie zapraszam na mojego bloga, gdzie piszę o fotografii. Interesuje się w szczególności fotografią ślubną dlatego też zdecydowana większość wpisów będzie dotyczyła właśnie tego typu fotografowania. Jeśli interesujesz się również zdjęciami ślubnymi lub w najbliższym czasie będziesz potrzebował dobrego fotografa ślubnego to wejdź koniecznie na moją stronę. Serdecznie wszystkich zapraszam i życzę przyjemnej lektury.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Kraków »

  Promowana witryna należy do fotografa ślubnego Wojciecha Marzec. Kraków to jedno z wielu miejsc, w których oferowane są zdjęcia ślubne. Fotografie tego autora były niejednokrotnie wyróżniane i publikowane. Misją tego fotografa jest dostarczenie Młodej Parze wspaniałej pamiątki. Specjalista ten zajmuje się dokumentacją przygotowań do ceremonii. Szczególne miejsce w opisywanej ofercie zajmują sesje plenerowe. Oferta obejmuje wykonywanie zdjęć w czasie trwania przyjęcia weselnego. Główną specjalnością fotografa jest reportaż z samych zaślubin.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna i Okolicznościowa - Paweł Żebrowski »

  Fotografia to przede wszystkim pasja i zaszczyt uchwycenia wszystkiego tego co ulotne, przepełnione emocjami a jednocześnie piękne i niepowtarzalne. Zdjęcia ślubne nawet po latach pozostają ważną pamiątką przywołującą wspomnienia.. Tak samo jest z innymi wydarzeniami w życiu rodziny: narodziny dziecka, chrzest, I Komunia Św.. W tych wszystkich chwilach gotów jestem razem z Państwem uczestniczyć i swoim reportażem opisać te szczególne wydarzenie. Działam w rejonie miast: Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Maków Mazowiecki, Przasnysz, Różan, Łomża. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Kraków »

  Polecana strona internetowa przedstawia studio fotografii. Profesjonalny fotograf ślubny, funkcjonujący w mieście Kraków, oferuje 4 zestawy usług. Obszar usług mieści fotografie ze ślubu, z wesela. Foto atelier Adency wykonuje bardzo zawodowe zdjęcia ślubne. Studio gwarantuje usługi wysokiej jakości, piękne zdjęcia w korzystnej cenie. Każdy wykonywany projekt jest dopasowywany do potrzeb klientów. Osoby zaciekawione mogą zamówić portret ze ślubu na dowolnym płótnie. Prezentowane studio tworzy młoda grupa obeznanych ludzi.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamerzysta na ślub Rzeszów »

  Nasza spółka podaje pomoce w rejonie videofilmowania oraz fotografii ślubnej na terenie Rzeszowa, Podkarpacia oraz całkowitego państwa.
  Specjalizujemy się w reportażach weselnych, jednakże także w wykonywaniu materiałów z chrzcin, Eucharystii, studniówek oraz pozostałych uczt okolicznościowych. Fotografia ślubna Rzeszów.
  W tym najlepszym dla Was dniu, pragniemy być osobowościami, które uwiecznią szczęście, radość i emocje, które będą Wam obsługiwały.
  Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio, znajdującego się na witrynie internetowej: paulinaibartek.com, gdzie wizytujecie sztukę naszych materiałów.
  Nasza spółka podaje usługi w zakresie videofilmowania jak również fotografii ślubnej na terenie Rzeszowa, Podkarpacia jak również całegokraju.
  Specjalizujemy się w reportażach weselnych, ale także w konstytuowaniach materiałów z chrzcin, Eucharystii, studniówek a także odmiennych imprez okazjonalnych.
  W tym najważniejszym dla Was dniu, pragniemy być osobowościami, które unieśmiertelnią szczęście, zabawa i emocje, które będą Wam konwojowały.
  Bardzo ochoczo zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio, znajdującego się na witrynie internetowej: paulinaibartek.com, gdzie wizytujecie sztukę naszych materiałów.
   

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Kraków »

  Jako fotograf ślubny asystuję parom młodym w trakcie owego nadzwyczajnego dnia – pozostając przy tym uważnym i praktycznie niedostrzegalnym. Najistotniejsze dla mnie jest Wasza radość.
  Bez znaczenia w jakim miejscowości odbywa się ślub bo jestem do dyspozycji wszędzie tam gdzie mnie chcecie. Fotografia to moja pasja, więc odległość jest bez znaczenia.W ciągu kilku ostatnich lat uzyskałem dużo podziękowań od Par Ślubnych, które zaręczają, że moją pasję fotograficzną trzeba w dalszym ciągu rozwijać...
  Serdecznie zapraszam do odwiedzania mojego bloga gdzie na nieprzerwanie pojawiają się nowiusieńkie zdjęcia.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Tarnów »

  Fotografia ślubna to mgnienie oka zamknięte w kawałkach papieru.

  Fotograf ślubny potrafi zrobić to lepiej niż kuzynka z aparatem fotograficznym kupionym w hipermarkecie.Dzięki czemu zdobędziecie fotografie, które przywołają minione momenty i trwające uczucia, wywoła łzy oraz śmiech.

  Moja historia z aparatem rozpoczęła się tak...
  Spoglądając ze szczytu góry uprzytomniłem sobie że spoglądam na świat poprzez pryzmat obiektywu, że fotografuję w myślach wszystko co widzę…
  Reportaż ślubny jest dla mnie szeroką dziedziną, gdzie pragnę te osobiste dążenia wcielać w życie.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Lublin »

  Zdjęcia ślubne to rodzaj sztuki, sztuki uchwycenia emocji z tego pięknego dnia na poszczególnych kadrach. To wspaniała pamiątka do której małżonkowie będą zapewne wracać niejednokrotnie. Lecz fotografia ślubna jest zarazem jedną z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Dlatego dobry fotograf na uroczystości ślubnej to dziś podstawa. Tylko doświadczenie, wiedza i lata praktyki zagwarantują wykonanie wspaniałej pamiątki na całe życie. Na stronie Fotograf Ślubny Lublin możemy zapoznać się z portfolio profesjonalnego fotografa który specjalizuję się w emocjach i wzruszających chwilach zatrzymanych w kreatywnych kadrach, ciekawych plenerach i oryginalnym podejściem do fotografii ślubnej by ta pamiątka cieszyła małżonków za każdym razem gdy będą do niej wracać. Oferta obejmuje kompleksową obsługę fotograficzną obejmującą: przygotowania, błogosławieństwo, ślub, uroczystości weselne. Profesjonalna fotografia ślubna i okolicznościowa. Najpiękniejszy dzień w Waszym życiu w moim obiektywie, zapraszam. Zapraszam też do odwiedzenia bloga o fotografii ślubnej mojego autorstwa.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Weselny i ślubny blog »

  Weselne artykuły pisane przez właścicieli firm z branży ślubnej i weselnej mają na celu pomóc przyszłym młodym parom, jak i organizatorom wesel na łatwiejsze rozwiązanie problemów na które mogą się natknąć podczas organizacji imprezy.
  Jak wybrać zespół weselny, a może Dj lepiej się sprawdzi na Waszym weselu ?
  Te i inne problemy będziemy poruszać na weselnym blogu.
  Na naszym blogu będzie się można również dowiedzieć jakie piosenki weselne cieszą się wciąż największą popularnością.
  Zapraszamy do czytania porad weselnych, ślubnych i nie tylko.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • FOTOGRAF KIELCE FOTOGRAF ŚLUBNY KIELCE »


  Fotografia ślubna i reportażowa Robert Durlik
  Tel 605-202-552 lub 041-34-516-94

  Mam przyjemność przedstawić Państwu swoją ofertę, która jest skierowana do osób ceniących profesjonalizm, jakość, wyjątkowość oraz przystępną cenę.
  Przykładowe zdjęcia można zobaczyć na WWW.fotografdurlik.kielce.pl

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Kielce »

  Doświadczony reporter to taki, który umie ująć na fotografiach uczucia i niezapomniane momenty.
  Staram się zawsze być niewidzialny oraz stworzyć fotki dokumentujące przebieg eventu, a co najistotniejsze zatrzymać w fotografiach wszystko to co chcieliby Państwo zapami
  Część mojego portfolio ślubnego i nie tylko znajduje się na stronie www. oraz na blogu na którym publikuje najnowsze zdjęcia w większej ilości niż na stronie więcej zdjęć. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością i skorzystanie z moich profesjonalnych usług.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna, reklamowa Poznań, Koszalin »

  Wojtek Wójcik Photography wykona niebanalny reportaż z dnia ślubu, zdjęcia które zapadają w pamięć i będą stanowić pamiątkę na lata, zachowując swoją oryginalność i świeżość. Wojciech Wójcik Photography to autorskie studio fotografii reklamowej i ślubnej w Poznaniu. Obecnie mieszkam w Suchym Lesie, ale działalność prowadzę w mieście Poznań, Koszalin. Pracuję w Wielkopolsce i Pomorzu, również w miastach Piła, Kołobrzeg, SłupskWykonujemy reportaże od przygotowań do oczepin, proponujemy indywidualne plenery dla każdej pary, a efekty naszej pracy prezentujemy w stylowym albumie w formie fotoksięgi w pełni drukowanej i introligowanej na zamówienie, zapewniając najwyższą trwałość pamiątki ślubu.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Kraków - Fotografia Ślubna Kraków - Sesje Fotograficzne »

  Witryna rzetelnego fotografa mającego w ciekawej ofercie reportaże ślubne, reportaże weselne, sesje plenerowe, zdjęcia do portfolio w artystycznym i profesjonalnym wydaniu. Zlecenia realizowane głównie są na terenie Krakowa oraz pobliskich miejscowościach. Robimy artystyczne fotografie ślubne w plenerze. Nasze zdjęcia charakteryzuje duża kreatywność, dbałość o szczegóły, pełna profesja, duże zaangażowanie. Do nowych sesji staramy się podchodzić w kreatywny sposób tak aby dostosować się do wymagań klientów. Czym prędzej zawitaj na naszą witrynę dostępną pod adresem mariuszlapka.pl – gorąca zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i naszymi nowymi zdjęciami. Sesje fotograficzne są dla nas pasją i dlatego nasze zdjęcia charakteryzują się starannym i profesjonalnym wykonaniem. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Lublin »

  Promowana strona jest własnością fotografa ślubnego Artura Zaborowskiego. Oferowane zdjęcia ślubne wykonywane są w miejscowości Lublin oraz w okolicach. Ważne miejsce w ofercie zajmują ujęcia z przyjęcia weselnego. Reportaż ślubny realizowany jest zarówno w kościele, jak i w USC. Specjalnością powyższego fotografa są sesje w plenerze. Fotograf stara się uwiecznić wszystkie najpiękniejsze w tym dniu emocje. W zakres działalności fotografa wchodzi profesjonalne kadrowanie. Parze Młodej wręczany jest elegancki album, a także płyta DVD.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Kielce »

  Fotografia ślubna to sztuka fotograficzna, kompletnie nieporównywalna z żadną inną. Ciekawym zjawiskiem jest to, że fotograf z Kielc w wielu przypadkach pracuje w innych miastach takich jak Kraków czy Warszawa. Jest to typowe zwłaszcza jeśli chodzi o fotografa ślubnego. Młode pary nie muszą ograniczać się do dostępnych fotografów w ich mieście. Fotograf w mieście Kielce nie uskarża się na nudę. Kielce to miasto, gdzie fotografia produktów cieszy się jeszcze większą popularnością. Zapraszamy do współpracy z naszym fotografem.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »