Innowacyjne taśmy przenośnikowe

Firma Grawitpro z Wrocławia trudni się sprzedażą różnych taśm. W swym asortymencie ma produkty wielu znanych marek Esbelt, Nitta, Forbo-Siegling, Habasit, Gates, Optibelt, Ameral, Chiorino i inne, a są nimi: taśmy transportujące o różnorodnym przeznaczeniu a także z różnych tworzyw (PVC, PU, Sililon, Poliolefiny, Poliester i inne); taśmy przenośnikowe; taśmy tkaninowo-gumowe; pasy napędowe; pasy zębate; złącza mechaniczne; okleiny na wałki jak również bębny; taśmy teflonowe. Proponowane towary są przydatne dla każdych gałęzi przemysłu ciężkiego i lekkiego. Oprócz tego organizacja Grawitpro świadczy na wysokim poziomie usługi doradztwa technicznego a także usługi serwisowe. Przy zamawianiu tasm transportujących, klienci posiadają możliwość skonkretyzowania cech, które powinny spełniać potrzebne taśmy. Firma dokłada wszelkich starań, aby kontrahenci byli usatysfakcjonowani ze współpracy jak również z zakupu.

Szczegóły strony www.grawitpro.pl:

Podlinkuj stronę www.grawitpro.pl:

Innowacyjne taśmy przenośnikowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 117 Odwiedziny googlebot 120

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Formy wtryskowe »

  W przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat technologia produkcji przemysłowej zrobiła znaczny krok naprzód. Było to do przewidzenia biorąc pod uwagę stale wzrastający popyt na towary a także usługi. Jednymi z najczęściej stosowanych i najbardziej zaawansowanych narzędzi stosowanych w fabrykach są formy wtryskowe. W procesie formowania wtryskowego, gorące tworzywo, pod dużym ciśnieniem wtłacza się do specjalnej formy. W następnej kolejności polimer zastyga, przybierając kształt podobny do końcowego produktu.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agregatory zakupów »

  Wszystko na temat polskich agregatorów zakupów grupowych. Zapraszamy!

  Agregatory zakupów sieciowych to nowoczesne wortale, skupiające na swoich łamach oferty okazywane na wielu wortalach zakupów grupowych. Dzięki nim możesz bez trudności oraz szybko zestawić bieżące oferty i radować się z promocji, które dają zakupy grupowe. Odgadnij know-how działania agregatorów i stan się łowcą promocji. Zapraszamy na nasz serwis internetowy!

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bugatti Ittaly »

  Kuchenne manewry wymagają zaangażowania kulinarnego drygu, ale dodatkowo właściwych akcesoriów. Bez wątpienia należy posiadać dobre garnki, za pośrednictwem których ugotujemy warzywa, mięcho, pyszne zupy i mnóstwo innych rzeczy. Jako konsumenci tak naprawdę mamy w czym wybierać. W sklepach oczekują na nas dziesiątki zestawów, czajniki, podpisanych markami rozlicznych producentów i stworzonych z przeróżnych tworzyw. W najwyższym stopniu atrakcyjne oraz uznane przez zawodowych kucharzy są obecnie garnki stalowe. Nierdzewne stopy stali umożliwiają szybkie nagrzewanie naczyń i wieloletnią eksploatację bez potrzeby kupna nowych egzemplarzy. Nieraz napotykanym rozwiązaniem jest również specjalnie zmodyfikowane dno, które powoduje, że płomień palnika rozchodzi się w wyższym stopniu równomiernie, a posiłek jest wciąż podgrzewana nawet po zgaszeniu ognia. Dzięki temu można dłużej wyżywić optymalną temperaturę posiłku, co uznała branża gastronomiczna. Mnóstwo czaru mają też żeliwne garnki pokryte emalią, które przez lata były jedynymi dostępnymi w sprzedaży.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokale do wynajęcia w Poznaniu »

  MP Corp 3 przedkłada wszystkim potrzebującym biura do wynajęcia. Pomieszczenia mieszczą się w ekskluzywnym biurowcu przy ulicy Rataje 164 w Poznaniu. To doskonała lokalizacja dla posiadaczów instytucji. Istnieje tutaj dogodny parking dla interesantów i miejsca w hali garażowej. Biura posiadają klimatyzację oraz urządzoną kuchnię. Minimalny czas dzierżawy to 2 lata. Budynek stoi w świetnym punkcie, z dobrym dostępem, pośród terenów zielonych. Jeśli ktoś poszukuje biura do wynajęcia może znaleźć tutaj bardzo dobre lokum dla własnej firmy.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zezwolenie na transport odpadów »

  Firma AZ-EKO ochrona środowiska oferuje Państwu opracowanie wniosku o wydanie zezwolenia na transport odpadów. Zgodnie z zapisami prawa ochrony środowiska prowadzenie transportu odpadów wymaga uzyskania zezwolenia.
  Brak realizacji niniejszego obowiązku grozi dużymi karami finansowymi. Proponujemy także Państwu realizację innych przepisów dotyczących ochrony środowiska takich jak sprawozdanie odpadowe, naliczenie opłat za korzystanie ze środowiska oraz wielu innych.
  Oferujemy szybką realizację zleceń. Funkcjonujemy na obszarze całej Polski. Oferujemy bezpłatne określenie wymagań prawa ochrony środowiska w Państwa zakładzie.
  Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »