Ubezpieczenia

Oferujemy usługi w zakresie ubezpieczeń. Dysponujemy bogatą ofertą. Naszą ambicją jest zagwarantowanie Państwu kompleksowej obsługi. Dzięki stałej współpracy możemy zapewnić Państwu niezbędną pomoc przy ubieganiu się o kredyty. Wykwalifikowana kadra, profesjonalna obsługa i doświadczenie na rynku ubezpieczeń to niewątpliwe zalety firmy LEX UBEZPIECZENIA I NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły strony lexubezpieczenia.pl:

Podlinkuj stronę lexubezpieczenia.pl:

Ubezpieczenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 102 Odwiedziny googlebot 214

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowania Rzeszów »

  Pojechałeś za granicę w celach zarobkowych? Niestety uległeś tam nieszczęśliwemu wypadkowi, a twój zleceniodawca nie ma zamiaru wypłacić ci odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, który to doznałeś? W takim wypadku natychmiast musisz zajrzeć na naszą witrynę internetową. Wyłącznie z prowadzoną przez nas firmą uzyskasz odszkodowanie. Prowadzona przez nas firma funkcjonuje na rynku już od jakiegoś czasu i w związku z tym posiadamy bogate doświadczenie. Zawierz swoje środki pieniężne naszym ekspertom. Już w tym momencie zobacz naszą stronę internetową. Po co czekać do jutra, jeśli jesteśmy tak blisko ciebie.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowania »

  Kancelaria odszkodowawcza Ulmer i Wspólnicy zapewnia profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań po wypadku komunikacyjnym osobom, które doznały obrażeń ciała podczas wypadków, kolizji drogowych. Nasze honorarium za pomoc w dochodzeniu odszkodowania po wypadku jest tylko prowizyjne. To nam przede wszystkim zależy nam na tym, aby uzyskać dla Ciebie, jak najwyższe odszkodowanie, ponieważ od tego zależy nasze honorarium i Twoje zadowolenie. W przeciwieństwie do innych firm nie będziemy Cię namawiać na podpisanie niekorzystnej ugody z Ubezpieczycielem tylko dlatego, aby móc otrzymać szybko większą prowizję i zamknąć sprawę. W takich sytuacjach wspólnie podejmiemy decyzję o ewentualnym złożeniu powództwa w sądzie. Przedstawiamy wszystkie możliwe i zarazem najkorzystniejsze warianty uzyskania odszkodowania warszawa. Zawsze ostateczna decyzja należy do Ciebie.
  http://www.kancelariaulmer.pl/cennik.html

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznań Komorniki agent PZUAC »

  Grupa PZU to jedna z największych grup finansowych w Polsce. Tradycje spółki zaczynają się w 1803 r., kiedy powołane zostało zostało na terenach polskich pierwsze towarzystwoubezpieczeń. Powszechny Zakład Ubezpieczeń należy uznać za wieloletniej historii. Spółka od lat daje kompleksową ochronę ubezpieczeniową. Produkty PZU obejmują wszystkie najważniejsze dziedziny życia prywatnego, publicznego i gospodarczego.

  Assur jest agentem PZU oferując klientom z Poznań i okolic (Plewiska, Luboń, Dąbrówka, Komorniki) ubezpieczenia PZU. Do najpopularniejszych polis można zaliczyć - ubezpieczenia pojazdów (AC, OC, NNW), majątku (domów, mieszkań).Polisa AC pozawala uniknąć właścicielom samochodów czy motocykli dokuczliwych skutków wypadków losowych np.: wypadek czy kradzież. Dzięki temu ubezpieczeniu właściciel ma zabezpieczenia na usunięcie wszystkich strat. Ubezpieczenie to jest dobrowolne i w katalogu PZU występuje w kilku różnych wariantach. Dzięki temu kuppujący może dobrać ubezpieczenie najlepiej dopasowane do jego wymagań. Uzupełnieniem polisy Autocasco jest PZU Autoszyba, która obejmuje stłuczenia i pęknięcia szyb pojazdów. Dzięki temu ubezpieczony otrzymuje gwarancję sprawnej naprawy uszkodzenia bez utraty zniżek w AC.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Dąbrowa Górnicza »

  Siedziba firmy mieści się w Dąbrowie Górniczej, ale świadczymy usługi z zakresu ubezpieczeń dla Klientów z całej Polski. Na rynku istniejemy od 1998 roku. Współpracujemy z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak np. : WARTA, UNIQA, COMPENSA, HESTIA,PZU czy AVIVA.
  Oferujemy ubezpieczenia oraz całe pakiety ubezpieczeniowe indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb. W naszej działalności kierujemy się odpowiedzialnością i profesjonalizmem. Naszym priorytetem jest działanie na rzecz Państwa interesów poprzez proponowanie najkorzystniejszych warunków ubezpieczenia.
  W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi ubezpieczenia: komunikacyjne, mieszkań i domów, turystyczne i sportowe, następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej, firm transportowych, grupowe, mienia, finansowe, rolne.
  Oferta
  Strefa klienta
  Kontakt

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Chełminiak - Agent Wyłączny Grupy Ergo Hestia »

  Wybierając należytą agencję ubezpieczeniową powinno się kierować nie tylko przyjacielską i fachową obsługą. Przecież najważniejsze jest żeby otrzymać trafną ofertę, która nas interesuje. Agent ubezpieczeniowy Paweł Chełminiak jest słuszną osobą na stanowisku, który dzięki swojemu doświadczeniu a także solidności z chęcią udzieli informacji na każdy przedmiot powiązany z ubezpieczeniami. Indywidualne podejście do wszelakiego konsumenta pozwala na szerszą jak również ciekawszą ofertę dla wszelakiego nabywcy. Złożona pomoc ochrony ubezpieczeniowej na przyciągnięcie ręki. Sprawdź już dzisiaj moje usługi. Preferuję kontakt vis a vis, ale także telefoniczny jak i mailowy.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »