Emerytury Podkategoria: Emerytury

 • Najlepsze ike »

  Serwis Prywatna Emerytura przeznaczony jest dla osób, pragnących w rozsądny sposób zaplanować oszczędzanie na emeryturę. Znajdziecie Państwo na naszych łamach m.in. opisane filary emerytalne w tym trzeci filar, czyli Indywidualne Konto Emerytalne. Portal dla osób, dla których wysokość emerytury nie jest bez znaczenia i mają zamiar o to zadbać już dziś. Witryna jest zarazem ofertą funduszu emerytalnego IKE BPH TFI. Twoja emerytura nie musi być niska, jedyne co musisz zrobić to sam o nią zadbać. Nasz serwis może Ci w tym pomóc.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Kiedy zaczynamy jakąkolwiek pracę nasz pracodawca musi zapewnić nam szkolenie BHP, na którym omówione zostaną wszystkie zagrożenia, które mogą nas dotknąć jak również sposoby ich unikania. Wielu ludzi lekceważy sobie tego typu zajęcia i nawet nie stara się koncentrować na zagadnieniach, które są tam omawiane. Oczywiście prawdopodobieństwo, że znajdziemy się w niebezpiecznej sytuacji w wielu zawodach jest stosunkowo niewielkie. W innych natomiast o odszkodowania wcale nie jest trudno. Obojętnie, czy pracujemy w biurze, w sklepie czy na budowie musimy zaznajomić się ze sposobami radzenia sobie z niebezpieczeństwami, które mogą nas tam spotkać. Sprzedawca może zostać napadnięty i obrabowany, w biurze może wybuchnąć pożar, a na budowie, jeżeli nie założymy hełmu, to może nam coś spaść na głowę. Są to oczywiście trywialne przykłady.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aviva - Zbigniew Kreli - AVIVA - Specjalista ds ubezpieczeń i inwestycji WROCŁAW »

  Jako doradca finansowy działam w rynku świadczeń finansowo-ubezpieczeniowych już od 1995 roku. Jestem certyfikowanym doradcą finansowym, posiadam certyfikat Europejskiej Akademii Planowania Finansowego od X. 2011 r. Z moich usług korzystają osoby prywatne oraz spółki handlowe. Obsługuję swoich stałych klientów na Dolnym Śląsku, w kraju i poza granicami. Poza AVIVĄ ściśle kooperuje z trzema kancelariami prawnymi, każda z nich o innej specjalności. Na tą chwilę moja kancelaria oferuje duży przedział świadczeń. W mojej ofercie mam nie tylko ubezpieczenia na życie ale również ubezpieczenia z możliwością inwestowania lub odkładania składek na emeryturę. Zajmuje się również analizą już istniejących pakietów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych pod kątem maksymalizacji wydatków i właściwego zużycia zagospodarowanych środków pieniężnych.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Brokers »

  Gwarancja spokoju na trudne czasy . Strona brokers to strona skierowana do wszystkich Klientów. Skorzystanie z ubezpieczenia zapewni bezcenny spokój Tobie i Twojej Rodzinie w przypadku nieprzewidzianych wypadków losowych.Procedura przystąpienia jest prosta: wystarczy tylko wybrać ofertę dla siebie, aby Ubezpieczenie objęło Cię swoim ochronnym parasolem.
  Jest to także strona dla osób,które nie mają czasu na szukanie po mieście agencji ubezpieczeniowych i wolą same sprawdzić aktualne promocje, oferty i koszty czołowych ubezpieczycieli,po czym wykupują tanie o c online. Składka OC jako obowiązkową składką Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej.Na naszej stronie mamy dla państwa także wiele innych ciekawych ofert.Pożyczka gotówkowa dzięki której spłacisz dotychczasowe zobowiązania finansowe.Jeżeli potrzebujesz szybki kredyt to także znajdziesz go na naszej stronie.To właśnie u nas znajdziesz Lokatę w sam raz dla ciebie,która przyśpieszy twoje oszczędności.
  Z nami otworzysz bezpłatne konto bankowe z innowacyjnym sposobem na regularne oszczędzanie oraz małym oprocentowaniem.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Emerytury