Banki Podkategoria: Banki

1 · 2 · następna strona »
 • Darmowe konto internetowe, mBank konto »

  Blog, na którym zapoznasz się z ofertą internetowego banku, mBank. Działający najdłużej wirtualny bank w Polsce, oferuje konta internetowe, osobiste, dla młodzieży, dla firm, a także inne usługi finansowe dostępne przez internet. Możesz podzielić się swoimi uwagami na temat oferowanych usług i tym samym pomóc innym użytkownikom wybrać konto najbardziej odpowiednie. Na blogu moje spostrzeżenia i uwagi.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani kredyt konsolidacyjny »

  Niemało jest tych spośród nas chwali sobie przydatność kredytów lub pożyczek, kart płatniczych, ratalnych zakupów itd. alternatyw skorzystania z zewnętrznego dofinansowania na aktualne potrzeby, które przewyższają naszą wydolność finansową oraz oczekiwać do czasu aż nazbieramy właściwą ilość pieniędzy z kredytem odwracamy sytuacje i wydajemy uzyskane w pożyczce od tego kto ma kapitały wcześniej, które ewentualnie systematycznie miesiąc w miesiąc spłacamy bankom. Sytuacja sie komplikuje jeżeli pożyczamy kilka razy u roznych pozyczkodawcow. Na koniec zostajemy z wieloma pożyczkami, których to regulowania musimy obserwować, w innym wypadku przekroczenie nawet jednego pośród nich może spowodować umieszczenie w bik. Aby tego uniknać, gdy spłacenie każdego zobowiązania może być zagrożone, otrzymujemy do skorzystania możliwość jaką jest kredyt konsolidacyjny. Pozwoli nam on zgromadzić w jednym banku wszystkie kredyty i inne długi finansowe, zarazem dopasowując czas i wysokość miesięcznej raty do naszych aktualnych zdolności finansowych, a do tego niektóre banki zaproponują nam ponadto gotówkę, z pomocą której pokryjemy dzisiejsze potrzeby.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Poznań »

  Najciekawsze zdjęcia ślubne w Poznaniu. Zdjęcia w studiu i plenerze. W ofercie także tabla pamiątkowe. Jednokartkowe oraz w twardej oprawie. Nasze tablice projektują profesjonalni graficy. Każdemu projektowi nadajemy niepowtarzalny charakter. Proponujemy również reportaże, zdjęcia reklamowe i komunijne. Fotoreportaże z imprez integracyjnych i zakładowych spotkań. Fotografia reklamowa to zdjęcia modelek i przedmiotów.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka hipoteczna »

  Reklamowana witryna zawiera bazę wskazówek na temat pożyczek hipotecznych. Wynajdziecie na niej drodzy klienci nie tylko wykładnię tego, czym kredyt hipoteczny się charakteryzuje ale również na jakich zasadach zwyczajowo jest oferowany. Ma to szczególnie duże znaczenie dla ewentualnych konsumentów, ponieważ każdy, kto zakłada zadłużenie się w ramach tego rodzaju produktu, musi przyswoić jego warunki by zdecydować się na propozycję takiego banku, która będzie wyjątkowo opłacallan. Dzięki poradom dostępnym na wspomnianej stronie, każdy będzie mógł upewnić się, na jakie fragmenty usługi warto zwracać indywidualną uwagę, przy podejmowaniu decyzji.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto internetowe, banki online, kredyty »

  Strona banki online segreguje oferty banków i instytucji finansowych w Polsce.
  Platforma finansowa, dzięki której zapoznasz się z cechami produktów finansowych, m.in. konta bankowe, kredyty, usługi finansowe dla firm. Możliwość kontaktu z doradcami finansowymi, a także złożenie wniosku online.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy Stefczyka »

  Kasa Stefczyka nieprzerwanie podnosi jakość oferowanych usług finansowych. Z produktów, takich jak kredyty bez BiK, mogą korzystać nawet osoby z długami. W omawianej ofercie znajdziemy różne preferencyjne linie pożyczkowe. Do dyspozycji klientów jest szeroka gama wysoko oprocentowanych lokat. Z tych usług korzystają osoby fizyczne, jak również całe przedsiębiorstwa. Konta osobiste odpowiadają potrzebom różnych klientów, np. studentów. Dla komfortu klientów Kasa umożliwiła internetową obsługę transakcji.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sygma Banque opinie »

  Głównym celem powstania witryny www.brand-sygma-bank.pl jest zaprezentowanie najczęściej stawianych przez klientów Sygma Bank Polska pytań oraz precyzyjnych i konkretnych odpowiedzi na nie. Zostaną Państwo poinformowani czym kierowali się kierownicy instytucji podczas wdrażania zmian takich elementów jak wizerunek czy znak firmy. Sygma Banque jest jednym z największych dostawców kart płatniczych i świadczycieli usług w sektorze finansowym w Polsce. W razie zapotrzebowania na niespodziewany zastrzyk pieniędzy fantastycznym wyjściem będzie przyglądnięcie się bliżej jego ofercie, z której skorzystało już wielu Klientów.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sygma »

  Jeśli kariera w Sygma Bank jest Twoim marzeniem, to trafiłeś idealnie. Aktualnie wszystkie polskie oddziały Sygma Banque Societe Anonyme zrzeszają ponad tysiąc osób i zespół ten stale się powiększa. Cenimy sobie pracowników bogatych w wiedzę i doświadczenie, którzy stanowią podstawę naszej instytucji, dlatego też regularnie organizujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje, a tym samym jakość naszych usług. Czekamy także na wszelkie opinie o Sygma Bank. Kadrę Sygma stanowi zespół profesjonalistów, który w każdej chwili możesz zasilić właśnie Ty.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • System płatności internetowych Paybynet »

  Domeną naszego przedsiębiorstwa są systemy płatności internetowych, które oferujemy właścicielom sklepów internetowych, bankom, administracji i każdemu, kto chciałby uzyskać dostęp do niezawodnego i wygodnego w obsłudze programu do płatności w sieci. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na stronie.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Buty krótkie »

  Aktualnie botki przechodzą swego rodzaju odrodzenie. Ich popularność jest coraz większa, toteż możemy je znaleźć w praktycznie każdej kobiecej garderobie. Kreatorzy mody chcąc sprostać potrzebom różnych kobiet projektują rozmaite wersje tych butów nie tylko na każdą okazję ale i odpowiednie do każdej pory roku czy warunków atmosferycznych. Nasza strona internetowa dedykowana jest właśnie w zupełności tematyce botków. Przeczytasz tutaj interesujące ciekawostki o historii botków, informacje dotyczące najświeższych trendów a także porady, z czym je zestawiać, by podkreślić swoją atrakcyjność.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Euro Banking »

  Banki-w-sieci - Kredyty, Ubezpieczenia, Konta Bankowe - Kredyty, Lokaty, Po�źyczki, Ubezpieczenia, Konta Bankowe. Oferty wszystkich banków działających w Polsce dostępne w jednym miejscu: Wypełnij prosty formularz on-line i załatw sprawę bez wychodzenia z domu! - Mission: Maksymalna wygoda dla klienta - Products: konta bankowe dla firm i osób fizycznych, lokaty, kredyty, ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, Leasing, Factoring, domy maklerskie

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie przelewy do Polski z UK »

  Przelewy pieniężne z UK do Polski - na konto lub na pocztę. Doskonały sposób na szybki przekaz do kraju. Znikome koszty oraz dobrze przygotowany sysytem transakcyjny. Wszystko wykonasz na stronie minutka.co.uk w parę minut. Sam oceń jak to działa!

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sygma »

  Jest to strona internetowa prezentująca bazę partnerów współpracujących z Sygma Bank, który jest polskim oddziałem francuskiej spółki Sygma Banque Societe Anonyme S.A. Wszyscy partnerzy Sygma Bank zebrani są w jednym miejscu w postaci łatwej w obsłudze wyszukiwarki. Dzięki niej łatwo i szybko znajdziesz wszelkie potrzebne informacje na temat lokalizacji sklepów oferujących karty kredytowe Sygma. Prowadzimy kooperacje między innymi z takimi firmami jak Husqvarna, Jysk czy Praktiker. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, to prosimy o kontakt.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Robot Sygma Bank »

  Sygma-bank-awatar.pl to strona prezentująca nowe oblicze Sygma Banque. Placówka obrazuje swoje aktualne logo, jakim jest Awatar Sygma Bank. W obrębie strony scharakteryzowany został cel zmiany wizerunku Sygma Banku. Koncepcja wprowadzenia cyborga zwanego Sygmą opiera się na prezentacji trwałej pozycji przodownika na rynku kredytów konsumenckich. Robot Sygma Bank ma symbolizować sympatię względem konsumentów i zaakcentować nowoczesne nastawienie Sygma Banque wobec kredytobiorców oraz podkreślić, że podczas zakupów zawsze można liczyć na Sygmę. Przychylne opinie dotyczące Sygma Banku i jego nowej twarzy stanowią potwierdzenie trafności nowych produktów banku.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunki firmowe »

  W tegorocznej edycji plebiscytu "Złoty Bankier", organizowanego przez Bankier.pl i PayU SA, w którym internauci i eksperci wybrali najlepsze produkty i usługi bankowe na polskim rynku, Alior Sync potwierdził pozycję najlepszego i najnowocześniejszego na rynku banku internetowego, zwyciężając w kategoriach "Najlepsze konto osobiste dla internauty", "Najlepsza bankowość mobilna" oraz "Innowacja Finansowa Roku 2012".

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs funta »

  Jesteśmy najbardziej wyspecjalizowaną instytucją finansową na Wyspach, która oferuje przekazy pieniężne do Polski. Dzięki temu oferujemy kilkanaście rodzajów przekazów pieniężnych w porównaniu z dwoma, trzema sposobami u konkurencji. Posiadamy szeroką ofertę usług transferów pieniężnych, która obejmuje m.in. przelewy na konta złotówkowe, walutowe (GBP, USD, EUR, CHF), opłatę rachunków w Polsce, przekaz na pocztę, do bankomatu oraz wiele innych. W Sami Swoi znajdziesz odpowiedni dla siebie sposób na wysłanie waluty do domu.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opinie banków »

  Szukasz konta w banku, ale nie masz pojęcia, które będzie dla Ciebie odpowiedni? A może potrzebujesz kredyt na samochód? Nic prostszego - wystarczy wejść na FreeBanking.pl i znaleźć interesujący nas produkt. Boisz się, że dany bank nie jest wiarygodny? Zobacz opinie innych użytkowników i przeczytaj recenzję eksperta. Dowiesz się o wszystkich haczykach. Zostaw również swoją opinię i podziel się nią z innymi. Zapraszamy - FreeBanking.pl - najbardziej opiniotwórczy portal bankowy w Polsce.

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sygma Banque opinie »

  Opinie Klientów o naszym banku są dla nas najważniejsze. Z tego powodu stworzyliśmy witrynę, która pomoże w kontakcie Sygma Bank - Klienci. Strona zawiera wszystkie możliwe kanały komunikacji. Sygma Bank opinie jest ucieleśnieniem dobrze funkcjonującej instytucji, dla której najważniejsze jest zaufanie oraz partnerstwo budowane dzięki wyrażanym opiniom. Jako pierwsi na rynku Sygma Banque utworzyli funkcję Mediatora Klienta, dzięki której obsługa naszych Klientów będzie stała na najwyższym poziomie. Jeśli mają Państwo chęć wyrażenia swojej opinii zapraszamy do kontaktu z Sygma Bank.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agotówka »

  Kursy walut to wartość nominalna pieniądza danego kraju, która jest określona w walucie innego państwa. Kredyt mieszkaniowy kalkulator umożliwia nam porównanie ofert największych doradców finansowych. Kalkulator rodzina na swoim to bezpłatny kalkulator, dzięki któremu bez problemu można ustalić wysokość miesięcznych rat oraz dopłat do kredytów mieszkaniowych. Leasing zwrotny nieruchomości jest popularną formą zdobywania kapitału inwestycyjnego.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obliczanie zdolności kredytowej »

  Posługując się planem, który wykorzystują doświadczeni doradcy, sami mamy możliwość przygotować kredyt hipoteczny ranking. Audyt finansowy swoim zakresem obejmuje ocenę sprawozdań finansowych i budżetowych zgodnie ze wszystkimi standardami rewizji finansowej. Kredyty samochodowe można zaciągnąć już bez żadnej wpłaty własnej lub zaświadczeń o zarobkach. Obliczanie zdolności kredytowej jest niezbędne szczególnie w przypadku dużych kredytów bądź tych o długim okresie spłaty.Obliczanie zdolności kredytowej jest bardzo istotne szczególnie w przypadku dużych kredytów lub tych które będą długo spłacane. Dotacje unijne dla firm są bezzwrotną pożyczką, pozyskiwaną ze środków Unii Europejskiej, na określone cele przedsiębiorstwa. Pożyczki bez BIK bez trudu można dostać z pominięciem niepotrzebnych formalności nie tylko w bankach, lecz i w instytucjach pozabankowych.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Banki