Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Outsourcing księgowości »

  Biuro Rachunkowe KOMEX to firma działająca we Wrocławiu od 1997 roku na rynku profesjonalnych usług księgowych. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinie outsourcingu usług księgowych, kadr i płac oraz administracji. Księgowość, biuro rachunkowe, biura rachunkowe, rachunkowość, Wrocław biura rachunkowe, wrocławskie biura rachunkowe, kadry i płace, usługi księgowe, outsourcing, wrocławskie biura rachunkowe, usługi księgowe.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie księgowości Bielsko Biała »

  Rozliczenia podatkowe i rozliczenia z ZUS są dla Państwa coraz bardziej skomplikowane? Firma się powiększa, a Wy chcecie się zająć swoim profilem działalności zamiast czasochłonną księgowością? Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm i rzetelność. Jesteśmy do Państwa dyspozycji z zakresu obsługi kadr i płac, usług windykacyjnych i obsługi prawnej.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Twoje biuro rachunkowe »

  Szukasz dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego w Poznaniu lub okolicy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe, rachunkowe, audyt finansowy oraz badanie sprawozdań finansowych. Dzięki szerokiemu zakresowi działlności możemy w sposób kompleksowy świadczyć dla Państwa nasze usługi. 20 lat doświadczenia zobliguje nas do wysokiej jakości oraz fachowości przeprowadzanych audytów. Rachunkowośc prowadzimy zarówno w wersji tradycyjnej "w segregatorach" jak i w wersji elektronicznej przez internet.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze usługi księgowe w Tarnowie »

  Biuro rachunkowe Anna Sowa prowadzi działalność od 2008 roku. Jednostka prężnie się rozwija a pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności. Oferta biura księgowego obejmuje usługi księgowe i kadrowe. Dodatkowo zajmuje się także obliczeniami fiskalnymi i reprezentowaniem firm w tym obszarze. Referat posiada wymagany Certyfikat księgowy a także ubezpieczenie OC. Głównym celem zespołu jest zadowolenie klienta. Uzyskany zasób wiedzy i wprawa zapewniają usługi na wysokim poziomie. Biuro jest czynne w dni powszednie od 8 do 16.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Będzin »

  Oferujemy pomoc firmom z najróżniejszych branż.
  Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra,
  zajmujemy się nie tylko księgowaniem, ale także obsługą kadr i płac.
  Umożliwiamy również dostęp do darmowego programu do wystawania faktur VAT.

  Świadczymy szeroki zakres usług, tj.:
  - rejestracja działalności gospodarczej
  - obsługa księgowa
  - obsługa kadr i płac
  - administracyjna obsługa biura
  - oraz inne usługi dodatkowe

  Przede wszystkim dbamy o dobro naszych klientów, dlatego powierzone nam
  zadania wykonujemy w sposób rzetelny i solidny.
  To satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla nas najważniejszym priorytetem.

  Nie czekaj, sprawdź!
  Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą bogatą ofertą: www.mojaksiegowa.net

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  ATP to firma świadcząca usługi z zakresu ogólnie rozumianej księgowości. Wrocław to miasto, w którym nasze biuro rachunkowe ma swoją siedzibę. Bazując na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu zapewniamy najlepszą jakość usług. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i do firm o różnym charakterze działalności. Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa handlowe, produkcyjne. W zakresie świadczonych usług znajduje się m.in. reprezentowanie klientów przed urzędami. Charakteryzuje nas jednostkowe podejście do klienta i dopasowanie usług do jego wymagań.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Jest różnica między księgowością a rachunkowością. Księgowość jest elementem rachunkowości. Z kolei rachunkowość jest to rodzaj ewidencji podatkowej. Motywem rachunkowości są systemy gospodarcze mające miejsce w zakładzie. Sposób kierowania tymi procesami jest zależne od rodzaju zakładu. Nasza kancelaria to biuro rachunkowe, które prowadzi usługi rachunkowości i księgowości dla zakładów. Nasze biuro oferuje także usługi doradcze, oraz rozlicza KPiR. Księgi Przychodów i Rozchodów są stosowane przemiennie z ryczałtem. Najlepiej zastosować KPiR kiedy profit jest mały, wydatki są wysokie, a obroty duże. W pozostałych przypadkach doradzamy wdrożenie ryczałtu. Biura rachunkowe Rzeszów to gwarancja świadczeń na najwyższym poziomie. Prowadzimy także szkolenia dla właścicieli firm. Dla naszej firmy rozliczenia UE nie są wyzwaniem. Nasza praca z kontrahentem opiera się na podstawie umowy. Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa i poufności jakichkolwiek informacji naszych petentów. Dodatkowym zapewnieniem bezpieczeństwa w Podkarpackiej Księgowości Rachunkowej jest użycie specjalnego oprogramowania do bezpiecznego magazynowania informacji naszych petentów. Posiadamy niezbędne umiejętności do prowadzenia ksiąg rachunkowych zatwierdzone Certyfikatem księgowym.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasze Biuro księgowe świadczy kompleksowe usługi rachunkowe i doradztwo podatkowe dla firm, instytucji oraz dla osób fizycznych już od 1993 roku. Naszą znajomość ustaw podatkowych systematycznie poszerzamy, poprzez czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Luka s.c. znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. W ofercie usług mamy również pełny outsourcing kadr i płac. Usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość wykonywanych przez nas usług jest stale na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz licencje pozwalają nam na obsługę wszystkich rodzajów działalności gospodarczych w Polsce, zapraszamy. Wprowadź w wyszukiwarkę internetową biura rachunkowe to z pewnością znajdziesz stronę naszego biura podatkowego.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Sandnes »

  Zakładanie firm oraz prowadzenie księgowości.Pewnymi aspektami prowadzenia firmy można się zająć samodzielnie. Biuro rachunkowe natomiast jest przydatne dla osób, które chcą zająć się wyłączenie swoją firmą w Norwegii i posiadać komfort odnośnie tego, że norweskimi papierami zajmie się ktoś inny. Jeśli mieszkasz w Sandnes, księgowości możesz uczyć się przy pomocy naszego bloga wideo. Księgowość i wszelkie formalności związane z prowadzeniem firmy w Norwegii wcale nie są tak trudne jakby się wydawało. Głęboko wierzymy w naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że po odrobinie wysiłku jesteś w stanie nauczyć się wszystkiego. Jeśli jesteś z Sandnes, o księgowości i formalnych aspektach prowadzenia norweskiej firmy możesz się dowiedzieć kontaktując się z nami za pomocą poczty elektronicznej.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Żywiołowo rozwijające się biuro rachunkowe zapewnia kompleksową obsługę księgową. Oferujemy innowacyjną formę współpracy za pośrednictwem internetu. Dojeżdżamy również do klientów z miasta Łódź i z okolic. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, rzetelność i skuteczność działań. Odbiorcami naszej oferty są małe i średnie przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w obsłudze kadrowo-płacowej. Służymy fachowym doradztwem w kwestiach powiązanych z prowadzeniem własnej firmy. Charakteryzuje nas indywidualne podejście oraz zaangażowanie w realizowane zadania.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Szczecin »

  Polecana witryna internetowa zawiera spis porad księgowych, które ma w ofercie firma. Główną specjalnością Taxes Group na obszarze miasta Szczecin jest księgowość. Pracownicy to specjaliści, którzy udzielają również porady prawnej. W ofercie znajduje się reprezentowanie klientów przed organami administracji publicznej. Dodatkowo umieszczono adresy do stron i narzędzi, przydatnych dla właścicieli firm. Przy podpisaniu umowy, firma oferuje specjalne zniżki. Możliwe jest skorzystanie z konkretnych opcji bądź też kompleksowa obsługa.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Skarżysko »

  Pochłania Cię praca we własnej firmie i brakuje Ci czasu na rozliczenia podatkowe? Jest proste rozwiązanie problemu. Księgowa Kielce wypełni dokumenty i wyliczy za Ciebie wszelkie podatki. Powierzenie tych zadań profesjonalistom to niezwykła ulga, ponieważ możesz wówczas spokojnie zająć się bieżącymi sprawami swojej firmy i jej rozwojem. Nasze url=http://www.koryfeusz.pl/page/sitemap]biuro rachunkowe Szydłowiec [/url]w swoim zakresie usług ma: rozliczenia podatkowe i księgowe,rozliczenia ZUS, zajmuje się też sprawami kadrowymi oraz sporządzaniem wniosków o dotacje. Rozliczamy małe i duże przedsiębiorstwa, a także osoby fizyczne nie prowadzące działalności. Do pracy podchodzimy rzetelnie. Sprawimy, że comiesięczne rozliczanie podatkowe nie będzie stanowiło da Ciebie problemu. Ty zajmujesz się spawami funkcjonowania swojego biznesu, a my rozliczeniami podatkowymi. Nasze biuro rachunkowe Starachowice świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi, zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo. Mamy wielu zadowolonych klientów, dołącz do tego grona. Referencje klientów na temat naszej pracy znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwentura - inwentaryzacja, spis z natury. »

  Świadczymy usługi z zakresu inwentaryzacji, spisu z natury środków trwałych oraz księgowości. Wykonujemy wszechstronne prace w ramach przeprowadzania inwentaryzacji. Mamy piętnaście delegatur terenowych, dzięki którym możemy wykonywać usługi na obszarze całego kraju. Inwentaryzacja jest wykonywana w formie zautomatyzowanej, tak by uefektywnić i przyśpieszyć całe postępowanie i móc wypełnić usługę w sposób rzetelny. Mamy nadzieję, że nasze wieloletnie doświadczenie w księgowości i działanie według idei społecznie odpowiedzialnego biznesu sprawi, że pomożemy wielu początkującym księgowym, a nasz portal informacyjny będzie cieszył się nieustającym zainteresowaniem odbiorców.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Posiadające doświadczenie biuro rachunkowe eRachuba działa na obszarze Warszawy. Agencja zajmuje się na przykład prowadzeniem handlowych, rozliczaniem z Zus-em, reprezentowaniem podatników przed właściwymi instytucjami i kwestiami kadrowo-płacowymi. Ponadto biuro oferuje pomoc przy rozpoczynaniu działalności i doradztwo. Na witrynie www opublikowano listę klientów, a także cennik usług. W uzyskaniu dokładniejszych informacji pomoże wypełnienie formularza kontaktowego. Zapraszamy do kontaktowania się z konsultantami.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe – Fast Progress »

  Biuro rachunkowe Fast Progress Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora usług księgowych. Za cel stawiamy sobie kompleksową i rzetelną obsługę wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółki kapitałowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze Biuro księgowe w Warszawie zajmuje się prowadzeniem rozliczeń w następujących formach podatkowych: Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Księga Handlowa, Ryczałt, Karta Podatkowa, rozliczenia VAT oraz ZUS. Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędami Skarbowymi, ZUSem oraz innymi instytucjami. Biuro mieści się w ścisłym Centrum Warszawy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym przy Stacji Metra Politechnika.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi finansowe Warszawa »

  Miejmy nadzieję, że nie masz kłopotów związanych z rachunkowością. Są one w większości wypadków bardzo gorzkie dla właścicieli przedsiębiorstw. Z drugiej strony jeśli tworzysz własną organizację to powinieneś zlecić dbanie o kwestie księgowe rzeczoznawcom. Toteż wskazane jest postawić na wypróbowane marki takie jak BTK Finanse z Warszawy. Instytucja ta to prawdziwy lider w sektorze. Dzięki sowitemu doświadczeniu i kompetencji na odpowiednim poziomie nie musisz się martwić nieomalże niczym - wszystkimi wątpliwościami zajmie się personel BTK.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Internetowe biuro rachunkowe, oferuje Państwu profesjonalną obsługę księgową od zaraz. W tym celu prowadzimy wyłącznie firm oraz spółek rachunkowość. Jeśli stawiasz na profesjonalizm oraz ceny takich usług, to nie zwlekaj i odezwij się do nas. Już teraz możesz skonsultować się z naszym doradcą poprzez rozmowę na stronie internetowej oraz przez telefon. Dlatego nie czekaj i koniecznie już teraz zgłoś się do nas.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Białymstoku »

  Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz skoncentrować swój czas na rozwój własnej firmy- zaufaj nam.
  Rzetelnie i fachowo poprowadzimy księgowość Twojej firmy oraz w kompetentny sposób zajmiemy się jej sprawami kadrowo-płacowymi. Dzięki scedowaniu obowiązków księgowo-kadrowych do naszego biura rachunkowego uzyskasz oszczędność środków, a oprócz tego czasu.
  Biuro Rachunkowe w Białymstoku świadczy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe zarówno dla podmiotów gospodarczych jak też dla kontrahentów indywidualnych. Prowadzimy usługi na terenie Białegostoku. Firma posiada umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w związku z wykonywaniem czynności usługowych oraz dodatkowo licencje Ministra Finansów. Zapewniamy usługi na bardzo wysokim oczekiwanym przez Państwa poziomie, a dodatkowo gwarantujemy indywidualne podejście do kontrahenta.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Kompleksową obsługą księgową nasze wirtualne biuro rachunkowe zajmuje się już od ponad kilkunastu lat w których pomogliśmy to wielu firmą jak i spółką w prowadzeniu rachunkowości. Szukając profesjonalistów musisz zdobyć się na odwagę w zapytaniach i pytać o wszystko co ci chodzi po głowie. Nie czekaj i już teraz koniecznie zgłoś się do doradcy który z chęcią przedstawi ci nasze warunki umowy. Zapraszamy

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość online »

  Rachunkowość online wasz swobodny wybór!

  Księgowość online to program przygotowany na potrzeby dzisiejszego świata show biznesu. Każda jednostka chcąca zmniejszyć swoje wydatki na starodawną księgowość wymuszającą poszukiwania odpowiedniej księgowej czy księgowego bądź biura księgowego stara się wynaleźć inne innowacyjne rozwiązanie. Takim bez wątpienia jest aplikacja internetowa księgowość online zawierająca w sobie możliwość tworzenia faktur VAT czy powadzenia książki przychodów i rozchodów firmy.

  Na pewno zastanawiasz się dlaczego firmy w dzisiejszych czasach wybierają tego typu programy? Tutaj pojawia się magiczne słowo opłata! Otóż każdy przeciętny oraz nieprzeciętnyNowak kalkuluje swój budżet, a także budżet swojego przedsiębiorstwa. Program internetowy księgowość online jest dla niego zatem świetnym oraz tanim rozwiązaniem. Dzięki takiej aplikacji oszczędza on także swój czas. Dzięki temu programowi może załatwić swoje sprawy księgowe nie musząc wychodzić do firmy zajmującej się rachunkowością.

  Pewno już znasz mój punk widzenia. Proponuję Ci abyś już dziś wypróbował naszą ofertę księgowości online i cieszył się z korzystania z naszego produktu!

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe