Przemysł metalowy Podkategoria: Przemysł metalowy

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Biuro Tłumaczeń ATN Tomasz Korzan »

  Siedziba Biura Tłumaczeń Specjalistycznych ATN mieści się w Poznaniu, jednak obszar działaności obejmuje całą Polskę. Biuro działa na rynku od 19 lat a dokładniej od lipca 1994 roku. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe ze wszystkich języków europejskich i pozaeuropejskich. Wykonujemy również tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy. Tłumaczenia to dla nas pasja. Zapraszam do współpracy Tomasz Korzan.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Armatura przemysłowa »

  Branża budowlana to gałąź gospodarki, która nie upadnie nigdy. Od niepamiętnych czasów człowiek wznosił ogromne budowle, które akompaniowały mu przez wieki. Niemniej jednak zaledwie od niedawna, każda budowla by powstać musi być już na szczeblu szablonu wyposażona czy też uwzględnione muszą być elementy armatury przemysłowej. Jest ona niezbędna w mechanizmu stawiania bloków i budynków użytkowych. Armatura przemysłowa jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej możliwa jest budowa sieci sanitarnych i wodociągowych. Bez nich nie ma perspektywy stawiania nowoczesnych biurowców i domów jednorodzinnych.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stalowe konstrukcje »

  Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z niskiej cenowo oferty na konstrukcje metalowe. Oferujemy usługi kompleksowe - od projektowania według istniejących wytycznych, kolejno fabrykacje konstrukcji zawsze przy zachowaniu wszystkich norm jakościowych, aż ostatecznie po zmontowanie konstrukcji na jej docelowym miejscu przeznaczenia. Roboty monterskie (jak również rozbiórkowe i konserwatorskie) jesteśmy w stanie prowadzić nawet na dużych wysokościach i w obszarach trudnodostępnych - zapewniamy prace wysokościowe w technice podnośnikowej i linowej. Polecamy zaznajomić się także z naszą szczegółową ofertą zawartą na stronie domowej i przesłać do nas pytania drogą mailową lub telefonicznie.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kotły parowe »

  Spółka BABCOCK WANSON specjalizuje się w rozprowadzaniu kotłów i palników przemysłowych oraz dopalaczy termicznych. W obszar jej działań wchodzi także przygotowywanie rozwiązań w uzdatnianiu wody i powietrza. Jednymi z koronnych produktów zakładu są kotły parowe. BABCOCK WANSON jako czołowy producent tego asortymentu zapewnia jego wysoką jakość oraz solidność. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się kotły parowe płomieniówkowe oraz typu wężownicowego. Więcej informacji dostępnych jest na witrynie www, w zakładce produkty.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Króciec M64x4 »

  Przedsiębiorstwo Fantom od 2006 roku obsługuje klientów z kraju i zagranicy, dostarczając wysokiej jakości produkty. Realizuje projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców, zapewniając precyzyjne elementy mechaniczne. Przedmiotem jej głównej działalności jest obróbka stali kwasoodpornej, nierdzewnej i zwykłej. Wśród dostępnych produktów znajduje się króciec pomiarowy m64x4, a na stronie internetowej przedstawiono wskazówki odnośnie szczegółów ich montażu.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka przemysłowa »

  Chcesz zakupić kompresory? Dziś tego typu sprzęt który podchodzi pod dział jakim jest pneumatyka masz możliwość znalezienia na naszej przygotowanej stronie internetowej. Strona, jest czytelna oraz wyrazista, dzięki czemu bez przeszkód znajdziesz informacje o tym dziele którym jest pneumatyka. Strona umożliwia każdemu internaucie nie tylko dowiedzieć się jakie znaczenie ma pneumatyka dziś na rynku, ale także gwarantuje wam szeroki wybór sprzętu do tego przygotowanego, oraz serwis pogwarancyjny. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kratki kominkowe malowanie »

  Firma, której stronę internetową prezentujemy na łamach tego zacnego rejestru stron, działa na rynku już od ponad piętnastu lat. W międzyczasie ugruntowaliśmy naszą pozycję wśród klientów i wdrożyliśmy kilkanaście rozwiązań. Zajmujemy się produkcją wysokiej klasy elementów wykończenia wnętrz takich jak kratki wentylacyjne, kratki kominkowe. Nie spoczywamy na laurach, w najbliższych latach planujemy wyjście z ofertą naszych kratek na rynki zagraniczne z nadzieją znalezienie nowych źródeł zbytu.
  Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regały magazynowe »

  Prowadząc swój prywatny interes związany z zbieraniem materiałów z bez problemu można się dowiedzieć o tym jak znaczący jest stosowny ekwipunek i wyposażenie składu. Kompania Promag zaprzątająca się od lat zagadnieniami związanymi z magazynami chce przedłożyć swoją propozycję na regały magazynowe, regały półkowe czy regały paletowe, które szybko i skutecznie usprawnią robotę twoją i twoich pracowników. Stosowanie bardzo mocnych surowców i struktur zezwoli ci robić użytek z propozycji naszej firmy przez wiele lat bez trwogi, że zatracą one na swojej ergonomii czy pakowności.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sejf »

  W ofercie prezentowanego sklepu znajdują się meble z metalu. U nas zamówią Państwo niezawodny sejf. Oferujemy m.in. regały przesuwne, meble medyczne i do warsztatu. Sprzedajemy meble do pomieszczeń publicznych: szafy ubraniowe, wieszaki do szatni, szafki na basen. Posiadamy szeroki asortyment produktów w wielu stylach, kolorach i o różnych funkcjach. Meble Lettero wykonane są z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących trwałość na długie lata. Nasza działalność obejmuje także sprzęt poligraficzny, stoły podświetlane, suszarki.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • CNC Poznań »

  BROCAR Poznań to przedsiębiorstwo oferujące usługi dotyczące obróbki wszelkiego typu materiałów. Zachęcamy do współpracy klientów prywatnych oraz firmy. Realizujemy zadania pojedyncze oraz seryjne (frezowanie, spawanie aluminium, spawanie w osłonie argonu, cięcie wodą 3d, gięcie rur). Dzięki nowoczesnym maszynom (numerycznym CNC) możemy zapewnić klientom najwyższą jakość usług. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty, należy nawiązać kontakt z biurem firmy: nr tel. (61) 651 79 05, email biuro@brocar.com.pl, fax (61) 867 37 78. BROCAR zamierza wzbogacić zakres aktywności o dostawę urządzeń branżowych.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prohamat - suwnice, przenośniki, żurawie »

  Najważniejszym elementem jakiejkolwiek produkcji są właściwe maszyny. Muszą one zagwarantować bezproblemowe i nieustanne działanie, bezpieczeństwo pracy i znaczne możliwości nośne. Suwnica to rewelacyjne rozwiązanie umożliwiające przenoszenie materiałów na niewielkie odległości. Zwykle mocuje się je na zewnątrz, a ich celem jest transport fabrykatów służących do produkcji końcowego produktu. Natomiast w samych przedsiębiorstwach produkcyjnych montuje się przenośniki. Dobrze wiemy jak potrzebna jest wszelka przestrzeń, właśnie dlatego stworzyliśmy przenośniki, które można przymocować wewnątrz budynku. Umożliwia to nie tylko obszerną powierzchnię pod produkcję, ale też jest bardziej komfortowe dla pracowników. Także produkowane przez nas żurawie to uznana marka na polskim rynku.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Firmowa strona warszawskiej firmy usługowej oferującej projektowanie oraz wznoszenie hal stalowych, magazynów, chłodni i innych konstrukcji stalowych. Na wykonywane przez firmę prace dajemy minimum kilkuletnią gwarancję, a po jej upływie służymy serwisem konserwacyjnym i naprawczym. Naszą zaletą jest bardzo doświadczona oraz wysoce wykwalifikowana kadra pracowników, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienie do wykonywania tego rodzaju prac. Firma Bamix istnieje od 1982 roku, przez cały czas świadcząc usługi na wysokim poziomie. Hale stalowe z firmą Bamix to gwarancja terminowości oraz jakości oddanych od użytku konstrukcji

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elas-Pol - Cięcie Wodą »

  Wykonujemy usługi przecinania różnych materiałów z wykorzystaniem wody pod wysokim ciśnieniem podawanej wraz z materiałem ciernym. Jest to nowoczesna technologia cięcia oferująca:
  duży zakres grubości ciętych materiałów – do 200 mm
  duża powierzchnia obrabianego materiału – do 1500 x 3000 mm,
  wysoką tolerancję wymiarową – do 0,1 mm
  zachowanie gładkich krawędzi,
  eliminację wgięć i załamań charakterystyczną dla innych technologii cięcia,
  bardzo dużą dokładność spasowywania materiałów obrabianych.
  Technologia cięcia wodą daje możliwość obróbki praktycznie każdego materiału o grubości do 200 mm. Poza elementami z różnego rodzaju metali możemy zaoferować usługi cięcia materiałów budowlanych, a w szczególności wykonywania dekorów z kamienia, czy płytek ceramicznych lub gresowych. Możliwość cięcia różnego rodzaju tworzyw sztucznych, gumy, szkła, sklejki i innych materiałów dekoracyjnych zaspokoi z pewnością potrzeby firm wykonujących reklamy lub dekoracje. W zasadzie, można powiedzieć, że możemy podjąć się każdego rodzaju cięcia.
  Obróbki materiałów możemy dokonać na podstawie dostarczonych rysunków w formacie dwg lub dfx, a także innych rysunków pozwalających na zwymiarowanie. W szczególnych przypadkach możemy opierać się na dostarczonym elemencie, którego kształt zeskanujemy do formatu maszyny.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kraty pomostowe »

  Kraty pomostowe oferowane przez naszą firmę to nie tylko produkt najlepszej jakości, ale również najbardziej wytrzymały na użytkowanie. Pozostałe nasze wyroby takie jak: elementy mocujące kraty czy stopnie schodowe to produkty cieszące się uznaniem ze względu na parametry oraz właściwości. To wszystko gwarantuje naszej firmie nawiązanie stałej współpracy nie tylko z małymi firmami, ale również dużymi przedsiębiorstwami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do wyboru rodzaju krat dopasowanych do profilu działalności.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lębork budownictwo maszyny budowlane »


  Oferujemy klientom roboty ziemne Lębork - usługę w której posiadamy monumentalne doświadczenie a także posiadamy specjalistyczne koparki. W skutek tego prace niwelacyjne możemy wykonać sprawnie i profesjonalnie. Roboty ziemne określamy jako ważna pozycja w wielkiej ofercie naszej firmy, mamy także wynajem maszyn budowlanych.http://www.lebork4.republika.pl/page16023754585024de343f622.htmlhttp://www.lebork4.republika.pl/page19921967305024de343f5d3.html Liczymy na wszechstronność oferowanych prac, dlatego mamy do dyspozycji swoją żwirownię. Własna żwirownia umożliwia firmie Przemysława Babij alternatywę dostarczenia naszym klientom przeróżnych materiałów potrzebnych w budownictwie. Zostań jednym z dużej grupy usatysfakcjonowanych klientów.http://www.lebork4.republika.pl/oferta.html

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria do urządzeń SN »

  Sklep internetowy z akcesoriami do urządzeń elektrycznych w tym transformatorów SN. Wszystko w jednym miejscu, znajdziesz tutaj między innymi: czujniki, obudowy do transformatorów, głowice, izolatory, odwilżacze, ograniczniki przepięć, olejowskazy, podkładki antywibracyjne, przekaźniki, uszczelki, wentylatory, wskaźniki, zawory, uziemiacze, klucze dynamometryczne, mierniki, bhp, drążki izolacyjne, nożyce, osprzęt kablowy, osprzęt stacyjny, osłony izolacyjne, transformatory, uziomy, wsporniki, zaciski transformatorowe. Szybka dostawa. Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 500zł.

  Zapraszamy !
  Sklep Eg System

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Waly »

  Spółka Cardan Polska jest ekspertem w branży wałów pędnych. Wytwarza wyroby, które odnajdują zastosowanie w motoryzacji i przemyśle. Poza tym w ofercie firmy znajdziemy profesjonalne remonty i odnowę wałów. Przedsiębiorstwo Cardan kooperuje z najlepszymi producentami wałów i elementów. Jednym takim jest Dana Spicer. Zakład odtwarza wszelakie modele wałów, na życzenie wykona dowolny detal lub nowy wał.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Szwedzka firma LLENTAB to jeden z wiodących producentów konstrukcji stalowych m.in. w takich państwach jak: Polska, Niemcy, Czechy, Dania, Słowacja czy Ukraina. Pierwsze hale stalowe produkowane były w głównej mierze z zastosowaniem pod garaże czy składy towarowe. Jednak z biegiem lat przedsiębiorstwo rozszerzyło swoją ofertę dla innych sektorów przemysłu. Obecnie firma LLENTAB produkuje konstrukcje stalowe w najwyższym standardzie, a do każdego Kontrahenta podchodzi z indywidualnym rozwiązaniem. Doświadczone ekipy montażowe całą swoją pracę wykonują z największą starannością oraz w bardzo krótkim czasie realizacji. Na stronie internetowej zamieszczone są wszystkie potrzebne informacje dotyczące współpracy oraz opinie dotychczasowych Klientów firmy.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dodatki stopowe, odtłuszczanie, topniki, rafinatory »

  Przedsiębiorstwo Chem-Protect Bielsko-Biała to profesjonalny zakład zajmujący się wytrawianiem metali. W naszej pracy wykorzystujemy najdoskonalsze preparaty syntetyczne, oferujące zapewnienie porządnie wykonanego cynkowania metali. Z proponowanych usług korzystają profesjonalne zakłady. Nasza propozycja to dodatkowo specjalne kursy dla podobnych przedsiębiorstw. Trenujemy ochotników i przedstawiamy informacje o sprawdzonych technikach. Zapraszamy na prezentowaną witrynę, gdzie uzyskają Państwo większe informacje.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Orlik »

  Nowy rok 2012 zapowiada się dla naszej firmy Metalplast- System bardzo owocny. Już pojawiły się plany związane z naszą produkcją. Firma jest dość mocno rozpoznawalna na rynku przemysłowym, co owocuje w dużą liczbę zadowolonych klientów.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł metalowy