Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

 • Studia zaoczne »

  Przedstawiany Instytut Ekonomii i Zarządzania należy do Uniwersytetu Jagiellońskiego. Instytut oferuje możliwość kształcenia na studiach dwuetapowych w systemie stacjonarnym. Oferta kształcenia obejmuje też studia wieczorowe. Kandydaci mogą wybierać pomiędzy rozmaitymi kierunkami. Ogromnym zainteresowaniem wśród studentów cieszą się studia podyplomowe, np. z zakresu public relations. Wysoki poziom kształcenia zapewnia doświadczona i kompetentna kadra wykładowców. Informacje na temat rekrutacji udostępnione zostały w serwisie.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse i rachunkowość Wrocław »

  Wyższa Szkoła Handlowa serdecznie zaprasza na studia we Wrocławiu wszystkich absolwentów liceów i techników do podjęcia nauki na studiach licencjackich we wrocławskiej uczelni. W WSH mogą także kontynuować studia wszyscy, którzy pragną uzyskać wyższy stopień naukowy. Wyższa Szkoła Handlowa wychodzi z ofertą studiów licencjackich bądź magisterskich we Wrocławiu na takich kierunkach jak Turystyka i Rekreacja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość oraz wielu innych ekonomicznych ścieżkach. Wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji oraz detale dotyczące kierunków znaleźć można w obrębie internetowego serwisu uczelni dostępnego jako Handlowa.eu.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Krakowie »

  Tuż po maturze każdy absolwent technikum oraz liceum staje przed niezmiernie ważnym wyborem, mianowicie przed wyborem dalszej drogi edukacji. Jak się okazuje, wybór ten wcale nie jest taki łatwy, jak może się na pozór wydawać. Dlatego wszystkim absolwentom, którzy jeszcze nie wiedzą, czy zdecydować się na studia w Krakowie czy też może na studia w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z naszym informatorem szkół wyższych. Znaleźć w nim można wiele cennych informacji, związanych przede wszystkim z wyborem studiów oraz z wyborem uczelni, która jest również niezwykle ważna. Razem z nami na pewno uda wam się wybrać właściwy kierunek, z którego studiowania w niedalekiej przyszłości będziecie zadowoleni.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Zarządzanie sprzedażą - Wydział Zarządzania AGH »

  Program Studiów zapewnia słuchaczom zdobycie niezbędnej wiedzy praktycznej i teoretycznej z obszaru zarządzania sprzedażą. Studia te zapewniają solidną wiedzę z marketingu, zarządzania, finansów i prawa. Osobom z doświadczeniem umożliwiają usystematyzowanie posiadanej wiedzy. Program zajęć dedykowany jest menedżerom sprzedaży średniego i wyższego szczebla.

  Program obejmuje następujące bloki tematyczne:

  Prawo
  Marketing
  Finanse
  Zarządzanie
  Badania operacyjne
  Seminaria

  Kadra

  Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału Zarządzania AGH, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, których wiedza jest wykorzystywana w trakcie realizacji studiów oraz analizy konkretnych przypadków.
  Sylwetka absolwenta

  Celem studiów jest zdobycie wiedzy z zakresu ogólnie pojmowanego procesu zarządzania sprzedażą przy uwzględnieniu dziedzin pomocniczych takich jak prawo, finanse i badania operacyjne. Studia wzbogacają wiedzę z zakresu zarządzania funkcją handlową przedsiębiorstw oraz umożliwiają zdobycie nowych, specjalistycznych kwalifikacji poszukiwanych szczególnie w obszarze handlu i dystrybucji.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia licencjackie administracja »

  Strona Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami oferującej licencjackie, magisterskie i podyplomowe studia na kierunkach ekonomia i administracja w trybie zaocznym, dziennym i eksternistycznym. Kandydaci i studenci mogą znaleźć na stronie WSGN m.in. historię i opis uczelni, informacje o wykładowcach oraz szczegółowy opis wydziałów, kierunków i specjalności uczelni. W tym informacje o studiach z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które z roku na rok są coraz popularniejsze. Uczelnia kształci studentów w miastach Warszawa i Białystok.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • The Best MBA »

  Strona poświęcona studiom MBA - z ang. Master of Business Administration proponowanym przez WSH we Wrocławiu zapewniającym naukę na bardzo wysokim poziomie. W serwisie można znaleźć opis tego międzynarodowego programu nauczania wyższego kształcącego przyszłych specjalistów zarządzania. Studia MBA prowadzone są w trybie zaocznym.
  MBA gwarantuje zdobycie wiedzy z zakresu księgowości, finansów, marketingu, zarządzania przedsiębiorstwem a także prawa. Wyższa Szkoła Handlowa Wrocław oferuje program MBA o doskonale wyważonych proporcjach wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych. Studia podyplomowe promowane pod hasłem "Poland MBA - The Best MBA" skierowane są do kandydatów z całej Europy.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  By uzyskać informacje o wybranym kierunku studiów oferowanego przez uczelnię w konkretnym polskim mieście (Gdańsk, Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław), warto zapoznać się ze stroną uczelnie.info.pl. Studia zaoczne i inżynierskie – udostępniamy charakterystykę, profil absolwenta wybranego kierunku oraz przydatne zakładki. Portal współredaguje Akademickie Centrum Informacyjne, które wdraża projekt certyfikacji niepublicznych szkół wyższych.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe »

  Wielu młodych ludzi decyduje się na rozpoczęcie studiów humanistycznych nie rozważając wcale, czy będą posiadali później sposobności na znalezienie dobrej pracy. Obecnie w Polsce kończy rekordowa ilość osób, ale nie wszyscy po ukończeniu edukacji z łatwością odnajdują wymarzoną pracę. Dziś określenie magistra wcale nie musi zapewniać nam dobrych perspektyw zarobkowych. W wielu przypadkach prawidłowo jest w następnej kolejności ukończyć jeszcze studia podyplomowe o kierunku:
  Zarządzanie bezpieczeństwem, które zapewniają nam już sprecyzowany zawód. Nasza uczelnia Wyższa Szkoła Biznesu ma nadzwyczaj obszerną ofertę kształcenia w tym aspekcie, jak również każdy winien w niej odszukać coś dla siebie. Taka forma kształcenia jest już odpłatna, lecz powinno się ją traktować w kategoriach inwestycji w swoją przyszłość. O ile otrzymałeś tytuł magistra i nie możesz znaleźć odpowiedniej pracy, to powinieneś pomyśleć nad dalszą edukacją, która przyzwoli Tobie na zdobycie dodatkowych umiejętności w szerszej dziedzinie.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Każdy, kto chce podwyższyć swoje kwalifikacje, a ma możliwość się wylegitymować ma ukończone studia wyższe, może rozpocząć studia podyplomowe. W niektórych przypadkach słuchacze powinni opracować oraz obronić pracę dyplomową. Po ukończeniu dostaje się świadectwo, anie jak w przypadku wcześniej ukończonych studiów - dyplom. Zwykle wybieramy taki kierunek na studia podyplomowe, aby zdobyte kwalifikacje pomogły nam w odszukaniu pracy, która spełni nasze oczekiwania jak np.: kierunek Zarządzanie jakością. Studia podyplomowe zazwyczaj wybieramy po dłuższym zastanowieniu się, jesteśmy już wtedy najczęściej na takim etapie życia, kiedy wiemy czego oczekujemy od życia. Często też decydujemy się na studia podyplomowe, bo może się to wiązać z awansem w firmie lub przejściem na intratne stanowisko w innym przedsiębiorstwie. Zdarza się też, że pracodawca ceniąc pracownika proponuje mu podniesienie kwalifikacji poprzez opłacenie mu studiów podyplomowych. Zazwyczaj wiąże się to ze zobowiązaniem pracownika do pozostania w jego firmie przez uzgodniony okres czasu.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać pracę magisterską »

  Forum Pisanie Prac stworzone zostało z myślą o studentach i uczniach, którzy w najbliższym czasie mają zamiar zacząć pisać swoją pracę naukową, a potrzebują profesjonalnej pomocy. Na naszym forum możesz zadać pytanie wybierając jedną z wielu kategorii, a w niedługim czasie nasi redaktorzy postarają się udzielić Ci fachowej porady. Jeśli nie wiesz jak napisać pracę magisterską, odwiedź forum - przejrzyj istniejące już tematy lub rozpocznij nową dyskusję. Znajdziesz tutaj ceny, tematy oraz przykłady prac magisterskich.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie z filologii angielskiej »

  Pisanie prac licencjackich potrafi przysporzyć sporo problemów. W takich sytuacjach na pomoc nadchodzi strona internetowa iprace.pl, która dzięki formularzom kontaktowym ułatwia kontakt z profesjonalistą w danej dziedzinie. Dla wykwalifikowanej kadry profesjonalistów udzielenie pomocy w pisaniu prac zaliczeniowych z informatyki to wyzwanie, któremu chętnie stawią czoła a za razem satysfakcja z udzielonej potrzebującemu pomocy. Serwis internetowy iprace.pl, dzięki odpowiedniemu posortowaniu dziedzin naukowych jak i zawartych w nich formularzach umożliwia szybki kontakt z osobą kompetentną.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca licencjacka »

  Promowana strona www prezentuje ofertę tworzenia tekstów na zamówienie. Poradzimy sobie z każdym przedmiotem. Piszemy zarówno w języku polskim, jak i w języku obcym. Na pewno spodoba się Państwu napisana przez nas rzetelna praca licencjacka. Nie oferujemy wzorów prac, dlatego nie otrzymasz plagiatu innej pracy! Wybieramy osoby specjalizujące się w różnych dziedzinach, m.in. prawie czy bankowości. W krótkim czasie napiszemy ciekawy tekst na każdy temat. Pisaniem zajmujemy się od lat i jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architektura Poznań »

  Wyższa Szkoła Zawodowa Kadry dla Europy to okazja dla wielu osób na uzyskanie solidnego wykształcenia i rozwój własnych zainteresowań. Mieszcząca się w Poznaniu uczelnia proponuje studia na jednym z najbardziej obleganych kierunków technicznych - architekturze i urbanistyce. Kadra składa się z wybitnych akademików, polityków i innych ciekawych osobowości. Dzięki nim słuchacze KDE wybijają się ponad nijakość i zdobywają sukcesy w życiu zawodowym. Jeśli chciałbyś dołączyć do tego wyjątkowego grona, koniecznie weź udział w letniej rekrutacji!

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bibliografie do prac dyplomowych »

  Bibliografia.eu - zajmujemy się wyszukiwaniem i dostarczaniem materiałów do prac naukowych, dyplomowych, magisterskich oraz doktoranckich. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy bibliografię na temat, który nam zgłosisz. Wraz z bibliografią otrzymasz materiały w postaci elektronicznej.

  Każda bibliografia przygotowywana jest indywidualnie z zachowaniem norm oraz wykorzystaniem ponad 200 różnych źródeł informacji. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować klientom najwyższą jakość usług oraz dostarczenie dopasowanych i rzetelnych materiałów. Możesz również zamówić materiały w języku angielskim.
  Bibliografie przygotowywane są przez doświadczony zespół specjalistów od informacji naukowej, z wykształceniem kierunkowym. W razie potrzeby tematy bibliografii konsultowane są ze specjalistami dziedzinowymi.

  Informacją naukową zajmujemy się od ponad sześciu lat. Zrealizowaliśmy ponad 500 bibliografii do prac licencjackich, magisterskich, doktorskich oraz habilitacji. Właścicielem strony bibliografia.eu jest firma Solutions Group, właściciel marki Infobrokerska.pl. Od początku swojej działalności zajmujemy się dostarczaniem wyselekcjonowanych informacji.

  Korzystając z naszych usług oszczędzasz czas, który możesz poświecić pracy, przyjaciołom, rodzinie, swojemu hobby lub innym aktywnościom oraz zyskujesz wiarygodne i sprawdzone informacje.

  Wejdź na http://bibliografia.eu

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie pracy dyplomowej »

  Witryna prezentuje ofertę firmy zapewniającej pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych dla studentów. Prace inżynierskie, dyplomowe, czy też prace magisterskie z socjologii bądź z wielu innych przedmiotów to tylko mała część rozbudowanej oferty którą proponuje firma. Mają również Państwo możliwość skorzystać z pomocy przy pisaniu prac po angielsku bądź prac maturalnych. Firma zapewnia profesjonalne i rzetelne, a także osobiste stosunek do poszczególnego Klienta. Każda praca napisana przez fachowców z poszczególnej dziedziny tematu charakteryzuje się wysoką wartością merytoryczną. Decydując się na skorzystanie z oferty firmy mogą Państwo oczekiwać szybkiego zrealizowania zamówienia.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe - Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji- Wydział Zarządzania AGH »

  Cel studiów podyplomowych: Przygotowanie słuchaczy do pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem informacji, np. manager bezpiecznej informacji w działaniu firmy, przedsiębiorstwa lub organizacji. Dostarczenie słuchaczom użytecznej wiedzy na warsztatach i ćwiczeniach praktycznych w zakresie ochrony informacji oraz bezpieczeństwa sieci informatycznych. Zapoznanie słuchaczy z regulacjami prawnymi, normatywnymi oraz dobrymi praktykami zarządzania bezpieczeństwem informacji w organizacji. Zapoznanie słuchaczy z systemami audytowania, certyfikacji i kontrolowania procesu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Zapoznanie słuchaczy ze standardami związanymi z bezpieczeństwem informacji, w szczególności z rodziną norm ISO 27000, ISO/IEC TR 13335-2:2003 PN–I-07799-2:2005 Dostarczenie słuchaczom możliwości dalszego rozwoju zawodowego w zakresie działania w strukturach ochrony i bezpieczeństwa informacji Zakres tematyczny:Zakres tematyczny studiów podyplomowych pn. „Systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji” nawiązuje do istoty informacji i przedstawia problematykę jej bezpieczeństwa w działających organizacjach, jak również wskazuje możliwości ochrony prawnej informacji i zapoznaje słuchaczy ze standardami zarządzania bezpieczeństwem informacji. Co jest bardzo istotne pokazane zostaną praktyczne rozwiązania w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji na przykładzie zajęć laboratoryjnych i ćwiczeń praktycznych.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Katalog polskich uczelni wyższych publicznych i niepublicznych, w którym w kilka chwil będzie można znaleźć krajowe szkoły wyższe oraz dowiedzieć się o nich więcej. Gdy interesuje cię studiowanie lub poszukujesz informacji, jakie uczelnie działają w danym mieście, wtedy witryna ta będzie dla ciebie bardzo pomocna. Można sprawdzić na niej także wiele innych interesujących danych - dane teleadresowe do uczelni wyższych, ich statystyki, a także można skorzystać z praktycznych edukacyjnych witrny partnerskich.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie kariery »

  Matury coraz bliżej. Niezależnie od etapu Twojej edukacji powinieneś zastanowić się nad przyszłością. Jak wybrać studia – na co zwrócić uwagę? Analizując wybór kierunku studiów warto wziąć pod uwagę zawody przyszłości, które zapewnią Wam wymarzone miejsce pracy razem z godnymi zarobkami. Odpowiedni wybór przedmiotów maturalnych już w klasach gimnazjalnych ułatwi nam przemyślane planowanie edukacji nastawione na osiągnięcie sukcesu. Mnie osobiście nic nie zadowala bardziej aniżeli robienie tego czego się lubi- a jak jest w Twoim przypadku?

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyzsza szkola bezpieczenstwa »

  Kształcenie na poziomie studiów wyższych w w kierunkach związanych z bezpieczeństwem jest w polskich warunkach propozycją stosunkowo nowatorską. Szeroko pojmowana problematyka bezpieczeństwa publicznego i osobistego nabiera otaczającej nas rzeczywistości niebagatelnego znaczenia. Powaga zadań stojących przed instytucjami zajmującymi się ochroną, wymaga stałego angażowania charakteryzujących się profesjonalizmem zastępów pracowników. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa ma na celu kształcenie wykwalifikowanej kadry w dziedzinie ochrony ludzi jak również mienia. Zasadność powołania do życia tego typu uczelni jest współcześnie powszechnie akceptowana. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa oferuje ciekawe formy nauczania. Studenci tej placówki naukowej zdobywają potrzebną wiedzę z dziedzin: administracji państwowej i samorządowej, elektroniki, identyfikowania norm prawnych, procedur ochrony osób i mienia oraz ochrony danych osobowych. Pomijając przedmioty wykładowe, wyraźny nacisk kładziony jest także na wszechstronne rozwijanie sprawności fizycznej studentów. Jednym z najważniejszych celów uczelni jest także promowanie bezpieczeństwa w sferze życia indywidualnego jak też publicznego. Od kandydatów na owe studia nie wymaga się zdawania dodatkowych egzaminów wstępnych. Wystarczy świadectwo dojrzałości. Wyzsza Szkola Bezpieczenstwa oferuje wykształcenie zawodowe na poziomie studiów pierwszego stopnia z możliwościami podjęcia dalszej nauki.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jakie studia wybrać »

  Wortal edukacyjny Opinieouczelniach.pl zawiera w sobie wszechstronną wyszukiwarkę uczelni publicznych lub prywatnych na terytorium całego kraju oraz kompleksowy ranking uczelni wyższych skompilowany na podstawie szerokich kryteriów. Przyszli maturzyści zasięgną u nas ponadto wiele wiarygodnych informacji odnośnie egzaminów dojrzałości czy programu kierunków w rodzaju psychologia studia dzienne, filologia angielska dla lektorów, humanistyczne studia Poznań, weterynaryjne studia Warszawa bądź studia medyczne na wydziale pielęgniarstwa. Serwis Opinieouczelniach.pl – serdecznie nakłaniamy do odwiedzin.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie