Nauka angielskiego Podkategoria: Nauka angielskiego

1 · 2 · następna strona »
 • Seo Ireland »

  Nie przyszlo mu nawet do glowy, ze istnieje ciotka, SEO services ireland która moze miec wlasne zdanie; a ona, mimo swej bezmyslnej nieczulosci, uczula sie tym dotknieta. Urazona w glebi duszy Ireland seo tips, choc na pozór obojetna, powiedziala sobie: „Ojciec rozstrzygnal beze mnie sprawe malzenstwa; ja rozstrzygne bez niego sprawe spadku." Istotnie, ona byla bogata, a ojciec nie. Postanowila wiec, ze w tej kwestii zadecyduje wedlug swojej woli SEO Ireland.Czasami powatpiewal o prawdziwosci wlasnych wspomnien. Mial w pamieci services ireland luke, ciemne miejsce, przepasc wydrazona, przez cztery miesiace agonii search engine optimization in Ireland. Wiele spraw w niej utonelo.Wszystko bylo niezrozumiale w tej przedziwnej zagadce. Co sie stalo z SEO in Ireland, owym tajemniczym czlowiekiem, którego dorozkarz widzial wychodzacego z Wielkiego Kanalu i Adwords niosacego na plecach zemdlonego Mariusza, a którego agent policji przylapal na goracym uczynku ratowania powstanca.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski na Malcie »

  Malta, niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym niedaleko od Sycylii, to kraj anglojęzyczny, w którym działają liczne szkoły językowe dla uczniów z zagranicy. Biuro turystyki edukacyjnej AS School of English jako ich przedstawiciele organizuje wyjazdy na oferowane przez nie kursy angielskiego. Na kurs taki wyjechać można przez cały rok, gdyż rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Biuro organizuje również zakwaterowanie na Malcie, np. u miejscowych rodzin czy w hotelach. Latem realizuje program obozy językowe malta dla dzieci i młodzieży. Są to imprezy edukacyjno-turystyczne, na których nauka angielskiego połączona jest z zajęciami pozalekcyjnymi, wycieczkami itp.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski, niemiecki, polski jako obcy włoski to języki wykładane w Simply Speaking – to szkoła języków obcych, której stronę internetową Wam pokazujemy . Prowadzone zajęcia kursowe stanowią spełnienie spersonalizowanych potrzeb uczących się, trwają w szkole, która została designersko zaprojektowana i za każdym razem mają przyjacielski klimat . Kursy przygotowują do egzaminów FCE i maturalnego, oraz do innych sprawdzianów takich jak matura z angielskiego, a nauka języka jest skuteczna.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Potrzebujesz począć przygodę z językiem angielskim? Jeśli tak, to bardzo miło zapraszamy na stronicę firmy nauczającej ten język gdzie kształcenie tego języka jest niezwykle lekkie. Nasi lektorzy należą do ludzi, które niesłychanie kompetentnie przystępują do swoich uczniów. Zaręczamy miłą i pożądaną atmosferę w toku edukacji tego języka. Skontaktuj się z nami przez nasz sekretariat i zainicjuj swoja batalię z językiem angielskim.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wp1erajmy hosp1cja w Łodzi »

  Konkursy w pozycjonowaniu, zwłaszcza te o fragmentarycznym okresie istnienia, chcąc nie chcąc, rządzą się osobistymi uprawnieniami. Przewyższy ów, kto w jak najkrótszym periodzie pozyska jak największa ilość linków potrafiących go wypchać jak najwyżej, ale jednocześnie nie przeholuje z ich liczba, pakując się w filtr, na pozbycie się jakiego nie będzie nuże okresu. Nieformalne mistrzostwa Polski, czy turniej SEO wystartował w sieci 1 marca 2013. Zaufa na stworzeniu gruntownie nowiuteńkiej stronicy, która dzięki postępowaniom pozycjonerskim będzie się kumać jak najznaczniej w wyszukiwarce Google na główną frazę konkursu: w$p1erajmy hosp1cja. Jakąkolwiek jedno jakimi procedurami, niekardynalne jakimi środkami - black hat, czy white hat - nie ma owe dla organizatora żadnego przesłania. Zawierzy się skuteczność, bowiem owe właśnie ona jest w stanie wydobyć ufundowane kompensaty.Przy uwagi może rzeczywiście skorzystają na tym hospicja? Futbolówko, ze wymagają one.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna nauka angielskiego »

  Jeżeli masz dość nieprofesjonalnych kursów angielskiego to zapraszamy do nas! Nasza oferta z pewnością dopasuje się do Twojego toku nauki oraz terminów w których możesz się uczyć. Nasza szkoła angielskiego we Wrocławiu obecnie prowadzi wakacyjny kurs języka angielskiego. Prowadzimy zajęcia dla dorosłych, młodzieży, dzieci oraz dla firm. Nasza wykwalifikowana kadra pozwoli zrozumieć język angielski.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Językowa ^LanguageTown^, języki obce, kursy językowe mp3 »

  Słowniki, języki obce i kursy językowe w formacie audio, mp3, do ściągnięcia na dysk komputera. Z nami nauczysz się wybranego języka obcego skutecznie i tanio bez wychodzenia z domu. Wydawnictwa, m.i.n. Lingo, Edgard, Pons, inne. Dołącz do Klubu Nexpresso i wymieniaj zebrane punkty na kursy językowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Bielsko-Biała »

  Niebawem matura Twojego dziecka z języka angielskiego? Mas jeszcze dużo do nadrobienia, przyswojenia i nauczenia. Pomóż mu zapisując go na intensywny kurs dla maturzystów dzięki czemu uczeń zna doskonale wszystkie rodzaje zadań egzaminacyjnych na długo przed prawdziwą maturą, co znacznie obniża stres egzaminacyjny. Zestaw ucznia zawiera podręcznik i zeszyt ćwiczeń z CD - ROMem, co pozwala na samodzielną pracę w domu. Każda lekcja uczy konkretnych umiejętności, które uczniowie wykonują na koniec lekcji - uczeń zawsze wie, czego się danego dnia nauczył i może łatwiej monitorować swoje postępy. Każdy rozdział zawiera wskazówki maturalne - uczeń uczy się języka i technik egzaminacyjnych. Zapraszamy do Naszej szkoły językowej w Bielsku.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog językowy wszystko o angielskim »

  Serdecznie zapraszamy nowych użytkowników na bloga „Blog językowy wszystko o angielskim” którego znajdziesz na stronie www http://blogjezykowy.waw.pl . U nas na blogu dowiesz się jak poprawnie używać angielskiego oraz parę ciekawostek. Tematykaą na tym blogu są: Ciekawe wyrażenia – package, 10 najpopularniejszych błędów, Although, though, Despite vs. Although, (a) few vs. (a) little, Besides vs. Beside, Oprócz, Słowotwórstwo, On time, in time, Między innymi. Nie zapominaj o używaniu wyszukiwarki w celu usprawnienia blogowego doświadczenia. Jeśli widzisz jakieś niejasności i masz pytania to z całą pewnościąpowinieneś wysłać maila formularzem mailowym. Blog jest aktualizowany i odnawiany. Nie zapomnij też o odwiedzaniu codziennym naszego bloga http://blogjezykowy.waw.pl pod tym prostym adresem!ciekawe wyrażenia10 najpopularniejszych błędówblog językowy

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Poznawanie języków obcych ubogaca. Wie to każdy, kto uczył się przynajmniej jednego języka. Wraz z nauką poznaje się także kulturę i całe bogactwo danego regionu. Językiem umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się po świecie jest oczywiście angielski, który jest używany w każdym kraju. Angielski jest niezbędny dla osób chcących rozpocząć pracę w firmie międzynarodowej. W biznesie dobrze jest znać także inne języki, gdyż może to ułatwić relacje z partnerem z kraju, którego język się pozna. Naukę angielskiego można zacząć w każdym wieku, choć, jak wiadomo, najlepiej jest zacząć jak najwcześniej, dlatego istotne jest, by dzieci i młodzież mogły się uczyć tego języka i miały dostęp do wszelkich materiałów edukacyjnych. Na stronie prezentowane są podstawowy z zakresu wiedzy o nauce tego języka, takie jak czasy, zwroty, odmiany zaimków, czasowniki i inne.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Angielskiego »

  Organizujesz wycieczkę do innego kraju? Potrzebny będzie język angielski - zobacz ofertę biegłych kursów językowych w naszej szkole. Zapewniamy kursy z każdego stopnia rozwoju umiejętności angielskiego.

  Podstawowy sposób rozmowy w całym świecie. Przekazujemy wieloletnie doświadczenie w obszarze językowym. Najbardziej profesjonalne metody kształcenia, natychmiastowe i pewne efekty. Przetestuj ofertę szkoły lingwistycznej.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego Wrocław »

  Skuteczne kursy języka angielskiego we Wrocławiu organizuje ELC – English Language Courses. Kadrę wykwalifikowanych lektorów odznacza całkowity profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście każdego słuchacza. ELC gwarantuje przyjazną atmosferę, odpowiedni wybór pomocy dydaktycznych oraz wypróbowane sposoby przekazu wiedzy. Wdrażane są również nowoczesne rozwiązania z użyciem multimedialnego panelu edukacyjnego. Plan szkolenia może być dopasowany indywidualnie do specyfiki klienta lub grupy – również przedsiębiorstw (np. branżowe słownictwo, określona tematyka). Oferta e-learnigu – 24h na dobę z wybranego miejsca na Ziemi.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko-Biała z dojazdem »

  Jestem doświadczonym nauczycielem języka angielskiego z wykształceniem filologicznym oraz techniczno-biznesowym. Posiadam uprawnienia FSNT NOT oraz międzynarodowy certyfikat nauczycielski CELTA. Zapraszam na profesjonalne lekcje z dojazdem do domu ucznia. Wszystkie grupy wiekowe, wszystkie poziomy zaawansowania. Profesjonalne przygotowanie do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych w zakresie języka ogólnego i taktyki egzaminacyjnej. Lekcje konwersacyjne - język ogólny oraz specjalistyczny m.in. biznesowy i techniczny. Obszar działania: Bielsko-Biała i okolice. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze i kładą szczególny nacisk na rozwój umiejętności porozumiewania się w tym języku. Przez cały okres nauki, od etapu początkującego, aż do osiągnięcia biegłości głównym elementem lekcji jest dynamiczna konwersacja. Już w trakcie pierwszej lekcji uczeń rozpoczyna rozmowę na proste tematy, a w miarę postępu nauki stopniowo poszerza się zakres słownictwa i form gramatycznych. Efekty nauki są wyraźnie zauważalne już po kilku lekcjach, co stanowi doskonałą motywację do dalszej pracy.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szlifuj swój angielski »

  Kurs angielskiego online to świetna opcja dla którzy z określonych powodów, czy to z braku czasu, czy z powodu małej dostępności szkół językowych, nie mogą uczyć się angielskiego w tradycyjny sposób. Jest to bardzo komfortowe, gdyż można poznawać język bardzo skutecznie bez wychodzenia z domu i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Na naukę można poświęcać każdą wolną chwilę, przez co nie ma problemu w postaci niedopasowania czasu zajęć do pozostałych obowiązków, tak więc z kursu angielskiego online mają możliwość korzystania także ludzie, którzy uczą się lub pracują. Dodatkowa dobra strona takiego kursu online polega na tym, iż można z niego korzystać w dowolnym miejscu jeśli tylko dysponuje się laptopem. To świetne rozwiązanie, bo można uczyć się angielskiego na przykład wypoczywając w łóżku. Taka nauka połączona z relaksem jest czystą przyjemnością i daje znacznie lepsze oraz szybsze wyniki aniżeli sumienne zapamiętywanie słówek albo czasochłonne ćwiczenia z lektorem.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMART - Mobilna Szkoła Językowa - Tłumaczenia - Korepetycje - Legnica »

  Mobilna Szkoła Językowa to szkoła, która umożliwia naukę języków obcych w sposób profesjonalny i efektywny, bez tracenia czasu na dojazdy. Nasi lektorzy bezpłatnie dojeżdżają do Słuchaczy na zajęcia w domu lub w miejscu pracy. Dostosowujemy się więc do Klienta, uwzględniając Jego indywidualne potrzeby oraz dyspozycyjność. W ramach Mobilnej Szkoły Językowej proponujemy naukę języka:* angielskiego* niemieckiego* francuskiego* rosyjskiego* portugalskiegoW ramach Mobilnej Szkoły Jęzkowejproponujemy równiez:-pogotowie edukacyjne-tłumaczenia-korepetycje online Nasza oferta obejmuje indywidualne oraz grupowe kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i skierowana jest do:* Klientów Indywidualnych* Klientów Biznesowych* Dzieci Klientom zainteresowanym naszą ofertą proponujemy bezpłatną lekcję próbną (30 min), w ramach której słuchacz ma możliwość zapoznania się z lektorem oraz określony zostaje poziom językowy ucznia. Mobilna Szkoła Językowa to wygodny i skuteczny sposób nauki języków obcych. Wyróżnia nas:- dostosowanie zajęć do potrzeb słuchaczy- bezpłatny dojazd do Klienta- profesjonalni lektorzy.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski native speaker Warszawa »

  Certyfikowany nauczyciel języka angielskiego zaprasza na konwersacje z języka angielskiego. Angielski to mój język ojczysty. Nauka języka angielskiego poprzez konwersacje jest jedną z najskuteczniejszych metod nauki języka obcego. Zajęcia prowadzę w sposób urozmaicony, posiadam własne materiały. Pomagam nabrać płynności w mówieniu, rozszerzyć słownictwo. Przygotowuje do egzaminów maturalnych, egzaminów FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS. Lekcje polegają na rozmowie różne tematy, które ciężko poruszać w życiu codziennym obcokrajowców.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez Internet »

  EnglishTalk to efektywna nauka języka angielskiego przez Skype. Wystarczą komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki, nie musisz wychodzić z domu, a co za tym idzie tracić czasu na dojazd. Wybierasz dogodną dla siebie godzinę lekcji. Pomożemy rozwinąć Twoje umiejętności językowe i przełamać bariery. Dzięki konwersacjom będziesz mógł rozmawiać w języku angielskim, a co za tym idzie zdobyć lepszą pracę Polsce lub za granicą.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka angielskiego online łączy przyjemne z pożytecznym. Multipla proponuje przełomowe rozwiązania w dziedzinie nauki języków obcych. Mamy w ofercie e-learningowe kursy angielskiego. Odbywają się one w oparciu o serial przedstawiany w trójwymiarze. W celu zwiększenia skuteczności nauki, sugerujemy klientom interaktywne zestawy ćwiczeń. Z naszą multimedialną platformą nauka angielskiego będzie łatwiejsza, przyjemniejsza i bardziej skuteczna. Sprawdź nas na bezpłatnej lekcji demo. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Internetowe Centrum Tłumaczeń i-english to firma zajmująca się profesjonalnymi tłumaczeniami z polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski. Nauczamy także języka angielskiego przez internet. Działalność naszej firmy ma charakter internetowy. Jesteśmy grupą pasjonatów języka angielskiego oraz grupą absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Zajmujemy się tłumaczeniami od kilku lat i posiadamy niezbędne doświadczenie. Cały czas doskonalimy swoją wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Lublin »

  Prime English Studio świadczy kompleksowe usługi jako renomowana szkoła angielskiego. Ta szkoła oferująca angielski posiada swą siedzibę w mieście Lublin. Nad jakością obsługi czuwa wykwalifikowany zespół lektorów i Native Speakers. Oferta obejmuje liczne profile kursów, np. specjalistyczne czy dla podróżnych. Jedną ze specjalności szkoły jest nauczanie angielskiego metodą Callana. Ważnym punktem oferty są kursy przygotowawcze do egzaminów, takich jak matura. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co sprzyja nauce.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauka angielskiego