Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Prawo karne warszawa »

  Kancelaria Adwokacka SNOPCZYŃSKI mieści się w Warszawie. Właściciele to adwokat Mikołaj Snopczyński i radca prawny Maria Snopczyńska. Już 13 lat rozwiązują problemy prawne swych klientów. Mają duże doświadczenie i gwarantują kompletną obsługę. Propozycja obejmuje prawo cywilne i karne, fiskalne, rodzinne, nieruchomości i ubezpieczeniowe. Poza tym Spółka uczestniczy w ściąganiu odpłatności i majątków. Pomoc można osiągnąć również mailowo. Wycena jest gratisowa i nieomal błyskawiczna.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Kraków »

  Kancelaria prawnicza Kohut specjalizuje się w udzielaniu porad prawnych zarówno klientom indywidualnym, jak również instytucjom. Zapewniamy całkowitą i profesjonlną obsługę prawną na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje zdobyte w czasie wielu lat działalności gwarantują efektywne rozwiązanie każdej sprawy wymagającej ingerencji prawnika. Nasza kancelaria jest umiejscowione w Krakowie przy ul. Friedleina 4-6, pok. 110, jednakże chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami w pozostałych mejscach w Polsce. Zapraszamy do przyjścia do nas osobiście bądź do wejścia na naszą witrynę internetową celem zaznajomienia się z ofertą naszej kancelarii.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Specjalnością naszej firmy jest kompleksowa obsługa prawna klientów biznesowych. Skupiamy się na dziedzinach prawa ściśle związanych z obrotem gospodarczym. Współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w prawie handlowym i gospodarczym, cywilnym, windykacji należności. Zajmujemy się zdobywaniem dotacji unijnych. Wykonujemy podania o dofinansowanie uwzględniające realne możliwości klienta. Oferujemy wiele usług związanych z obsługą księgową. Zapewniamy najwyższy poziom usług.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego Ars Legis Agendi »

  Oferta Kancelarii to:

  1. Konsultacja sprawy przed rozpoczęciem procesu.
  2. Porady prawne.
  3. Pomoc w zbieraniu materiału dowodowych, a także ocena ich przydatności do procesu.
  4. Reprezentacja strony powodowej i pozwanej przed Sądem Kościelnym w charakterze pełnomocnika.
  5. Sporządzanie pism procesowych:
  - skargi o stwierdzenie nieważności małżeństwa (pismo rozpoczynające proces);
  - rekursu przeciwko odrzuceniu skargi o stwierdzenie nieważności małżeństwa;
  - odpowiedzi strony pozwanej na skargę o stwierdzenie nieważności małżeństwa;
  - skargi wzajemnej (pismo strony pozwanej będące odpowiedzią na skargę powodową z ustaleniem roszczeń jakich strona domaga się od strony przeciwnej);
  - głos obrończy;
  - apelacji do trybunału II instancji;
  - apelacji do Roty Rzymskiej (III instancja);
  - skargi o nieważność wyroku;
  - wniosku o zezwolenie na zawarcie małżeństwa, w sytuacji dołączenia do wyroku stwierdzającego nieważność małżeństwa zakazu jego ponownego zawarcia;
  - wniosku o dyspensę od małżeństwa ważnie zawartego, lecz niedopełnionego;
  - pozwu o separację kanoniczną;
  6. Obecność przy przesłuchaniu stron i świadków (tylko w niektórych sądach).

  Ponadto, udzielamy wszelkich porad i informacji z zakresu prawa kanonicznego.www.arslegisagendi.pl

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Kraków - RESPEKT - Egzekucja długów bez opłaty wstępnej! »

  RESPEKT Kraków to windykacja bez zaliczkowa - bez żadnych opłat wstępnych! Windykator działa w Krakowie i na terenie całej Polski.

  Firma Respekt prowadzi skuteczną działalność na terenie całego kraju. Oferujemy szeroki zakres działań windykacyjnych dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Zapewnimy Państwu również profesjonalna pomoc prawną.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Pokuszyński i S-ka s.c. »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych z siedzibą w Opolu. Oferujemy profesjonalne usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. W zakres naszych kompetencji wchodzi pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, udzielanie porad i opinii prawnych( w tym w trybie online), zakładanie i obsługa podmiotów gospodarczych oraz reprezentacja sądowa. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, prawa pracy. Świadczymy wszechstronną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i innych osób nie prowadzących działalności gospodarczej.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Od czasu do czasu w życiu przydarzają się tego typu sytuacje, że jesteśmy wręcz zmuszeniu do tego by szukać najwyższej jakości usług adwokata. W takiej sytuacji przemierzamy Internet i lokalne gazety w poszukiwaniu właściwej osoby lub potrzebnych nam porad prawnych. Gdy poszukujecie Państwo usług adwokackich na terenie Poznania i jego pobliskich miasteczek to zapraszam na nasza stronę. Oferujemy Państwu pomoc prawną z zakresu nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo udzielamy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W pierwszej kolejności zajmujemy się prawem karnym. Nasza oferta kierowana jest tak dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw i instytucji. Jeśli interesuje Cię radca prawny, który pomoże Ci ostatecznie rozwiązać dręczące Cię problemy, uświadczy porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie przed sądem to idealnie trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to formułowanie różnego typu pism. Nasz adwokat sformułuje dla Ciebie zarówno zażalenia jak i apelacje. Kończąc: gdy szukasz adwokata z Poznania lub szukasz porad prawnych to zapraszam na stronę.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Adrianna Kośniewska - Zembaty - STRONA GŁÓWNA »

  Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
  W swojej działalności Kancelaria dokłada wszelkich starań aby świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie, w sposób rzeczowy i rzetelny, zgodnie z wiedzą i sztuką prawniczą. Nasze działania cechuje indywidualne podejście do Klienta oraz zrozumienie Jego potrzeb i celów biznesowych

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wodzisław Śląski »

  Kancelaria Radcy Prawnego Barbary Sosny w Wodzisławie Śląskim oferuje profesjonalną pomoc prawną dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Adwokaci zajmują się przedstawicielstwem stron przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, sądami arbitrażowymi oraz instytucjami administracji publicznej. Poza tym udzielają porad prawnych i stają w imieniu klienta przed Krajową Izbą Odwoławczą. Dzięki swojej praktyce i umiejętnościom kancelaria zdobywa liczne sukcesy i cieszy się zaufaniem miejscowej społeczności.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowania »

  Kancelaria odszkodowawcza Ulmer i Wspólnicy zapewnia profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań po wypadku komunikacyjnym osobom, które doznały obrażeń ciała podczas wypadków, kolizji drogowych. Nasze honorarium za pomoc w dochodzeniu odszkodowania po wypadku jest tylko prowizyjne. To nam przede wszystkim zależy nam na tym, aby uzyskać dla Ciebie, jak najwyższe odszkodowanie, ponieważ od tego zależy nasze honorarium i Twoje zadowolenie. W przeciwieństwie do innych firm nie będziemy Cię namawiać na podpisanie niekorzystnej ugody z Ubezpieczycielem tylko dlatego, aby móc otrzymać szybko większą prowizję i zamknąć sprawę. W takich sytuacjach wspólnie podejmiemy decyzję o ewentualnym złożeniu powództwa w sądzie. Przedstawiamy wszystkie możliwe i zarazem najkorzystniejsze warianty uzyskania odszkodowania warszawa. Zawsze ostateczna decyzja należy do Ciebie.
  http://www.kancelariaulmer.pl/cennik.html

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw »

  Zazwyczaj nieprawdziwie uważa się, ze specjalność detektywa jest śmiesznie lekka, dlatego też wiele firm wynajmuje do jej wykonywania między innymi ochroniarzy. Zawód ten jest jednak obdarzony znaczną specyfiką, która powinna być znana detektywowi, dlatego też powinno się szukając tego rodzaju usług kontaktować się z firmą, która zatrudnia osoby obyte, na przykład niedawnych policjantów. Dzięki temu będą Państwo beztroscy o szczegóły kupionego zlecenia, które nie wpadnie w niepowołane ręce. Na opisywanej stronie dostaną Państwo dane kontaktowe, szczegóły oferty, asortyment dostępnych usług i informacje o agencji.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • M. Wojciechowska i Wspólnicy Rzeszów - Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych »

  Renomowana grupa prawników to nieoceniona pomoc w częstych problematycznych sytuacjach. Daje możliwość też ich się wystrzec, jeżeli akuratnie wcześnie skonsultuje się z prawnikiem i zamówi solidną usługę sporządzania umów. W tym właśnie obrębie świadczy usługi kancelaria prawna Wojciechowska i Wspólnicy z siedzibą w Rzeszowie. Prowadzimy działalność w różnorodnych domenach, typu prawo gospodarcze, prawo pracy, czy też prawo inwestycyjne.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektywi »

  Biura detektywistyczne to nowe rozwiązanie, które w ostatnim czasie z powodu rosnącej liczby przeróżnych trudności w społeczeństwie cieszą się coraz to większą popularnością.
  Biuro detektywistyczne Na Tropie wykonuje usługi detektywistyczne od wielu lat. W tym czasie spotkaliśmy się i co bardzo ważne udało nam się efektywnie rozwiązać wiele spraw z najróżniejszych gałęzi życia od poszukiwania spadkobierców poprzez weryfikację wiarygodności pracowników i ich kompetencji do ustalenia miejsca zamieszkania różnych osób. Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na witrynie firmowej kancelaria-detektywistyczna.pl. Zapraszamy do współpracy.

  Biuro detektywistyczne Na Tropie
  Andrzej Karzycki
  Telefon 22 3909097
  ul. Wiktorska 108d/121
  02-575 Warszawa
  biuro@kancelaria-detektywistyczna.pl

  NIP: 5716795260
  Regon: 830006750

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo gospodarcze »

  Reklamowana strona zawiera ofertę Kancelarii Prawa Gospodarczego i Ekologicznego. Oferta obejmuje nie tylko prawo gospodarcze, ale także związane z wekslami. Ważne miejsce w ofercie zajmują postępowania z dziedziny prawa pracy. W zakres działalności firmy wchodzi wydawanie opinii prawnych. Główną specjalnością kancelarii jest odpowiedzialność za szkody w środowisku. Zespół tworzą radcy prawni, adwokaci i inni doświadczeni fachowcy. W ofercie znaleźć można m.in. reprezentację w procedurach odwoławczych.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Opole »

  Kancelaria prawna Laurifer oferuje w szerokim zakresie rozumianą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla przedsiębiorców, podobnie jak dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Jak do tej pory otworzyliśmy kancelarię prawną we Wrocławiu oraz dodatkowo w Opolu, ale planujemy również otwarcie nowych kancelarii prawnych w innych polskich miastach. Jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom. Polecamy się w szczególności, gdy potrzebujesz adwokata lub radcy prawnego we Wrocławiu bądź w Opolu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja samochodu »

  Blog poświęcony w całości szeroko rozumianemu pojęciu: rejestracja samochodu. Przeczytasz na nim jak załatwić wszelkie formalności związane z rejestracją samochodu sprowadzonego z zagranicy, rejestracją samochodu z innego województwa (powiatu), przerejestrowaniu samochodu z tego samego powiatu. Skończył Ci się dowód rejestracyjny? Nie wiesz co zrobić? Na stronie dowiesz się wszystko co Ci jest potrzebę z związku z wymiana dowodu rejestracyjnego z powodu braku miejsca. Nie wiesz ile będzie Cię to wszystko koszta? Nie ma problemu! Na blogu znajdziesz aktualne ceny rejestracji samochodu, wymiany dowodu rejestracyjnego, wtórnika nalepki kontrolnej i karty pojazdu oraz wtórnika tablic rejestracyjnych. Rejestrujesz auto pierwszy raz? Nie zapomnij odwiedzić tej strony!

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Wrocław »

  Współpraca z Kancelariami, które udzielają porad prawnych w większości dziedzin życia w dzisiejszych czasach staje się coraz to powszechniejszą usługą. Sporo rzeczy i problemów, które nas nurtują stają się wręcz niemożliwe do rozwiązania bez skorzystania z radcy prawnego. Kancelaria Pani Katarzyny Kałwak świadczy usługi związane z doradztwem prawnym zarówno działalnością jak i osobom prywatnym. Rozwiązaliśmy już setki spraw z najróżniejszych dziedzin życia od rodzinnego do karnego. W razie pytań zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy a w razie chęci dalszej współpracy z naszą kancelarią do powierzenia nam swojego problemu.. Nasze doświadczenie i zawodowstwo sprawiają iż najtrudniejsze sprawy stają się proste.

  Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Kałwak
  Piłsudskiego 60/3
  50-020 Wrocław
  Te. 606 750 165
  kancelaria@kkalwak.pl
  Regon 160155655
  NIP: 7542722733

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w uzyskaniu odszkodowania »

  Kancelaria odszkodowawcza udziela pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Kancelaria odszkodowawcza Rzeszów udziela odszkodowania OC, odszkodowania za wypadek, odszkodowania pomoc. Odmowa wypłaty odszkodowania nie wchodzi w grę. Zawsze walczymy do końca. Odszkodowania Lublin wypłacane są m.in. za wypadki drogowe, wypadki przy pracy. Odszkodowanie pomoc świadczone są też w sprawach majątkowych. Nasza kancelaria odszkodowawcza oferuje profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu odszkodowania za wypadek drogowych osobom, które doznały obrażeń ciała podczas wypadków drogowych, kolizji drogowych (pieszym, rowerzystom, motocyklistom, kierującym, pasażerom), w środkach komunikacji miejskiej. Nasze honorarium za pomoc w wywalczeniu odszkodowania jest ściśle i jasno określone w zawieranej umowie, ogólnie jest około trzykrotnie niższe od rozmiarów wynagrodzeń tzw. kancelarii odszkodowawczych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, znanych z pobierania prowizji w granicach 25% - 35 % od uzyskanego odszkodowania. Przedstawiamy wszystkie możliwe i zarazem najlepsze warianty dochodzenia odszkodowania Chełm. Odszkodowania powypadkowe Rzeszów oraz odszkodowania Radom rozpatrywane są w pierwszej kolejność. Odszkodowania powypadkowe Chełm są bardzo skuteczne. Zawsze ostateczna decyzja należy do Państwa.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Wrocław »

  Firma INSTALATOR prowadzi m.in. montaż oraz serwis systemów antywłamaniowych. Monitoring w takich miastach jak Wrocław, to pewność usług najwyższej jakości. W ofercie znajdują się urządzenia do monitorowania flot samochodowych. Firma INSTALATOR przygotuje instalacje telefoniczne i informatyczne. Indywidualne podejście do oczekiwań klienta pozwala dobrać optymalny system alarmowy. W razie potrzeby, firma zajmie się instalacją systemów domofonowych. Warto zapoznać się z propozycją wysokiej klasy kamer CCTV.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Due diligence »

  Nie chcesz źle ulokować pieniędzy swoich lub swojej spółki? Warto wydać niewielką kwotę na wcześniejszy audyt prawny i mieć pewność (formalną) pod względem całej inwestycji. Due diligence realizuje np. Kancelaria Radcowsko-Adwokacka Grudniewicz&Gzela z Krakowa. Możesz zaufać jej w pełni i powierzyć swoje sprawy - potwierdzą to liczne pozytywne komentarze znalezione w internecie nt. działalności tej kancelarii.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo