Sztuki plastyczne Podkategoria: Sztuki plastyczne

 • Oprawa obrazów Kraków »

  Jeśli planujesz zorganizować wystawę swoich prac to już dziś skorzystaj z usług naszej firmy. Zaproponujemy Ci oprawę Twoich dzieł. Posiadamy bardzo bogaty wybór listew oraz passe-partout. Oprawiamy obrazy, grafiki, rysunki, akwarele, fotografie, plakaty oraz inne doręczone przez klienta dzieła. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz wykonanie.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Decoupage - Sklep Internetowy Drewniana Dolina »

  Sklep Drewniana Dolina oferuje szeroką gamę przedmiotów i materiałów do zdobienia techniką decoupage. W naszym sklepie możecie kupić gotowe przedmioty z drewna i ceramiki przygotowane specjalnie do ozdabiania tą metodą, papiery ryżowe, serwetki, specjalistyczne kleje, farby i lakiery, oraz media pozwalające postarzyć dany przedmiot np. przez stworzenie na nim charakterystycznego efektu spękań. Oferowane przez nas produkty sprawią, że zabawa z Decoupage stanie się o wiele łatwiejsza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rysumalumba- centrum rozmaitości artystycznej dla młodych »

  Jeśli jeszcze nie wiesz kim był Picasso, co malował Rubens i co to jest impresjonizm, zapraszamy do nas! Poza ciekawą teorią, pokażemy Ci jak malować, rysować, kleić i wycinać. Z nami będziesz mógł tworzyć wyszukane rzeźby, nauczysz się mieszać kolory i malować nie tylko pędzelkiem. Jesteśmy wyspecjalizowaną kadrą, która chce się podzielić z Wami swoimi umiejętnościami i pasją. Więc jeśli chcesz rozwijać swoje artystyczne zapędy, zapraszamy do nas, do Centrum rozmaitości artystycznej dla dzieci i młodzieży! Startujemy od października, zapraszamy!

  ul.Joselewicza 8/21
  42-202 Częstochowa
  e- mail: info@rysumalumba.pl, k.j@archi-media.pl
  tel. (34) 374- 33- 52
  tel.kom. 728 -738- 374

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dalbergia.pl »

  Sprawdzasz nietuzinkowych danych na temat drewna dalbergia? Na naszej stronie znajdziesz między innymi zastosowanie tego drewna. Co więcej poznasz jego właściwości. Nasza strona ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Za pośrednictwem tej stronie poznasz plusy i cechy charakterystyczne tego drewna. Promujemy tą stronę wszystkim którzy chociaż w małym stopniu są zaciekawieni kulturą i sztuką. Polecamy: www.elk.info.pl. www.augustow.info.pl oraz www.solskenglasses.com. Zapraszamy do odwiedzin naszej www.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkło artystyczne »

  Działalność Pani Agnieszki Kajper to mistrzowie w oryginalnej branży jaką jest projektowanie szkła artystycznego i użytkowego. Atutem naszej firmy jest fakt, iż wybierając nas, masz pewność, iż pomożemy Ci od projektu, poprzez procesy technologiczne, aż do etapu wdrożenia. Ekskluzywne karafki, kieliszki, figurki dedykowane, statuetki szklane oraz wiele innych przedmiotów które wykonaliśmy możesz zobaczyć na witrynie firmowej kajpera.com, wejdź i sprawdź sam jak wyjątkowe przedmioty można zaprojektować z szkła artystycznego i użytkowego.
  Kajper mieści się w Wrocławiu, gdzie można spotkać się z nami osobiście. Z chęcią podejmujemy współpracę z klientami pozostałej części kraju.

  Agnieszka Kajper
  ul. Jedności Narodowej 91A/51
  50-301 Wrocław
  e-mail: kajpera@kajpera.com
  tel.: 602 444 077
  NIP: 9372331293
  REGON: 072700715

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malujemy! »

  trzech doświadczonych artystów plastyków poruszających się w dziedzinach: malarstwo sztalugowe, malarstwo ścienne, pozłotnictwo, konserwacja. Nasze usługi nie mają ograniczeń, malujemy na każdej ścianie i każdy motyw w zależności od pomysłów, potrzeb i marzeń klienta. Sprawimy, ze domy prywatne, przedszkola, biura, hotele, restauracje, puby zyskają duszę.Nasze obrazy (malarstwo sztalugowe), znajdują się w wielu kolekcjach w kraju i za granicą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z pracami na naszej stronie: malowanie13@blogspot.com oraz do kontaktu pod adresem tszygracje@gmail.com

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ArchiCe- szkoła rysunku architektonicznego »

  Od wielu lat prowadzimy kompleksowe zajęcia z rysunku odręcznego, przygotowującym młodzież do egzaminów na wydziały Architektury oraz Architektury Krajobrazu w całej Polsce, mamy wypracowany autorski program, dzięki któremu nasi uczniowie nie mają żadnych problemów z tematami egzaminacyjnymi. Możemy pochwalić się sporą skutecznością ( 80%-100% osób rocznie dostających się na studia). Egzaminy w różnych miastach równią się od siebie, my znamy specyfikę egzaminów w Krakowie, Gliwicach, Kielcach, Wrocławiu i Łodzi. Zapisy na zajęcia trwają cały czas. Tryb nauczania przewidziany jest dla pierwszych, drugich i trzecich klas. Gwarantujemy profesjonalną naukę w bardzo miłej atmosferze. Od Września 2013 otwieramy filię w Opolu i Bielsku- Białej. Zapisy trwają !!!Zapraszamy.

  ul.Joselewicza 8/21
  42-202 Częstochowa
  e- mail: k.j@archi-media.pl
  tel.34 374 33 52
  tel.kom. 728 738 374

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Zaborowski - Sztuka Akwareli »

  Maciej Zaborowski autor obrazów, akwarelista jeden z współzałożycieli Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich. Na swojej stronie internetowej pokazuje liczne portfolio akwareli, jakich newralgicznym tematem jest krajobraz miejski i architektura. Maciej Zaborowski z malarstwem akwarelowym związany jest już ponad dwadzieścia lat, które licznie doświadczyły i rozwinęły jego kunszt malarski czego efektem są prezentowane na witrynie domowej akwarele. To nie przypadek, że prace akwarelisty dotyczą architektury, gdyż jest on absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskie co w dużym stopniu pomaga w tworzeniu nowych obrazów. Na witrynie internetowej meszczą się również wiadomości prasowe z pism o tematyce akwareli.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Malujemy! »

  trzech doświadczonych artystów plastyków poruszających się w dziedzinach: malarstwo sztalugowe, malarstwo ścienne, pozłotnictwo, konserwacja. Nasze usługi nie mają ograniczeń, malujemy na każdej ścianie i każdy motyw w zależności od pomysłów, potrzeb i marzeń klienta. Sprawimy, ze domy prywatne, przedszkola, biura, hotele, restauracje, puby zyskają duszę.Nasze obrazy (malarstwo sztalugowe), znajdują się w wielu kolekcjach w kraju i za granicą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z pracami na naszej stronie: malowanie13.blogspot.com oraz do kontaktu pod adresem tszygracje@gmail.com

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Katowice »

  Fotograf Katowice- Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdą Państwo ciekawe portfolio fotograficzne, z zakresu fotografii mody, oraz fotografii plenerowej itd. Na naszej stronie internetowej znajdują się takie działy fotografii jak: fotografia plenerowa, fotografia mody, sesje zdjęciowe, plener, fotografia produktu, fotografia fashion, fotografia glamour, fotografia studyjna, fotografia beauty, fotografia mody, fotografia beauty, sesje zdjęciowe, plenery ślubne, fotografia wnętrz. Zapraszamy do współpracy agencje modelek, modelki modeli tworzących swoje portfolio fotograficzne. Współpracujemy również z projektantami mody, wizażystami, fryzjerami, firmami.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Studio Rara zajmuje się tworzeniem obrazów nowoczesnych strukturalnych i przestrzennych 3D. Na obrazach znajdują się różnorodne motywy: abstrakcje, kwiaty, obrazy przestrzenne. Nasze obrazy sprawią że wnętrze Waszego salonu, sypialni nabierze wyjątkowego wyglądu, stylu W Sklepie Rara znajdują się nowoczesne formy dekoracji. Obrazy nowoczesne charakteryzujące się głęboką barwą i wyrazistą fakturą dając odczucie przestrzenności. W naszej galerii znajdziesz mnóstwo rodzajów obrazów na przeróżne okazje.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • MamyCel.pl - talent, pasja, praca »

  Mamycel.pl to portal, w którym możesz zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców swoją osobę, swój talent, zainteresowania, pasje, marzenia oraz firmę.

  Serwis mamycel.pl jest tematycznym portalem skierowanym do ludzi pomysłowych, którzy posiadają uzdolnienia, pasje jak również wszystkich tych, którzy jeszcze ich w sobie nie odnaleźli.

  Głównym założeniem serwisu mamycel.pl jest przekonanie społeczeństwa do pielęgnacji swoich talentów, pasji oraz rozwoju zainteresowań w celu wykorzystania ich do budowy własnej kariery zawodowej. Portal ma wspomagać rozwój ludzi kreatywnych i utalentowanych, a także dawać inspiracje osobom szukającym natchnienia w interesującym ich rodzaju aktywności. Mamycel.pl to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy swoją pasją, talentem, doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do tematu pragną się dzielić z innymi, motywować, inspirować i zachęcać do działania. To miejsce wymiany poglądów, doświadczeń i umiejętności… To szansa na zebranie i zespolenie całej społeczności pasjonatów, ludzi dla których pasja jest nieodłącznym elementem życia w jedną, silną i niezawodną całość.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca dla narzeczonych kabaty - LoocasDance Center »

  LoocasDance Center to warszawskie, a właściwie ursynowskie centrum tańca i fitnessu. Doborowy team wybitnych tancerzy, wielokrotnych laureatów międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów, w tym uczestników show Got to dance. Zapraszamy na szkoła tańca warszawa.Taniec jest dla każdego. Wszyscy mogą spróbować i każdemu może się udać, a przy okazji to wyśmienity sposób na rozrywkę. Oczywiście przy odrobinie chęci można stracić parę kilogramów. Loocas Dance Center to najnowocześniejsze i najnowsze centrum tańca i rekreacji sportowo-ruchowej na Ursynowie i Kabatach. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

  Data dodania: 27 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sztuki plastyczne