Certyfikaty Podkategoria: Certyfikaty

 • Kompleksowa realizacja inwestycji wrocław »

  Nasza firma może zapewnić Państwu profesjonalne usługi z zakresu odbioru lokali, nadzoru budowlanego oraz realizacji inwestycji. Mogą Państwo nam zaufać w tym zakresie bowiem działamy na rynku juz wiele lat i wiemy jak zadowolić klienta i jednocześnie dobrze wykonać swoją pracę. Przekonał się o tym nasz niejeden klient dlatego warto zainteresować się tym co mamy dla was. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach! Nie czekajcie już dłużej. Zachęcamy każdego.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nawiewniki »

  Inlets to profesjonalny dystrybutor produktów z zakresu rynku okiennego. Istotne miejsce w ofercie zajmują praktyczne nawiewniki wszybowe. Opisywana oferta obejmuje bogatą gamę nawiewników ciśnieniowych. Jedną ze specjalności firmy są hygrosterowalne listwy wentylacyjne. Dzięki artykułom chemicznym z oferty możliwa staje się skuteczna pielęgnacja okien. Firma prowadzi swą działalność w oparciu o współpracę z cenionymi producentami. Dystrybutor ten zaprasza przede wszystkim klientów hurtowych.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Poznań »

  Przedsiębiorstwo Biuro Usług Technicznych to kancelaria na obszarze Poznania. Konsumenci mogą zlecić tutaj audyt energetyczny Poznań lub skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego. Wycena nieruchomości i całościowe konsultacje w tym zakresie to istotny filar działalności firmy. Olbrzymie kompetencje i etyka zawodowa zapewniają usługi na niezwykle wysokim poziomie. Rzeczoznawca majątkowy z Biura Usług Technicznych z Poznania robi opracowania dla rozmaitych celów. Dzięki wycenie nieruchomości tu zapewnianej, możemy zabezpieczyć kredyt bankowy bądź też ustalić podatek od darowizny. Biuro zajmuje się również obrotem nieruchomościami. Oferowana, w kancelarii z Poznania, charakterystyka energetyczna budowli pozwala obniżyć koszty użytkowania.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy »

  Oferta WNMP Nieruchomości Sp. z o.o. to pełna obsługa rynku nieruchomości w strefie Warszawy i jej okolic. Jednym z głównych przedmiotów działalności jest estymacja wartości lokali i gruntów ponadto nieruchomości użytkowych i podlegających procesowi budowlanemu dla celu zabezpieczenia wierzytelności bankowej. Pozostałe z celów stanowią: odszkodowanie za wywłaszczenie, aktualizacja wysokości opłat z tytułu użytkowania wieczystego gruntu, feasibility study, oszacowanie poniesionych nakładów, ustalenie wartości gruntu dla opłaty adiacenckiej, ustalenie wartości nieruchomości dla opłaty planistycznej, określenie wartości służebności i inne. W celu pozyskania wszelkich pozostałych informacji, prosimy o kontakt.
  Zapraszam też na stronę wycena nieruchomości Warszawa gdzie lepiej poznają Państwo naszą ofertę.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Certyfikaty