Rolnictwo Podkategoria: Rolnictwo

 • Pizza przepis »


  Na naszej stronie odnajdziesz przeróżne na znakomite pizze włoskie. Te przepisy są bardzo proste do zrobienia, a także nie wymagają specjalistycznego sprzętu takiego jak piec specjalnie do pieczenia pizzy, więc nie powinieneś/aś mieć problemów upieczeniem pizz z przepisów z naszego serwisu. W naszych przepisach znajdziesz ścisłe wiadomości odnośnie procesu zrobienia ciast na pizze, nałożenia składników, a także pieczenia pizzy.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schładzalniki do mleka nowe i używane, części zamienne - POLTRADE International sp. z o.o. - - »

  Poltrade international sp. z o.o. jest firma zajmującą się sprzedażą używanych schładzalników do mleka, Schładzalnik uzywany z naszej firmy to gwarancja, w pełni zre3generowana sprężarka, odnowione cześci lub wymienione na nowe. Firma nasza ma doświadzczenie w sprzedaży zbiorników na mleko nowych i uzywanych. Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych do schładzalników: motoreduktory [mieszadła] sirem, pompy mujące sirem, elektrozarowy spstowe muller, w pełni automatycznie własnej produkcji jak i produkcju francuskiej, wentylatory elco, spreżarki i agregaty chłodnicze, części mechaniczne.Nasza firma oferuje nowe schłądzalniki na melko marki PRO-INOX, jest to francuska marka zbiorników z piecio letnia gwarancją producenta na parownik, wydajnym agregatem. Pojemniki pro-inox są wykonane z achowaniem wysokiej jakości montażu i przy uzyciu najlepszych komponentów.Mieścimy sie koło Białegostoku, na naszym placu posiadamy stale około 100 zbiorników uzywanych oraz wiele urządzeń nowych, Każdy klient ma bogaty wybór urządzeń rolniczych. Dzieki nawiązanej współpracy z firma GEA [westfalia] oferujemy teraz także dojrki, hale udojowe i inne elementy wyposażenia obór. Nabędziecie też Państwo u nas wszelką chemię do konserwacji i mycia dojarek i schładzalników mleka.Firma nasza oferuje także 24 godzinny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wykonujemy wszelkie naprawy urządzeń chłodniczych rolnictwa, dojarek i hal udojowych. Doświadczeni pracownicy służą Państwu swoją wiedzą i doradztwem z zakresu wyposarzenia gospodarstwa rolnego.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wapno-Nawozowe.pl »

  Gdy gleba jest zbyt kwaśna, trzeba ją zwapnować

  Celem wapnowania gleby jest nie tylko doprowadzenie jej odczynu do wartości najbardziej korzystnej do wzrostu roślin (większość roślin najlepiej rośnie, gdy pH gleby wynosi 6,5). Wapń korzystnie wpływa także na strukturę gleby – dzięki niemu próchnica zlepia się, przybierając bardzo korzystną dla wzrostu roślin postać gruzełkowatą. Wapnowanie najlepiej przeprowadzić jesienią. Nie wolno go łączyć z zasilaniem innymi nawozami, ale wykonać dwa-trzy tygodnie wcześniej (łączenie nawozów wapiennych z innymi prowadzi do tego, że w wyniku zachodzących w ziemi reakcji chemicznych część minerałów tworzy związki nieprzyswajalne przez rośliny). Bezpośrednio po wapnowaniu nie należy siać ani sadzić roślin. Do wapnowania bardzo dobrze nadaje się kreda,wapno węglanowe,wapno tlenkowe ale równie dobry jest zawierający magnez dolomit. Ilość nawozu, jaką dodaje się do gleby, zależy od jego rodzaju (nawozy wapienne mogą mieć od 45% do 75% tlenku wapnia – CaO) oraz od rodzaju gleby i stopnia jej zakwaszenia (pH). W tabeli podano ilość wapnia, jaką trzeba dodać do gleby, aby otrzymać najkorzystniejsze dla roślin pH 6,5. Nawóz po równomiernym rozsianiu należy wymieszać z glebą

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep-kristo - zajmuje się sprzedażą opakowań kartonowych oraz sprężyn do maszyn rolniczych »

  Sklep Kristo zajmuje się sprzedażą palców sprężystych do maszyn rolniczych, zawleczek, sprężyn do huśtawek i drzwi garażowych. W naszej ofercie jest także sprzedaż kartonów klapowych, folii stretch oraz bąbelkowej, taśm pakowych, urządzeń ułatwiających prace związane z pakowaniem, jednocześnie jesteśmy pośrednikiem w usługach kurierskich, pakujemy i wysyłamy na cały kraj.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lębork budowlanka, maszyyny budowlane »

  Oferujemy Wam roboty ziemne Lębork - robotę w której dzierżymy gigantycznego obycie oraz mamy wymagane sprzęty. W skutek tego roboty wyrównujące możemy zrobić rychło a także fachowo. Prace wyrównujące to najistotniejsza usługa w bogatej ofercie naszej firmy, prowadzimy również wynajem sprzętu budowlanego. Liczymy na złożoność proponowanych prac, w związku z tym posiadamy własną kopalnię odkrywkową żwiru. Własna kopalnia odkrywkowa żwiru daje nam alternatywę dostarczenia naszym klientom różnych kruszyw stosowanych w branży budowlanej. Dołącz do szerokiej grupy usatysfakcjonowanych klientów.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty z daleka - Twoja Kwiaciarnia Internetowa »

  Szukasz sprawdzonej kwiaciarni internetowej. Jesteśmy godną polecenia firmą, która dba o potrzeby swoich klientów. kwiatyzdaleka.pl Wysyłając kwiaty do Polski wysyłasz też swoje uczucia dlatego szczególnie dbamy o twoje zamówienie. Skorzystaj z dostępnych u nas bonusów: Dostawa kwiatów jest zawsze gratis w całym kraju, kupując u nas zbierasz punkty które wymieniasz na kolejne zakupy, mamy bezpieczny system logowania i płatności. W naszej sieci zrzeszamy Najlepsze kwiaciarnie w Polsce, dlatego zawsze oferujemy bukiety najlepszej jakości. Z nami wysyłka kwiatów zajmie Ci tylko chwilę. Wyślij kwiaty na urodziny, kwiaty na dzień kobiet, kwiaty na walentynki. Poczuj jaką przyjemność daje wysyłanie kwiatów, skorzystaj już teraz z naszej poczty kwiatowej. Wysyłaj kwiaty z daleka na każdą okazję. Zapraszamy również na facebook'a facebook.pl/kwiatyzdaleka

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • DoStudni pompy, instalacje wodne, nawadnianie »

  Kompletne rozwiązania instalacji wodnych i nawadniania oraz poszczególne ich elementy znajdą Państwo w portalu doStudni . Atrakcyjną pozycją w ofercie pomp do nawadniania jest Pompa antypiaskowa głębinowa 4SDm3-18 IBO Dambat . Tak jak pozostałe pompy głębinowe tej serii jednofazowa pompa 4SDm3-18 wyposażona jest w pływające wirniki i obudowę ze stali nierdzewnej dzięki czemu jest odporna na drobinki piasku i inne zanieczyszczenia zawarte w wodzie ze studni. Sprawia to, że pompa może być wykorzystywana także do nowo wykopanych studni w których jet dużo luźnych zanieczyszczeń. Urządzenie posiada dobre parametry zarówno jeśli chodzi o wydajność jak i ciśnienie. Umożliwia to zabranie jej nie tylko na działkę, do nawadniania uprawy i do ogrodu za pomocą linii kroplujących lecz także do nawadniania plantacji wykorzystując zraszacze a także małe deszczownie.
  W ofercie posiadamy także pompy Grundfos oraz pompy Omnigena.

  Data dodania: 21 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kristo- opakowania, sprężyny, przesyłki kurierskie »

  Przesyłki kurierskie, opakowania, palce sprężyste do maszyn rolniczych.F.H.U. Kristo to działalność której zasadniczym kierunkiem jest handel opakowań kartonowych, folii stretch, kopert, taśm pakowych, folii bąbelkowej i dyspenserów do taśm i stretchu.Zajmujemy się również sprzedażą sprężyn na zamówienie, palców sprężystych do maszyn rolniczych. Jesteśmy też pośrednikiem w usługach kurierskich, pakujemy i wysyłamy na cały kraj.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Części do ciągników rolników »

  Przedsiębiorstwo KORURS zajmuje się produkcją i sprzedażą części zamiennych do sprzętów rolniczych, czyli części do ciągników rolniczych. Znajdziemy tu elementy do ciągników Ursus i Zetor, opony agrarne i opony przemysłowe, zębatki. Oprócz produkcji firma importuje również części zamienne, które następnie zbywa. Cała produkcja oparta jest na własnych projektach. Repertuar firmy ciągle się rozszerza, żeby coraz lepiej zaspokajać kontrahentów. Wytwórnia zdobyła Certyfikat Jakości ISO 9001, co oznacza bezwzględne warunki pracy i gwarantuje konsumentom najwyższy poziom usług.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • AdBlue zbiorniki »

  W dużych gospodarstwach oprócz dwupłaszczowych zbiorników do paliw zastać można na zbiornik adblue. Są one nadzwyczaj podobne do pojemników z olejem pędnym, z reguły różnią się one wyłącznie odcieniem i niektórymi szczegółami zabudowy, co kłopotliwe do dostrzeżenia. Zasobniki dwupłaszczyznowe do AdBlue są podobnie na miarę pojemników do paliwa wymiarach od 1,35 tys. l do 15000l bądź przeowoźne o objętości aż do kilkuset litrów. Kierowcy prowadzący pojazdy nie muszą o nic się martwić wystarczy zatankować preparat gdy kończy się w zbiorniku

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rolnictwo