Dolnośląskie Podkategoria: Dolnośląskie

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Gitara Wrocław »

  Robert Ściubilecki to doświadczony nauczyciel gry na gitarze i miłośnik muzyki. Swoimi umiejętnościami oraz bardzo dużym doświadczeniem postanowił podzielić się z innymi osobami, chcącymi nauczyć się prawidłowo grać na gitarze. Pan Robert nauczy Cię grać na dowolnym sprzęcie od gitary klasycznej do elektrycznej. Na witrynie projekt-gitara.pl możesz znaleźć szczegółową ofertę wraz z cennikiem oraz własne nagrania Pana Roberta. Lekcje gry na gitarze to doskonałe rozwiązanie zarówno dla początkujących muzyków jak i dla tych, którzy chcą doszlifować swoje umiejętności.

  Alternatyva
  Magdalena Mędzkiewicz
  Sempołowskiej 71/7
  51-661 Wrocław
  tel.726077525
  NIP 7521394583
  robert.sciu@gmail.com

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawód fotograf Wrocław »

  Sebastian Burakowski to zawodowy fotografik z Wrocławia który sfinalizował szkołę fotoraficzną i zajmuje się fotografią w profesji a także po za nią. Można rzec Iż całkowite egzystowanie ofiarował robieniu zdjęć albowiem jest to dla niego coś więcej aniżeli zwyczajna robota. Fotografia to jego hobby. A jeżeli czyni się to co się lubi to wychodzi to po mistrzowsku, dlatego też zdjęcia produkowane przez Sebastiana wychodzą nieziemsko. Każdy klient jest dla niego bardzo wart uwagi i każdy może liczyć na pełne oddanie się zleceniu. Na ogół Sebastian realizuje zlecenia w okolicach Wrocławia, lecz może podjąć sie dalszych zleceń, to sprawa dogadania. Sebastian ma wyborowy asortyment fotograficzny z najwyższej półki, dzięki czemu fotografie są najwyższej jakości.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartament Wrocław »

  Glamour - Apartament Wrocław - jest zlokalizowany w chronionym budynku o standardzie apartamentowca. Bryła "Platinum" dominuje nad otoczeniem. Kamień, stal i szkło nadają jej współczesny i markowy wygląd, zaś powierzchnia około apartamentowca (drogi dojazdowe, kompozycje roślinne, murawy, alejki, części niedużej architekturypłot) umożliwią poczucie bezpieczeństwa. W apartamentowcu znajduje się także recepcja w stylu hotelowym z wygodnymi kanapami a także kącikiem prasowym oraz całodobowa ochrona i portier. Jednakowo jak fasady budynku, również wnętrza holi i korytarzy znamionuje stylowa jakość i estetyka wykończenia.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy Wrocław »

  Nieustannie szukasz dobrze płatnej pracy w Rzeszowie, która będzie pokrywała się z Twoimi zainteresowaniami i będzie stosunkowo dobrze opłacana? Jeśli tak to idealnie trafiłeś ponieważ ukazujemy w naszym portalu paręnaście propozycji pracy posegregowanych w stosownych branżach tak aby maksymalnie uprościć nawigację wszystkim użytkownikom. Chcielibyśmy aby każdy mieszkaniec miał szanse w odnalezieniu pracy w Rzeszowie, dlatego prosimy właścicieli do zamieszczania ofert dotyczących ich firm oraz spółek. Praktycznie trzydzieści kategorii w których można szukać ogłoszeń dla siebie między innymi: informatyka, prawo czy praktyki. Jeśli dalej szukasz pracy a nie odszukałeś jej dla siebie w opisywanym portalu, dodaj ogłoszenie z własną osobą.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Nasza firma proponuje wysokiej jakości przeprowadzki na terenie całego kraju oraz obczyzny. Stała i świetnie dobrana kadra zadba o powierzone nam przedmioty, które obligujemy się dowieźć do celu bez najmniejszych problemów. Ufają nam potężne firmy z którymi bezustannie kooperujemy oraz mnóstwo osób prywatnych, które skorzystały wcześniej z naszej oferty. Nasze auta są szczególnie przystosowane do przeprowadzek oraz transportu mebli i innych obiektów także wielkogabarytowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całkowitą propozycją.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wrocław Ołtaszyn »

  ToTutaj przedszkole mieści się w okolicy Wrocław Ołtaszyn i jest całościowo zaadaptowane do potrzeb pociech. Posiadamy pokoje stworzone z myślą o dzieciach i do nich dopasowane - przestronny i rozległy ogród a także ogródek warzywny, w którym maluch może uczyć się i poznawać życie roślin. Naszym wychowankom serwujemy smaczne, pożywne „domowe” pożywienie z możliwością przystosowania go do diety dziecka (np. dieta bezglutenowa) - fachową kadrę, dla której zajęcia z dziećmi daje radość.
  Wspomagamy proces rozwoju i edukacji maluchów w oparciu o program wychowania przedszkolnego podpisany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Branża przeprowadzek to trudna i odpowiedzialna profesja, wymagająca ogromnego doświadczenia. Firm proponujących podobne usługi jest wiele, ale tylko nieliczni działają tak fachowo jak nasza firma.
  Polecamy przeprowadzki mieszkań, firm, oraz biur. Nasz zespół zrealizował już setki zleceń i to daje nam pewność, że nic nas nie zaskoczy. Posiadamy nowoczesny sprzęt, a nasze auta są specjalnie przystosowane do transportu mebli. Działamy na obszarze całego kraju oraz w Europie zachodniej. Przeprowadzki Wrocław z firmą Mirotrans to fachowość w atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Traczyk.pl - Pomiary elektryczne, odgromowe, przeglądy, nadzory »

  Traczyk.pl - Pomiary elektryczne, pomiary odgromowe, przeglądy elektryczne, nadzory, termowizja, uziemienia, pomiary ochronne, elektronarzędzi, oświetlenia, Wrocław, badania okresowe roczne, pięcioletnie, tanio

  Wykonujemy: pomiary elektryczne, pomiary odgromowe, przeglądy elektryczne, nadzory, termowizja, pomiary termowizyjne, pomiary ochronne, pomiary uziemień, pomiary elektronarzędzi, pomiary ochronne instalacji elektrycznych i odgromowych, nadzory, pomiary oświetlenia, pomiary oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego, wentylacji, temperatury, wilgotności. Instalacje elektryczne i odgromowe, uziemienia. Przeglądy elektryczne i odgromowe budynków, dozór, badania, kontrole okresowe, roczne, pięcioletnie, stanowiskowe, ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych i odgromowych, protokoły, kosztorysowanie. Roboty remontowe, sufity podwieszane termatex, dachy papa termozgrzewalna - instalacje odgromowe, usługi, remonty, modernizacja, naprawy, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm, http://www.traczyk.pl , Wrocław, rok założenia 1984

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama Wrocław »

  Jeśli szukają Państwo firmy wykonującej doskonałej jakości materiały reklamowe, prosimy zapoznać się z bogatą ofertą wrocławskiej agencji reklamowej Moloh.pl. W jej zakresie znajduje się projektowanie graficzne oraz gadżety reklamowe, dzięki którym skutecznie wypromują Państwo swoją firmę. Wszystkie produkty i usługi świadczone przez Moloh.pl cechują się dbałością o szczegóły, atrakcyjnymi cenami oraz ciekawymi projektami. Agencja świadczy także projektowanie opakowań z różnego rodzaju materiałów oraz wykonanych w różnych technologiach.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wałbrzych »

  Strona obszaru wałbrzyskiego mój Wałbrzych to lokalny portal informacyjny obejmujący swoim zakresem gminy Wałbrzych, Bardo, Duszniki-Zdrój, Boguszów Gorce, Lądek-Zdrój, Złoty Stok, Złoty Stok, Ziębice oraz ziemię lądecką. Na stronie poświęconej Wałbrzychowi i lokalnym powiatom można znaleźć kącik z grami dla dzieci, ogłoszenia z Wałbrzycha i Świdnicy, katalog firm, w którym poza specyfikacją firmy, ofertą i opisami produktów wraz z fotografiami można również zamieścić dokładną mapę dojazdów a także 15 minutowy film wideo promocyjny umieszczony poprzez serwis youtube.

  Poza tym witryna internetowa jest wyposażona w dużo działów przydatnych każdemu użytkownikowi, między innymi zawiera takie działy jak: oferty pracy Wałbrzych, galeria, oferty pracy z miejscowości Piława Górna, imprezy w gminie Nowa Ruda, informator miasta Polanica-Zdrój, sport, i repertuar teatrów.

  Poza samą stroną warto też zwrócić uwagę na niedaleką okolicę, w której można znaleźć dużo imponujących miejsc, które opisuje również ta strona między innymi: Kopalnię Maria Wałbrzych, stadiony w mieście Wałbrzych - a jest ich kilka - na jednym z nich podczas spotkania przemawiał sam Adolf Hitler, Komendę Miejską Policji Znajdującą się przy ulicy Armii Krajowej, Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Wałbrzychu przy ulicy Moniuszki, drogę krajową nr 35 przebiegającą po trasie Wałbrzych - Świebodzice - Świdnica - Wrocław, Zarząd Dróg i Komunikacji w Wałbrzychu z siedzibą przy placu Grunwaldzkim.

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe »

  Witamy na prezentowanej tutaj witrynie wszystkich zajmujących się szeroko pojętą reklamą. Możecie na tej witrynie przeczytać proponowane artykuły mówiące o marketingu i poznać najnowsze wiadomości z zakresu marketingu. Jeśli ktoś z internautów posiada coś ważnego do opublikowania, to oczywiście zapraszamy na naszą stronę. W opublikowanym tekście także pozwalamy umieścić odnośnik do swojej własnej witryny. Poza tym oferujemy katalog wartościowych polskich stron dotyczących reklamy. Nasz informator prezentuje szczegółowe kategorie zajmujące poszczególnymi dziedzinami reklamy. Jest dział gdzie mogą publikować wpisy drukarnie. Jest też podkategoria bilboardy jak również projektowanie stron www. Polecamy też kubki reklamowe z logo firmy oraz pozostałe upominki służące reklamie.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Wrocław »

  Firma sprzątająca z Wrocławia 'Bryliant' obchodzi już swoje trzynastoletnie urodziny. Warto ją poznać i promować, gdyż na lokalnym rynku we Wrocławiu jest to przedsiębiorstwo, które wyróżnia się spośród innych. Przede wszystkim firma od wielu lat stawia na nowoczesność i technologię. Używa profesjonalnych środków czystości oraz maszyn czyszczących, które umożliwiają bardzo nawet specjalistyczne prace, a jej tak długi żywot zawdzięcza właśnie temu oraz uczciwemu i rzetelnemu podejściu do świadczonych usług sprzątania.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szukam tłumacza angielskiego »

  W dzisiejszym życiu trzeba koniecznie znać przynajmniej jeden obcy język. Ludziom, którzy nie znają żadnego spośród języków obcych, niebywale trudno jest odnaleźć wymarzoną pracę. W szkołach podstawowych z reguły uczy się języka niemieckiego lub języka angielskiego, więc te dwa języki są najbardziej spopularyzowane. Język hiszpański zna niewiele osób, więc tłumaczenia z tego języka cieszą się dużym powodzeniem. Mała liczba firm posiadających w ofercie tłumaczenia mniej popularnych języków doprowadziła do tego, że niestety takie usługi są zazwyczaj droższe od bardziej popularnych translacji jak np. tłumaczenia język angielski. Po prostu jest mała ilość specjalistów zajmujących się tą dziedziną, więc mogą sobie pozwolić na regulację cenową, ponieważ zdają sobie sprawę, że jeżeli ktoś będzie szukał profesjonalnego tłumaczenia, to zapłaci sumę, jakiej zażąda tłumacz.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka przemysłowa »

  Jedyna taka oferta węży przemysłowych dotyczy zróżnicowanych modeli podzielonych na serie oraz wg wykonania itd. Polecamy :
  1. Asenizacyjne ze zbrojeniem lub bez węże do wody. Węże do wody o różnej jakości - wąż do wody pitnej, przemysłowej a także do szamba. Węże do wody o dużej odporności i nieścieralności.
  2. Specjalne węże odciągowe z poliuretanu. Węże poliuretanowe są w dużym stopniu uniwersalne. Węże poliuretanowe dla ekstremalnych warunków pracy. Węże poliuretanowe do odsysania gazów i pyłów.
  3. Przezroczyste przewody teflonowe. Przewody teflonowe idealne dla wysokich temperatur pracy. Przewody teflonowe dla różnych średnic.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki »

  Transport to bardzo ciekawa i interesująca dziedzina, bez której praktycznie w dzisiejszych czasach żadne z Państw nie mogło by istnieć. Serwis transport.gao.pl poświęcony jest ogólne pojętemu transportowi towarów oraz usług. W serwisie transport.gao.pl znajdziesz wszystkie wiadomości dzięki którym pogłębisz swoją wiedzę z tej dziedziny.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Salon kosmetyczny Wrocław »

  Gabinet kosmetyczny BeYouTy to wyjątkowe miejsce powstałe dla kobiet chcących pięknie wyglądać.
  Nasza firma posiada punkt w Wrocławiu na ulicy Boczna 12 gdzie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wizyty oraz do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą. Najlepsza kosmetyczka Wrocław świadczy takie usługi jak: pielęgnacja twarzy, mikro dermabrazja i peeling, depilacja, henna, makijaż oraz sporo innych zabiegów upiększających nasze ciało.
  Precyzyjną ofertę salonu znajdziesz na witrynie www beyouty.pl, tam też cennik, mapka dojazdu jak i więcej informacji o BeToyTy.
  Pracownicy naszej firmy to sami zawodowcy, którzy na bieżąco śledzą zmiany w trendach i które to zmiany są w stanie Państwu zaproponować. Najważniejsze dla BeYouTy jest pełna satysfakcja klienta.

  PHU Anna Policka
  BeYouTy
  ul. Boczna 12
  Wrocław 50-502
  beyouty@wp.pl
  Tel. 509 079 458
  REGON 020875303
  NIP 8942428848

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów Wrocław »

  PLUSGARDEN jest prężnie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi z obszaru projektowania ogrodów. Naszą specjalnością jest przygotowywanie projektów oraz realizacja zieleni zarówno dla użytkowników indywidualnych jak i publicznych.
  W naszych projektach postępujemy zgodnie z kanonem zrównoważonego rozwoju, wskutek czego planowana przestrzeń jest dobrze wpasowanym fragmentem okolicy, nie trwoniąc indywidualnego charakteru odpowiadającego oczekiwaniom odbiorców.
  Polecamy skorzystanie z naszej strony internetową, gdzie zamieściliśmy fotki z naszych realizacji oraz wyliczyliśmy świadczone przez nas usługi.
  Naszą propozycję adresujemy do mieszkańców Wrocławia i okolic, dlatego że właśnie tam mamy swoją siedzibę.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Outdoor »

  Sklep Górski Pietros zajmuje się handlem zarówno internetowym jak i stacjonarnym. W ofercie firmy znajduje się sprzęt górski zarówno specjalistyczny jak i podstawowe wyposażenie turysty.
  Mapy i przewodniki, buty, kije krakingowe, namioty, sprzęt wspinaczkowy to tylko niewielka część naszej oferty, której całość znajduje się na witrynie firmowej pietros.pl.
  Z okazji nowego roku, Pietros wprowadził mega atrakcyjną promocję na wszystkie towary z naszej półki w sklepie online jak i standardowym, wyciskając z cen aż 12% co przy większych zakupach robi dość sporą różnicę w cenie. Rabaty cenowe trwają do 12 stycznia. Życzymy udanych zakupów oraz wielu udanych momentów z naszym sprzętem górskim.  Sklep Górski PIETROS Świat Podróżnika
  Ul. Jedności Narodowej 45a
  50-260 Wrocław
  Tel. 71 3220884
  sklep@pietros.pl
  nip 8941077803
  regon 932976395

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi koparko ładowarką Legnica - Roboty ziemne »

  Kompleksowe usługi koparko ładowarką Legnica, własny transport w zakresie przywozu, wywozu ziemi i kruszywa. Zapewniamy wysoką jakość naszych usług oraz atrakcyjne ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo wykonanie wszelkiego rodzaju wykopów, niwelacje terenu, odśnieżanie, korytowanie, załadunek i wyładunek oraz inne usługi koparko-ładowarką.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeb Wrocław »

  Przedsiębiorstwo funeralne z siedzibą we Wrocławiu, obecne na rynku od 60 lat, oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe (głownie województwo dolnośląskie). Zakres usług obejmuje organizację kremacji (krematoria w całej Polsce, pola urnowe i kolumbaria), pochówki tradycyjne z obsługą ceremonii pogrzebowej, całodobowy transport zwłok, sprzedaż produktów funeralnych oraz akcesoriów pogrzebowych.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dolnośląskie