Targi wystawy Podkategoria: Targi wystawy

 • Targi Kielce »

  Upshot - agencja reklamowa z Kielce, która w profesjonalny i niedrogi sposób wykona dla Państawa stojaki reklamowe, stoiska targowe i inne systemy wystawiennicze.
  Systemy wystawiennicze Upshot idealnie nadają się na różnego rodzaju targi, wystawy, eventy.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie eventów »

  Wykwalifikowane studio graficzne Grupy Forms.pl - filmy reklamowe - zostaw ekspertom, przygotowujemy systemy wzornictwa graficznego dla kongresów, wystaw, eventów, przedsięwzięć. Wykwalifikowane projekty biura podpierają największe projekty europejskie. Studio produkuje wzornictwo artykułów bez względu na format wydarzenia czy jego zakres działania.

  Jeżeli wypatrują Państwo najwyższej jakości produktów marketingowych - Forms.pl dystrybuuje potrzebne wsparcie w sporządzaniu odmiennych tematycznie targów, ulotek, konferencji, wystaw...

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Poznań »

  Posiadamy piękne Hostessy, które mogą dla Państwa wypromować każdy produkt i firmę. Przeprowadzamy wiele atrakcyjnych promocji uzupełniających na terenie całej Polski. Współpracujemy z dużymi firmami z branży finansowej, spożywczej i energetycznej. Nasze Hostessy chętnie podejmą się każdego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby promocja danego produktu, usługi czy firmy przebiegała zgodnie z wymaganiami klienta oraz była jak najbardziej skuteczna. Oprócz promocji uzupełniających przeprowadzamy różnego rodzaju eventy, spotkania, konferencje i wiele innych równie ważnych wydarzeń promocyjnych i biznesowych. Serdecznie i gorąco zachęcamy do współpracy z grupą "Giulietta".

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe »

  Działająca od dłuższego czasu Elipsa Design egzystuje jako agencją marketingową która funkcjonuje w branży wystawienniczej. Jeśliby pragniesz zaprojektować sobie stoiska targowe czy też interesuje Cie zabudowa stoisk targowych, to powinieneś przykuć uwagę się naszą propozycją. Wskutek współpracy z zaufanymi przedsiębiorstwami oraz dostawcami stanowimy w stanie zapewnić nadto wszelkie pozostałe usługi połączone z należytym zaopatrzeniem i obsadą państwa straganów targowych.

  Zadania, jakie realizuje odpowiednio przewidziane stoisko targowe stanowią nie do przecenienia, w związku z tym pożądane byłoby zainwestować w rozwiązanie, jakie stanie się profesjonalną i godną zapamiętania wizytówką firmy. Każdy zaplanowany stoisko stanowi wyjście naprzeciw potrzebom dzisiejszych klientów. Zmierzamy do tego, by stoisko targowe stanowiło odzwierciedleniem wizji konsumenta, z równoczesnym użyciem norm reklamowych.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess InPlus - Hostessy najwyższych lotów »

  Najlepsze hostessy w mieście Kraków. Hostessy InPlus obsługują targi, konferencje, bankiety, imprezy plenerowe i promocje w klubach. Hostessy InPlus to młode, inteligentne studentki, które odznaczają się wysoką kulturą osobistą, zawsze miłe i uśmiechnięte, są ozdobą każdej uroczystości. Agencja InPlus ...

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska targowe »

  Przedsiębiorstwo wystawiennicze RESOVIA EXPO para się aranżacją, produkcją sprzedażą oraz wynajmem stanowisk wystawienniczych. Pracuje w kraju i za granicą. Urządza oraz prowadzi wystawy, konferencje, imprezy towarzyskie i sportowe. Wypożycza aparaturę muzyczną, podium, namioty piknikowe, tymczasową instalację elektryczną. Proponuje także pomoc marketingową. Spółka jest w branży prawie 15 lat. W tym okresie zdobyła doświadczenie, które pomogło zadowolić wielu klientów i wyrobić sobie dobrą markę. Zaprasza do współpracy organizatorów targów.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabudowa stoisk targowych »

  Firma Allpo s.c. specjalizuje się w projektowaniu stoisk targowych. Naszą działalność założyliśmy w 1994 roku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu zgromadziliśmy obfite portfolio zaprojektowanych stoisk. Na promowanej stronie www zamieściliśmy dane o dotychczasowych klientach oraz galerię obrazującą wykonane przez nas stoiska targowe zarówno w fazie projektów jak i realizacji. Serdecznie zachęcamy do współpracy firmy, które są zainteresowane promowaniem swojej działalności na targach i wystawach.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół na wesele »

  Jeżeli ktoś szuka dobrego, niedrogiego i uniwersalnego zespołu na wesele lub inną okazję, to wybór zespołu muzycznego Special będzie trafną decyzją. Posiadamy bogate doświadczenie sceniczne, oraz niezbędne umiejętności do zapewnienia Państwu świetną rozrywkę. Dysponujemy bardzo dobrej jakości nagłośnieniem, oraz instrumentami najbardziej markowych firm. Mamy również wszelkiego typu efekty świetlne, dymne, oraz oświetlenie sceniczne. W razie potrzeby możemy zorganizować Państwu konkurs karaoke, gdyż posiadamy do tego celu odpowiedni sprzęt. W celu zapoznania się z ofertą, oraz repertuarem i utworami demo zapraszamy na stronę zespołu na wesele Special.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Targi wystawy