Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Statystyka »

  Wykonanie prognozy sprzedaży nie zawsze leży w ramach możliwości studentów, mimo, że uczęszczali na zajęcia. Bywa tek, że jest to proces skomplikowany i dobór właściwej metody bywa trudny. Aby uniknąć niepotrzebnych błędów i co za tym idzie obniżenia oceny za pracę dyplomową, można zlecić to naszej firmie, zyskując porady z zakresu statystyki również w innych zakresach opracowania do pracy. Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie, co pozwala skutecznie pomagać w rozwiązywaniu trudnych problemów statystycznych. Między innymi wykonujemy takie usługi, jak: analizy statystyczne, obliczenia do prac magisterskich, obliczenia podstawowych parametrów statystycznych czy testy statystyczne.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kaizen krótki opis »

  Filozofia opisuje między innymi aby porzucić stare zasady - nie wolno patrzeć wstecz, trzeba się rozwijać i zapomnieć o starych przyzwyczajeniach. Zawsze trzeba się pytać "dlaczego?" Im więcej razy zapytam tym będziemy mieli większą pewność przydatności danego kroku. Trzeba analizować podjęte kroki i cały czas mimo tego dążyć do doskonałości. Trzeba wybrać doświadczoną firmę szkoleniową która szkolenia przeprowadza na halach produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z Kaizen oraz szkoleniami zarządzania.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Kielce »

  Chcesz zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem? Nic prostszego. Musisz tylko przyjść do Szkoły Jazdy Słoneczna Kielce, ul. Żytnia 8 - centrum miasta.sj-sloneczna.pl/#Kontakt Nowo otwarta szkoła, a już cieszy się ogromną popularnościa. Wystarczy sprawdzić to na naszym Fan Page'u. Zachęcamy również do przyłączenia się do niego. Sprawdź nasze ceny, gwarantujemy, iż nie są wysokie jak w innych szkołach, np. 1 odatkowa godzina kosztuje tylko 35 zł.sj-sloneczna.pl/#Cennik Doświadczeni i młodzi instruktorzy pełni zapału do pracy nie tylko nauczą Cię doskonale jeździć, ale też dopasują się do Twojego planu zajęć. Przyjdź i sprawdź nas. Zapraszamy.www.sj-sloneczna.pl

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy BHP w Wieluniu »

  Ośrodek z Wielunia to niepubliczna placówka oświatowa o wieloletniej tradycji i setkach zadowolonych klientów gotowych w każdej chwili wystawić odpowiednie referencje. Na stronie znajdziesz bogata ofertę szkoleń BHP wśród których znajduje się szkolenia BHP dla robotników, pracowników biurowych, pracowników i osób kierujących pojazdami oraz szkolenia dla służb BHP.

  Do skorzystania z oferty zapraszamy przede wszystkim firmy i instytucje znajdujące się w województwie łódzkim. Nie mniej istnieje również ogólnopolska oferta szkoleń z BHP.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski, niemiecki, polski jako obcy włoski to języki wykładane w Simply Speaking – to szkoła języków obcych, której stronę internetową Wam pokazujemy . Prowadzone zajęcia kursowe stanowią spełnienie spersonalizowanych potrzeb uczących się, trwają w szkole, która została designersko zaprojektowana i za każdym razem mają przyjacielski klimat . Kursy przygotowują do egzaminów FCE i maturalnego, oraz do innych sprawdzianów takich jak matura z angielskiego, a nauka języka jest skuteczna.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia katowice, szkolenia sprzedaży, miękkie, otwarte, zamknięte, kraków »

  Jesteśmy sprawdzonym partnerem z bogatym doświadczeniem na rynku ogólnopolskim. Nasza siedziba mieści się w Zabrzu. Dysponujemy licznym gronem fachowców, specjalistów z różnych dziedzin. Nasi Trenerzy doskonale łączą teorię z praktycznym podejściem do zadania. Dzięki wspólnej wiedzy, doświadczeniu oraz wysokiej etyce stanowimy twórczy ZESPÓŁ. Organizujemy specjalistyczne szkolenia, treningi i warsztaty w systemie otwartym oraz w systemie zamkniętym na terenie całego kraju. Misją firmy jest inspirowanie do myślenia w kategorii sukcesu osobistego i organizacji, którą realizujemy poprzez: doradzanie firmom jak rozwiązywać problemy i podnosić swoją konkurencyjność na rynku, pomoc w rozwoju osobistym i osiąganiu sukcesów zawodowych.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak wytresować psa »

  Szukasz informacji na temat tresury psa? Chcesz samodzielnie wytresować swojego psa w domu? Sprawdź darmowy kurs tresury psów! Znajdziesz w nim między innymi jak nauczyć psa siadać, podawać łapę, przynosić kapcie, nosić torbę i wiele więcej! W serwisach KEPO.PL™ oprócz darmowego kursu tresury psów znajdziesz także jak zrobić odlewy gipsowe, jak wykonać kwiaty z bibuły krok po kroku, jak zrobić wianek i wiele więcej! W wolnym czasie zagraj w gry przeglądarkowe, które także znajdziesz w KEPO.PL™ i baw się dobrze!

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Business coaching »

  Business coaching jest tym co wytwarza nam przewagę nad innymi w biznesie. Co ważniejsze dotyka to każdej sfery biznesu. Jeśli wyszukujesz rzetelnej firmy szkoleniowej, jaka nauczy Twoich ludzi, to prosimy o zapoznanie się z naszą pełną propozycją szkoleń, jaką opublikowaliśmy dla Państwa na naszej stronicy. Po zaznajomieniu się z tekstami zdołacie Państwo niezmiernie prosto podjąć ewentualnie decyzje o rozpoczęciu współpracy z naszą firmą szkoleniową.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z perswazji »

  Wywieranie perswazji może być tematem, który zdoła rozłożyć skrzydła niejednej firmie. Wyjątkowo wiedzą coś o tym sprzedawcy, którzy pracowali przed przejściem szkolenia z wywieraniu wpływu i w czasie po przebyciu owego kursu. Podejście do Konsumenta tak aby nie zauważył subtelnej perswazji, aby pomoc w podjęciu korzystnej decyzji była nieomal niewidoczna. Tego idzie się przyuczyć. Zapraszamy na stronę firmy, jaka specjalizuje się w bieżącego gatunku kursach. Na stronie informacje o firmie oraz bez wątpienia informacje o tychże szkoleniach z wywoływania wpływu.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-marketing poradnik »

  Poszukujesz fachowych szkoleń? Wstąp na naszą stronę internet-planet.pl i zapoznaj się z naszą propozycją. Jedynie u nas: rewelacyjne szkolenie Google, szkolenie SEM, szkolenie marketing internetowe. Oprócz tego znajdziesz przydatny i fachowy E-marketing poradnik, jak również Adwords poradnik. Poza tym fachowy Adwords tutorial wytłumaczy podstawy marketingu internetowego. Wypromuj swoją działalność! Dzięki nam reklama w Google nie będzie miała dla ciebie tajemnic. Wykorzystaj Internet, który jest aktualnie potężnym źródłem informacji.Potrzebujesz wzorowej reklamy w Internecie, a nie wiesz od czego zacząć? Odwiedź naszą stronę Internetową internet-planet.pl i skorzystaj z naszej obszernej oferty szkoleń. Z naszą pomocą reklama w wyszukiwarkach będzie reklamą twojej działalności, a nasze szkolenia (e-marketing szkolenie, marketing internetowy szkolenie, adwords szkolenie) wtajemniczą cię w fachowy świat marketingu internetowego. Prócz tego, wyjątkowo dla dobra twojej firmy przygotowaliśmy poradnik adwords oraz poradnik e-marketing. Zapraszamy

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Warszawa »

  Przepisy polskiego prawa jednoznacznie nakazują, aby każdy nowy pracownik został przeszkolony z zakresu bhp w dniu zatrudnienia, a następnie powinien odbyć okresowe szkolenia z tego zakresu. To pracodawca decyduje jak często takie szkolenia powinny być organizowane, a także jaki powinien być czas trwania takich szkoleń. Należy jednak pamiętać o tym, iż częstotliwość oraz minimalny czas trwania szkoleń BHP zależy m.in. od zajmowanego stanowiska pracy.
  Nasza firma organizuje szkolenia bhp wstępne dla nowych pracowników oraz szkolenia okresowe bhp. Zapewniamy także firmom opiekę bhp i ppoż w ramach stałej, kompleksowej obsługi bhp i ppoż. W ramach powyższej obsługi bhp i ppoż oferujemy: szkolenia bhp i ppoż, przegląd i kontrole stanowisk i pomieszczeń pracy, sporządzenie dokumentacji powypadkowej po zaistniałym wypadku przy pracy (udział w ustaleniu okoliczności i przyczyn powstania wypadku w pracy), ocena ryzyka zawodowego dla każdego stanowiska pracy (pracownik biurowy, robotnik budowlany, elektryk, magazynier, operator wózka widłowego, sprzedawca), opracowanie instrukcji stanowiskowych bhp. Serdecznie zapraszamy do zamówienia szkolenia bhp Warszawa - formularz do złożenia zamówienia.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa - szkolenia BHP Warszawa »

  Nasza aktywność jest kierowana do przedsiębiorstw z każdej branży. Czy jest to branża budowlana, czy też handlowa, w każdej z nich pracodawcy muszą zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Istotnym obowiązkiem mającym na celu zaznajomienie pracowników z przepisami prawa, a także z zagrożeniami są szkolenia BHP. Nasza instytucja pragnie zaprosić na szkolenia BHP w Warszawie.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Norma Standard »

  Nasze szkolenia opracowane zostały przez szkoleniowców z długoletnim doświadczeniem, fachowców z dziedziny zastosowania informatyki w budownictwie. Warsztaty odbywają się w całkowicie zaopatrzonych salach komputerowych, każdy uczestnik posiada oddzielne stanowisko. Szkolenia pozwalają na pogłębienie wiedzy z dziedziny kosztorysowania a także na sprawne posługiwanie się programem do kosztorysów. Zapraszamy do uczestnictwa na nasze profesjonalne szkolenia za pośrednictwem telefonu lub poczty email. Jeśli mają Państwo kolejne pytania nasi pracownicy z chęcią rozwieją wątpliwości i udzielą na nie odpowiedzi.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca kraków »

  Jesteś zainteresowany propozycjami zatrudnienia? Sprawia ci trudność napisanie listu motywacyjnego czy CV? A może jesteś zainteresowany znalezieniem kompetentnej kadry pracowniczej dla twojej firmy? Pokażemy ci jak osiągnąć cel. Wysarczy, że odwiedzisz portal praca.net, a przekonasz się, że znalezienie pracy jest prostsze niż myślisz. Jeśli szukasz dobrej posady, mamy dla ciebie oferty z całej Polski, jak również zza granicy. Natomiast jeśli poszukujesz dobrych, rzetelnych pracowników, możesz tutaj złożyć swoją propozycję. Nie zwlekaj i wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza nauka jazdy w Jaworznie. »

  Myślisz nad doskonaleniem techniki kierowania?
  Z nami zrobisz prawko. Jaworzno posiada specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców.
  Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Profesjonalnie jest to określane, jako szkolenia okresowe, które organizowane są, co jakiś czas. Ukończenie takiego kursu jest zakończone świadectwem kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności.
  Organizacja takich szkoleń oraz ich część teoretyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami, Zajęcia obejmują kształcenie w zakresie racjonalnego kierowania pojazdem z uwzględnieniem przepisów ruchu drogowego, optymalizacji zużycia paliwa, bezpieczeństwa pasażerów oraz zagrożeń związanych z wykonywanym zawodem.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Imago Consulting »

  Firma IMAGO Consulting zajmuje się specjalistycznymi usługami szkoleniowymi, doradczymi oraz coachingowymi w oparciu o wykorzystanie wiedzy psychologicznej. W ramach naszych szkoleń łączymy w jedną całość dziedziny zarządzania, negocjacji, komunikacji interpersonalnej, funkcjonowania organizacji, kierowania zespołem oraz podniesienia jakości pracy w grupie.
  Pracując pod superwizją Polskiego Instytutu Ericksonowskiego oferujemy pomoc osobom, które doświadczają trudności w codziennym życiu: depresji, niechęci do życia, kryzysu w związku, pracoholizmu, lęku, fobii czy agresji, a także trudności wychowawczych.
  Oferujemy również warsztaty dla kobiet. Najważniejszym celem warsztatów jest zwiększanie pewności siebie i wiary we własne możliwości u kobiet, które myślą o zmianie w sferze zawodowej czy osobistej. Warsztaty te mają pokazać kobietom mocne strony, nie tylko charakteru, ale także wyglądu zewnętrznego. Nasze warsztaty prowadzą doświadczone psycholożki, których głównym celem jest inspirowanie siebie i innych do realizowania marzeń oraz odkrywania swojego potencjału.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Video e-learning »

  Escola oferuje szeroki wybór szkoleń e-learningowych, autorskie video platformy oraz produkcje materiałów szkoleniowych. Dostarczamy narzędzia użyteczne i dostosowane do potrzeb- szybkie przeszkolenia pracowników w trybie on-line, konsultacje on-line.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Perswazja »

  Szkolenia biznesowe we współczesnych czasach zdołają ofiarować każdej firmie sporą przewagę nad resztą firm. Co frapujące to obejmuje to każdą domenę biznesu. Skutkiem tego coraz więcej fabryk pewno sięga po ten model szkoleń. Dzięki nim kadra, która pozostała szkolona nabywa przykładowo najaktualniejsze metody perswazji. Chcesz wyprzedzić konkurencję? Zapraszamy na naszą stronicę www.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze szkolenia sprzedażowe »

  Wilson Learning organizuje internacjonalne szkolenia dla handlowców. Spółka dynamicznie rozkwita od niemal ćwierć wieku i funkcjonuje w 40 krajach. Szkolenia sprzedażowe to najlepsza strategia sprzedaży. Organizacja Wilson Learning to ekspert, który prowadzi instytucje do zwycięstwa. Szkolenia menedżerskie usprawniają skuteczność i powodują, że obowiązek przynosi ludziom radość. Przez to pracują dokładniej oraz więcej i wzrasta pozycja firmy w branży. Przedstawicielem Wilson Learning w Polsce jest od roku 2000 firma PAIZ Konsulting.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA BHP WARSZAWA »

  Szkolenia i usługi BHP. Nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk pracy, postępowania powypadkowe, dokumentacja powypadkowa. Szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe. Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Outsourcing BHP, kompleksowa obsługa BHP przedsiębiorstw.Nasze szkolenia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki przedsiębiorstw z którymi współpracujemy.
  W ramach naszych usług, dbamy o bezpieczeństwo w przedsiębiorstwach naszych klientów, na podstawie umów o stałej współpracy. Oferty są zawsze przygotowywane po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami naszych klientów oraz specyfiką firmy. Zakres umowy uzgadniany jest indywidualnie z klientem. Nasze usługi BHP realizujemy na terenie całego kraju

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'cynker-mccarthy małgorzata'', 'prawo jazdy jaworzno', 'adr jaworzno', 'kat. C j' at line 1