Sieci komputerowe Podkategoria: Sieci komputerowe

 • Programy komputerowe »

  Komputery w obecnych czasach najczęściej działają połączone w sieci komputerowe. Do rzadkości należą komputery, które nie mają podłączenia do Internetu, a często połączone są w sieciach LAN. Zwiększa się w ten ich wykorzystanie, począwszy od poczty internetowej po pracę grupową. Portal "Komputery-sieci" omawia zagadnienia sprzętu komputerowego a także pracy w oprogramowaniu. Podejmowane tematy połączone są zrzutami ekranów z prezentowanego oprogramowania. Każdy może je skomentować, dodać swoja refleksję.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis apple »

  serwis notebooków to na małopolsce obszar, w którym działa Notebook Master. Jesteśmy firmą, która poza prostymi naprawą różnego typu sprzętu szczególną uwagę skupia na serwisowaniu laptopów, konsol X-Box, komórek, iPadów. Nie straszne są nam żadne marki dlatego oferujemy serwis Asus, serwis Acer, serwis iMac, serwis Fujitsu, serwis HP itd.Przewidujemy zachowania naszych Klientów i przygotowujemy wstępne ekspertyzy sprzętu. Natomiast zawsze przed rozpoczęciem jakichkolwiek napraw pierw pytamy się Klienta, czy jest zdecydowany na daną formę usługi. Dzięki temu możecie być Wy pewni i spokojni, że nie zrobimy niczego bez Państwa zgody, czy niewiedzy.W naszym obowiązku jest Państwa poinformować, że poza takimi usługami jak serwis notebooków świadczymy też szereg innych usług takich jak konstruowanie sieci komputerowych, instalację urządzeń, reperacje systemu i sprzętu biurowego (drukarki, skanery) oraz wszelkie pozostałe.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasyfiskalne.gdynia.pl - Kasy fiskalne w Gdyni, Gdańsku i Sopocie »

  Przedsiębiorstwo AMB z Gdyni istnieje od 1990r. Zakres naszego działania to miasta Gdynia, Gdańsk i Sopot oraz całe województwo pomorskie. Jesteśmy dealerem firmy Novitus. Wszystkie instalowane przez naszą firmę urządzenia posiadają wymagane certyfikaty. Prowadzimy działalność, w której zakres wchodzi sprzedaż, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń fiskalnych i systemów sprzedaży. W naszej ofercie znajdują się drukarki fiskalne, metkownice, kasy fiskalne, kolektory danych, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne.kasyfiskalne.gdynia.plamb24.plmonitoringhd.com

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualizacja »

  IP LAB świadczy wszechstronne usługi w zakresie rozwiązań informatycznych. Główną specjalnością firmy jest kompleksowe doradztwo w tej dziedzinie. Jednym z obszarów działalności firmy są systemy oraz wirtualizacja. Zamówienia realizowane są w oparciu o markowy sprzęt wysokiej klasy. W zakres oferty firmy wchodzi utrzymywanie oraz wsparcie rozwiązań. Zespół tworzą wykwalifikowani informatycy z dużym doświadczeniem. Znaczące miejsce w tej ofercie zajmują sieci oraz bezpieczeństwo. Opisywana oferta skierowana jest zwłaszcza do różnego rodzaju przedsiębiorstw.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • System erp »

  Na Polski rynek wchodzi coraz więcej firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania. Można, zatem stwierdzić, iż aplikacje te coraz szybciej zdobywają swoich fanów. Nie ma się co dziwić! Twórcy oprogramowania z roku na rok zarabiają coraz więcej, z uwagi na to że zainteresowanie systemami również wzrasta, natomiast z dnia na dzień coraz więcej instytucji sięga po oprogramowanie w celu wsparcia i uporządkowania swojej firmy. Coraz częściej można usłyszeć, że znane firmy zakończyły wprowadzanie systemu ERP - system erp. Jest to dobra promocja dla oprogramowań i zachęca mniejsze firmy do skorzystania z oferty. Ich szefowie wychodzą z założenia, że skoro tak duża firma posiada dany system, to jego przedsiębiorstwu fakt ten tylko pomoże. Z całą pewnością jest to wspaniały sposób rozpowszechniania wiedzy o systemach jak i o ich dostawcach.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • System ERP - Oprogramowanie dla firm - REKORD ERP »

  Program ERP to komputerowe wspomaganie przedsiębiorstwem. System ten pozwala na lepsze zarządzanie przedsiębiorstwem. System ERP zawiera odpowiednie moduły, które każda firma dobierze do wymagań dla prawidłowego rozwoju. Komputerowe wspomaganie zarządzania przedsiębiorstwem to pewne i dokładne zarządzanie dokumentami, wysoki poziom dbałości o klienta oraz profesjonalny wizerunek firmy. System ERP firmy Rekord - zintegrowane systemy IT do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Nasze oprogramowanie dla firm cechuje: pełna integracja, łatwość obsługi, bezpieczeństwo

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa komputerów Warszawa »

  Orbicomp wykonuje usługi w specjalności komputerowej. Firma realizuje się w świadczeniu usług związanych z naprawą, modernizacją, konserwacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego.

  Usługi informatyczne przeznaczone są zarówno dla klientów prywatnych jak i dla przedsiębiorstw. W ofercie można wyróżnić m.in.: serwis sprzętu komputerowego, odzyskiwanie danych, budowa sieci komputerowych, serwis drukarek, konserwacja sprzętu, obsługa przedsiębiorstw.

  Firma ORBICOMP - oferuje szeroki wachlarz usług świadczonych na najwyższym poziomie połączony z profesjonalną obsługą konsumentów. Usługi obejmują miedzy innymi: naprawa komputerów Warszawa oraz naprawa laptopów wszystkich marek.

  Wykonujemy m. in. poniższe usługi: obudowy, płyty główne, matryce, układy BGA, gniazda zasilania, zasilacze, klawiatury, zawiasy, reanimujemy laptopy po zalaniu, instalujemy oprogramowanie.

  Większość usług zostaje wykonana do 24 h. Dostarczamy gwarancję na naprawiony sprzęt.

  Do głównych usług POGWARANCYJNYCH firmy ORBICOMP - Serwis komputerowy Warszawa zaliczają się: naprawa laptopów Warszawa, naprawa komputerów PC, czyszczenie i konserwacja podzespołów komputera, odzyskiwanie danych użytkownika z uszkodzonego sprzętu.

  Usługi są wykonywane na terenie Warszawy. Dojazd po sprzęt na terenie miasta Warszawy bezpłatny.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Netprotection.pl - firma it, usługi informatyczne Warszawa »

  Świadczymy outsourcingowe usługi informatyczne dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych. Nasze usługi zapewnią ciągłość działania Państwa firmy, pozwolą zminimalizować koszty związane z obsługą IT oraz zabezpieczą ważne dla Państwa dane. Zapewniamy obsługę na wysokim poziomie, gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie poprzez profesjonalnie zaplanowany projekt długotrwałej opieki informatycznej.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sieci komputerowe