Kultura Sztuka Kategoria: Kultura Sztuka

Kultura Sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Profesjonalne packshoty 360 »

  FleszDuma jest innowacyjnym studiem fotograficznym, jakie dysponuje profesjonalnym sprzętem fotograficznym oraz oświetleniowym wysokiej jakości. Przystajemy do nielicznej grupy studiów w państwie, jaka świadczy powstawanie prezentacji 360 stopni bądź zdjęć 360 stopni. Poza fotografii reklamowej, koncentrujemy się też na prywatnych potrzebach kontrahentów. W naszym studiu wykonamy dla Państwa sesje zdjęciową, z której może korzystać dosłownie właściwie każdy. Oferujemy także fotografie 3D, zdjęcia 3d i prezentacje 3d. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół weselny »

  Różnego typu imprezy w plenerze, jak i bale sylwestrowe to zdarzenia, którym oprawę muzyczną gwarantuje Old School Rockers. Jednakże w szczególności, jest to rewelacyjny zespół coverowy na wesele Wielkopolska to region na którym ta kapela weselna najczęściej funkcjonuje. Każdy z muzyków tworzących tę kapelę posiada wyśmienite umiejętności, poprzez które Old School Rockers jako orkiestra weselna, prezentuje bardzo profesjonalny poziom. Wybierając ten poznański zespół na wesele własne lub swoich najbliższych, możesz mieć gwarancję również należytej kultury osobistej muzyków, która na pewno będzie miała wpływ na prestiż imprezy weselnej.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna kielce »

  Jeżeli szukacie Państwo kogoś jak fotograf ślubny kielce,bądź fotografia ślubna kielce to dobrze trafiliście.Na www.fotografia-gawior.pl wszystkiego mozna się dowiedzieć.
  Otóż zajmujemy się fotografią ślubną i nie tylko,proponujemy atrakcyjne ceny i elastyczność i rzetelność w wykonywaniu usług fotograficznych w kielcach i okolice.
  Oferuję profesjonalny album z wyselekcjonowanymi zdjęciami poddanymi starannej obróbce graficznej .
  Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, gdyż każda uroczystość ma swój niepowtarzalny charakter.
  To część usług, które mogę Państwu zaproponować :
  fotografia ślubna,fotografia plenerowa,fotografia portretowa,fotografia chrztu
  Fotografia jest sztuką,a niektórzy podchodzą do tego jak rzemieślnicy,tym bardziej fotografia ślubna wymaga zaangażowania i wyczucia momentu w którym można a nawet trzeba nacisnąć migawkę aby złapać chwilę...Przypominam, że mozna obejrzeć nasze zdjęcia ślubne na www.fotografia-gawior.pl
  Jeżeli szukacie dobrego fotografa z kielc i oklolic to zapraszam.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Warszawa »

  Dla dużej ilości osób zajmujących się zawodowo fotografią, tworzenie fotografii to nie jedynie praca, lecz szczególnie duża pasja. Taką radość odnaleźć da się w propozycji ofertowej, jaką przedstawia Michał Obrzut - Fotograf Warszawa. Jest to doskonałej jakości profesjonalista od fotografii, który w dziedzinach typu fotografia fashion Warszawa lub też fotografia reklamowa Warszawa posiada ogromne doświadczenie. Czy to robiąc zdjęcia w czasie zawodowych sesji reklamowych, czy też tworząc w obszarze świadczenia Prywatne Sesje Fotograficzne Warszawa, zdjęcia kameralne, nie oszczędza sił ani wyobraźni. Rezultat jego aktywności obejrzeć da się między innymi pod tym adresem www. Odnaleźć tam można rewelacyjne fotografie w grupach jak fotograf ślubny Warszawa bądź akty Warszawa. Jak przystało na prawdziwego pasjonata, zdobytymi umiejętnościami ten fachowy fotograf chce się także dzielić z osobami interesującymi się fotografią. Prowadzi albowiem warsztaty fotograficzne - Warszawa oraz Kraków to miejscowości, w jakich one się odbywają.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny w Krakowie »

  Własny ślub bierzemy najczęściej raz w życiu, w związku z tym wskazane jest zadbać o godziwą fotograficzną pamiątkę z tej okazji. Fotograf weselny Kuba Siudut posiada wieloletnie doświadczenie w fotografii weselnej i innych imprez okolicznościowych.
  Teren, na którym realizuje zlecenia Kuba to przeważnie Kraków i środkowa małopolska, jednak entuzjastycznie podejmuje się również zamówień z rejonu Podhala z uwagi na specyficzny klimat tam panujący. Pochodzący z Krakowa fotograf cechuje się ogromną kreatywnością, wypracowanym unikatowym stylem uwieczniania momentów na zdjęciach i cierpliwością,

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura Sztuka