Ubezpieczenia

Oferujemy usługi w zakresie ubezpieczeń. Dysponujemy bogatą ofertą. Naszą ambicją jest zagwarantowanie Państwu kompleksowej obsługi. Dzięki stałej współpracy możemy zapewnić Państwu niezbędną pomoc przy ubieganiu się o kredyty. Wykwalifikowana kadra, profesjonalna obsługa i doświadczenie na rynku ubezpieczeń to niewątpliwe zalety firmy LEX UBEZPIECZENIA I NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły strony lexubezpieczenia.pl:

Podlinkuj stronę lexubezpieczenia.pl:

Ubezpieczenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 96 Odwiedziny googlebot 211

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowania Rzeszów »

  Pojechałeś za granicę w celach zarobkowych? Niestety uległeś tam nieszczęśliwemu wypadkowi, a twój zleceniodawca nie ma zamiaru wypłacić ci odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, który to doznałeś? W takim wypadku natychmiast musisz zajrzeć na naszą witrynę internetową. Wyłącznie z prowadzoną przez nas firmą uzyskasz odszkodowanie. Prowadzona przez nas firma funkcjonuje na rynku już od jakiegoś czasu i w związku z tym posiadamy bogate doświadczenie. Zawierz swoje środki pieniężne naszym ekspertom. Już w tym momencie zobacz naszą stronę internetową. Po co czekać do jutra, jeśli jesteśmy tak blisko ciebie.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poznań Komorniki agent PZUAC »

  Grupa PZU to jedna z największych grup finansowych w Polsce. Tradycje spółki zaczynają się w 1803 r., kiedy powołane zostało zostało na terenach polskich pierwsze towarzystwoubezpieczeń. Powszechny Zakład Ubezpieczeń należy uznać za wieloletniej historii. Spółka od lat daje kompleksową ochronę ubezpieczeniową. Produkty PZU obejmują wszystkie najważniejsze dziedziny życia prywatnego, publicznego i gospodarczego.

  Assur jest agentem PZU oferując klientom z Poznań i okolic (Plewiska, Luboń, Dąbrówka, Komorniki) ubezpieczenia PZU. Do najpopularniejszych polis można zaliczyć - ubezpieczenia pojazdów (AC, OC, NNW), majątku (domów, mieszkań).Polisa AC pozawala uniknąć właścicielom samochodów czy motocykli dokuczliwych skutków wypadków losowych np.: wypadek czy kradzież. Dzięki temu ubezpieczeniu właściciel ma zabezpieczenia na usunięcie wszystkich strat. Ubezpieczenie to jest dobrowolne i w katalogu PZU występuje w kilku różnych wariantach. Dzięki temu kuppujący może dobrać ubezpieczenie najlepiej dopasowane do jego wymagań. Uzupełnieniem polisy Autocasco jest PZU Autoszyba, która obejmuje stłuczenia i pęknięcia szyb pojazdów. Dzięki temu ubezpieczony otrzymuje gwarancję sprawnej naprawy uszkodzenia bez utraty zniżek w AC.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na samochód »

  Jeśli prowadzi się swą firmę, to niezwykle często jest potrzebny samochód służbowy. Jedynie dzięki naszym kredytom możecie Państwo zakupić potrzebny Wam samochód, bez jakichkolwiek problemów. Zapraszamy i zachęcamy do tego stanowczo. Oprocentowanie udzielanego kredytu jest oczywiście bardzo przystępne, co sprawia, że staje się on jeszcze bardziej atrakcyjny. Tylko nasz kredyt samochodowy oraz leasing samochodowy będzie w stanie zadowolić wszystkich posiadaczy firm. Nie będzie ma potrzeby już się martwić skąd wziąć pieniądze na zakup samochodu, ponieważ dzięki nam będzie to osiągalne bez większych i mniejszych kłopotów. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Kraków »

  Multiagencja Ubezpieczeniowa specjalizuje się w kompleksowej, profesjonalnej obsłudze zarówno osób fizycznych jak firm. Dzięki współpracy z licznymi, znanymi na rynku firmami specjaliści wybiorą najbardziej korzystną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Większość z nas pracuje w dni powszednie, dlatego Krakowskie biuro Multiagencji otwarte jest również w soboty. Możliwy jest także dojazd do klienta.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Turystyczne w Kanadzie »

  Każda linia lotnicza ma swoje niuanse, ale generalnie polityka zwierząt są takie same.Linie określa ile zwierzę może ważyć, gdzie zwierzaka przewoźnik będzie przechowywany, jak stare zwierzę musi być, i tak dalej. Przed zarezerwować lot, należy skontaktować się z linią lotniczą chcesz podróżować, aby upewnić się, że zwierzę może być zakwaterowane.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »