Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Usługi księgowe Katowice »

  Sam się przekonaj o naszym profesjonaliźmie. Nasze przedsiębiorstwo Ekonomist świadczy tylko kompetentne i najlepsze na Śląsku usługi księgowe oraz przeprowadzi dla Ciebie precyzyjnie badanie bilansu.

  Masz firmę a wszelkie nakazy ustawodawcze to dla Was nielada problem? Nasze biuro zainteresuje się wszystkimi rzeczami z obszaru rachunkowości Twojej firmy.
  I Ty dolicz się do grona jednostek, które sławią proponowane przez nas usługi księgowe Katowice oraz które skutecznie rozkręcają swoją działalność gospodarczą. W trakcie współpracy z klientami sporo małych działalności przekształciło się w renomowane działalności gospodarcze.
  Dysponujemy niezwykle obszerną praktyką. Nasze biuro rachunkowe Katowice funkcjonuje aktualnie od 20-stu lat, otaczając opieką małe również średnie przedsiębiorstwa.
  Oferujemy różny wybór i urozmaicony wachlarz usług z aspektu rachunkowości, księgowości również finansów, tzn.:
  - doradztwo skarbowe;
  - doradztwo finansowo - księgowe;
  - wszechstronna obsługa finansowa;
  - badanie bilansu.

  Obstawiamy na znajomość rzeczy wiedzę oraz pilność.
  Skontaktuj się z naszym konsultantem za pomocą telefonu, mailowo ewentualnie za pomocą naszego formularza kontaktowego, a doradzi Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing księgowości »

  Biuro Rachunkowe KOMEX to firma działająca we Wrocławiu od 1997 roku na rynku profesjonalnych usług księgowych. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinie outsourcingu usług księgowych, kadr i płac oraz administracji. Księgowość, biuro rachunkowe, biura rachunkowe, rachunkowość, Wrocław biura rachunkowe, wrocławskie biura rachunkowe, kadry i płace, usługi księgowe, outsourcing, wrocławskie biura rachunkowe, usługi księgowe.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  ATP to firma świadcząca usługi z zakresu ogólnie rozumianej księgowości. Wrocław to miasto, w którym nasze biuro rachunkowe ma swoją siedzibę. Bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu zapewniamy najlepszą jakość usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i do firm o różnym charakterze działalności. Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa handlowe, produkcyjne. W zakresie świadczonych usług znajduje się m.in. reprezentowanie klientów przed urzędami. Charakteryzuje nas jednostkowe podejście do klienta i dopasowanie usług do jego wymagań.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze usługi księgowe w Tarnowie »

  Biuro rachunkowe Anna Sowa prowadzi działalność od 2008 roku. Jednostka prężnie się rozwija a pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności. Oferta biura księgowego obejmuje usługi księgowe i kadrowe. Dodatkowo zajmuje się także obliczeniami fiskalnymi i reprezentowaniem firm w tym obszarze. Referat posiada wymagany Certyfikat księgowy a także ubezpieczenie OC. Głównym celem zespołu jest zadowolenie klienta. Uzyskany zasób wiedzy i wprawa zapewniają usługi na wysokim poziomie. Biuro jest czynne w dni powszednie od 8 do 16.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Internetowe biuro rachunkowe, oferuje Państwu profesjonalną obsługę księgową od zaraz. W tym celu prowadzimy wyłącznie firm oraz spółek rachunkowość. Jeśli stawiasz na profesjonalizm oraz ceny takich usług, to nie zwlekaj i odezwij się do nas. Już teraz możesz skonsultować się z naszym doradcą poprzez rozmowę na stronie internetowej oraz przez telefon. Dlatego nie czekaj i koniecznie już teraz zgłoś się do nas.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Sandnes »

  Zakładanie firm oraz prowadzenie księgowości.Pewnymi aspektami prowadzenia firmy można się zająć samodzielnie. Biuro rachunkowe natomiast jest przydatne dla osób, które chcą zająć się wyłączenie swoją firmą w Norwegii i posiadać komfort odnośnie tego, że norweskimi papierami zajmie się ktoś inny. Jeśli mieszkasz w Sandnes, księgowości możesz uczyć się przy pomocy naszego bloga wideo. Księgowość i wszelkie formalności związane z prowadzeniem firmy w Norwegii wcale nie są tak trudne jakby się wydawało. Głęboko wierzymy w naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że po odrobinie wysiłku jesteś w stanie nauczyć się wszystkiego. Jeśli jesteś z Sandnes, o księgowości i formalnych aspektach prowadzenia norweskiej firmy możesz się dowiedzieć kontaktując się z nami za pomocą poczty elektronicznej.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Twoje biuro rachunkowe »

  Szukasz dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego w Poznaniu lub okolicy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe, rachunkowe, audyt finansowy oraz badanie sprawozdań finansowych. Dzięki szerokiemu zakresowi działlności możemy w sposób kompleksowy świadczyć dla Państwa nasze usługi. 20 lat doświadczenia zobliguje nas do wysokiej jakości oraz fachowości przeprowadzanych audytów. Rachunkowośc prowadzimy zarówno w wersji tradycyjnej "w segregatorach" jak i w wersji elektronicznej przez internet.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Wrocław »

  Poszukujesz wysokiej klasy doradcy podatkowego, który kompleksowo zajmie się prowadzeniem Twojej działalności? Chcesz uzyskać porady podatkowej lub podpowiedzi w stworzeniu PITa lub innego dokumentu podatkowego? Zapraszamy do firmy Libra.
  Księgowość Wrocław Libra to pełen profesjonalizm oraz prowadzenie księgowości klienta z każdej dziedziny prawa podatkowego. Oferujemy kompleksowa obsługę firm, pomoc w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań podatkowych w celu zwiększenia oszczędności ale także dyskrecję jak i szybkość w działaniu. Zaufało nam już wielu klientów, którzy są w pełni zadowoleni współpracą z nami, zapraszamy do naszego biura, byś i Ty mógł skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty.


  LIBRA Renata Kiełbasiewicz-Drozdek
  ul. Partyzantów 12c
  51-672 Wrocław
  71 347 65 35
  r.drozdek@libra.net.pl
  NIP: 8981069164,
  Regon 933004760

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Legat to prestiżowe biuro księgowe posiadające siedzibę w mieście Kraków. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wiedza i umiejętności naszych pracowników to gwarancja usług realizowanych na najwyższym poziomie. Proponujemy anonimowość oraz obszerny przekrój usług dostosowanych do jednostkowych oczekiwań klienta. Nasza oferta obejmuje m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz obsługę kadrowo-płacową. Służymy skuteczną pomocą i radą w zakresie prowadzenia przedsiębiorstw o różnym profilu działalności.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Posiadające doświadczenie biuro rachunkowe eRachuba działa na obszarze Warszawy. Agencja zajmuje się na przykład prowadzeniem handlowych, rozliczaniem z Zus-em, reprezentowaniem podatników przed właściwymi instytucjami i kwestiami kadrowo-płacowymi. Ponadto biuro oferuje pomoc przy rozpoczynaniu działalności i doradztwo. Na witrynie www opublikowano listę klientów, a także cennik usług. W uzyskaniu dokładniejszych informacji pomoże wypełnienie formularza kontaktowego. Zapraszamy do kontaktowania się z konsultantami.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Jest różnica między księgowością a rachunkowością. Księgowość jest elementem rachunkowości. Z kolei rachunkowość jest to rodzaj ewidencji podatkowej. Motywem rachunkowości są systemy gospodarcze mające miejsce w zakładzie. Sposób kierowania tymi procesami jest zależne od rodzaju zakładu. Nasza kancelaria to biuro rachunkowe, które prowadzi usługi rachunkowości i księgowości dla zakładów. Nasze biuro oferuje także usługi doradcze, oraz rozlicza KPiR. Księgi Przychodów i Rozchodów są stosowane przemiennie z ryczałtem. Najlepiej zastosować KPiR kiedy profit jest mały, wydatki są wysokie, a obroty duże. W pozostałych przypadkach doradzamy wdrożenie ryczałtu. Biura rachunkowe Rzeszów to gwarancja świadczeń na najwyższym poziomie. Prowadzimy także szkolenia dla właścicieli firm. Dla naszej firmy rozliczenia UE nie są wyzwaniem. Nasza praca z kontrahentem opiera się na podstawie umowy. Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa i poufności jakichkolwiek informacji naszych petentów. Dodatkowym zapewnieniem bezpieczeństwa w Podkarpackiej Księgowości Rachunkowej jest użycie specjalnego oprogramowania do bezpiecznego magazynowania informacji naszych petentów. Posiadamy niezbędne umiejętności do prowadzenia ksiąg rachunkowych zatwierdzone Certyfikatem księgowym.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Będzin »

  Oferujemy pomoc firmom z najróżniejszych branż.
  Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra,
  zajmujemy się nie tylko księgowaniem, ale także obsługą kadr i płac.
  Umożliwiamy również dostęp do darmowego programu do wystawania faktur VAT.

  Świadczymy szeroki zakres usług, tj.:
  - rejestracja działalności gospodarczej
  - obsługa księgowa
  - obsługa kadr i płac
  - administracyjna obsługa biura
  - oraz inne usługi dodatkowe

  Przede wszystkim dbamy o dobro naszych klientów, dlatego powierzone nam
  zadania wykonujemy w sposób rzetelny i solidny.
  To satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla nas najważniejszym priorytetem.

  Nie czekaj, sprawdź!
  Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą bogatą ofertą: www.mojaksiegowa.net

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe – Fast Progress »

  Biuro rachunkowe Fast Progress Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora usług księgowych. Za cel stawiamy sobie kompleksową i rzetelną obsługę wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółki kapitałowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze Biuro księgowe w Warszawie zajmuje się prowadzeniem rozliczeń w następujących formach podatkowych: Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Księga Handlowa, Ryczałt, Karta Podatkowa, rozliczenia VAT oraz ZUS. Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędami Skarbowymi, ZUSem oraz innymi instytucjami. Biuro mieści się w ścisłym Centrum Warszawy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym przy Stacji Metra Politechnika.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Kompleksową obsługą księgową nasze wirtualne biuro rachunkowe zajmuje się już od ponad kilkunastu lat w których pomogliśmy to wielu firmą jak i spółką w prowadzeniu rachunkowości. Szukając profesjonalistów musisz zdobyć się na odwagę w zapytaniach i pytać o wszystko co ci chodzi po głowie. Nie czekaj i już teraz koniecznie zgłoś się do doradcy który z chęcią przedstawi ci nasze warunki umowy. Zapraszamy

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasze Biuro księgowe świadczy kompleksowe usługi rachunkowe i doradztwo podatkowe dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych już od 1993 roku. Naszą znajomość ustaw podatkowych systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Luka s.c. znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W ofercie usług mamy również pełny outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość wykonywanych przez nas usług jest stale na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz licencje pozwalają nam na obsługę wszystkich rodzajów działalności gospodarczych w Polsce, zapraszamy. Wprowadź w wyszukiwarkę internetową biura rachunkowe to z pewnością znajdziesz stronę naszego biura podatkowego.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe gdańsk »

  Decyzję o zorganizowaniu Kancelarii Doradztwa Podatkowego „Saldo” s.c. podjęliśmy w pażdzierniku 1991 roku w obliczu coraz wyraźniejszego zapotrzebowania, ze strony podmiotów gospodarczych, na fachową i profesjonalną obsługę w zakresie finansów opartą jednocześnie na naszej pełnej odpowiedzialności.

  W tym zakresie jesteśmy jedną z najstarszych kancelarii podatkowych w Gdańsku.

  W ramach prowadzonej działalności proponujemy Państwu usługi doradztwa podatkowego a wraz z tym prowadzenie:

  • ksiąg rachunkowych
  • podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  • ewidencji przychodów dla potrzeb zryczałtowanego podatku dochodowego
  • rejestrów podatku od towarów i usług
  • sprawozdań statystycznych
  • wniosków kredytowych
  • dokumentacji pracowniczej
  • deklaracji ZUS

  Jesteśmy wpisani na listę doradców podatkowych jak również posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

  Przez cały okres istnienia staramy się eksponować na pierwszym planie dobro naszego klienta i czynić wysiłki aby jego pieniądze były wydawane w sposób najbardziej racjonalny i efektywny.

  Zobacz nasze referencje, ofertę i kontakt z nami!

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Gdyni »

  Grupa Spektrum - kancelaria podatkowa, pośrednictwo majątkowe, fundusze unijne, bardzo tanie biuro, praca w Unii. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Gdańsku, które ma własną siedzibę na Przymorzu (ulica Tysiąclecia – blisko skrzyżowania ulic Piastowskiej i Chłopskiej). Do sekretariatu zapraszamy naszych kontrahentów od godziny 8:00 do 16:00. O ile chodzi o pracę naszych klientów w krajach będących w Unii Europejskiej, to: zajmiemy się wszelkimi aspektami finansowo-ubezpieczeniowymi, meldunkowymi, rejestrowaniem działalności gospodarczej oraz dodatkowo uzyskaniem stałego pobytu. Gwarantujemy pełny zakres usług. Potrzebujesz funduszy unijnych na postęp korporacji i nie umiesz sobie poradzić z całym procesem ich pozyskiwania. Grupa Spektrum została wyprodukowana właśnie dla ciebie. Służy szeroko rozumianym doradztwem w tym zakresie. Nasze biuro rachunkowe to zespół doskonałych profesjonalistów, ludzi z doświadczeniem, które zajmą się pozyskaniem funduszy dla Twojej spółki krok po kroku. Solidność, a ponadto niezawodność to nasza domena. Mówiąc o szerokim doradztwie mam na myśli funkcjonowania naszego biura rachunkowego skupiające się na analizie (np. sposobności dofinansowania inwestycji; optymalnych źródeł finansowania inwestycji; dogodnego funduszu oraz kodu pomocowego), stworzeniu wniosku (całej potrzebnej dokumentacji; biznesplanu, harmonogramu; złożenie go w stosownej instytucji; sporządzanie wyjaśnień; pełna opieka nad projektem), po uzyskanie funduszy (księgowość projektu; sporządzanie wniosków o płatność; sporządzenie sprawozdania końcowego).

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polski księgowy »

  Wielu Polaków w UK ma problemy ze zrozumieniem języka angielskiego, nasze biuro rachunkowe wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i oferuje usługi księgowe w języku polskim. Tylko polski księgowy wytłumaczy Państwu zawiłe przepisy podatkowe w UK. W skład naszej oferty wchodzi zwrot podatku, prowadzenie księgowości, zakładanie działalności gospodarczej i wiele więcej. Nasze bogate doświadczenie połączone z gruntowną wiedzą w dziedzinie rachunkowości pozwoli Państwu znaleźć pomoc nie zależnie czy udzieli jej księgowy w Cardiff czy też w każdym innym mieście z pewności uzyskasz pomoc. Więcej szczegółowych informacji możecie Państwo znaleźć na naszej stronie, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Żywiołowo rozwijające się biuro rachunkowe zapewnia kompleksową obsługę księgową. Oferujemy innowacyjną formę współpracy za pośrednictwem internetu. Dojeżdżamy również do klientów z miasta Łódź i z okolic. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, rzetelność i skuteczność działań. Odbiorcami naszej oferty są małe i średnie przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w obsłudze kadrowo-płacowej. Służymy fachowym doradztwem w kwestiach powiązanych z prowadzeniem własnej firmy. Charakteryzuje nas indywidualne podejście oraz zaangażowanie w realizowane zadania.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o księgowości »

  Strona Podateczek jest przeznaczony w wielkim stopniu rachunkowości. Powierzamy Państwu naszą nabytą wiedzę na temat rachunkowości w nieskomplikowany i przejrzysty sposób. Dzięki nam dowiesz się czy jest różnica między rachunkowością a księgowością,jak wybrać biuro rachunkowe jak prowadzić księgowość indywidualnie lub mając małą, średnią, dużą firmę lub czym jest sprawozdawczość finansowa. Umożliwiamy po za praktycznymi poradami tak że odpowiedzi na Państwa pytania, oraz staramy się włączać w rozmowy związane z branża rachunkowości. Zapraszamy serdecznie na nasz blog by dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »