Automaty zręcznościowe Podkategoria: Automaty zręcznościowe

 • Przygodowy katalog stron - Moderowany »

  Wielotematyczny katalog stron, moderowany, gdzie nie spotkasz się z nieunikalnymi wpisami. Tylko wartościowe wpisy przyjmowane są do naszego katalogu. Dodaj stronę, artykuł już dziś. Bądź z Nami zawsze.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lotto - wyniki w sieci »

  Nasza stron aktualizuje wyniki lotto jako jedna z pierwszych w polskim internecie. Dodajemy rezultaty wszystkich gier losowych z rodziny lotto po losowaniach o 14 i 22:15. Jako jedyna strona na temat lotto udostepniamy wyniki za posrednictwem sms, mamy również dodatkowe narzędzia i forum dla graczy.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przyjdź na nasz pokaz dachowania »

  Pokaz dachowania dokładnie odzwierciedla położenie pojazdu po wypadku, gdzie doszło do dachowania.
  Symulator dachowania został specjalnie skonstruowany dla kierowców, którzy chcą zdobyć umiejętność zachowania się w takich warunkach. Mechanizm pokazuje następstwa nie przestrzegania podstawowych przepisów bezpieczeństwa takich jak zapięcie pasów a także braku zabezpieczenia przedmiotów w samochodzie. Dostęp do symulatora możemy zrealizować poprzez wypożyczenie symulatora dachowania u nas. Zobaczyć lub skorzystać z symulatora możemy także podczas różnych event’ów motoryzacyjnych. Urządzenie ma na celu zapobieganie bezmyślności kierowców. Każdy kierowca musi dbać o zdrowie swoje i pasażerów.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automaty zręcznościowe