Technika biurowa Podkategoria: Technika biurowa

 • Kalkulator Citizen »

  Sprawne działanie każdego jednego biura potrzebuje dostępu do rozbudowanej grupy elementów papierniczo-biurowych, jakie w obfitej liczebności oraz wyborze mieszczą się pośród proponowanych produktów marketu wielobranżowego Lucas24. Jeżeli pragniesz dobrze „umeblować” owego typu przestrzeń, już dziś dzień gorąco zapraszamy cię do złożenia wizyty na stronie www.lucas24.pl dla zaznajomienia się z naszą pełną propozycją. Zapewniamy konkurencyjne ceny, jak też przyjazną obsługę klienta. Do kupowania u nas bez wątpienia przekonają cię nasze rabaty oraz intrygujące opcje dostarczenia przesyłki do siedziby twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • CopyNet Kraków - sprzedaż, dzierżawa, serwis kserokopiarek, drukarek, niszczarek, klimatyzatorów »

  Firma CopyNet z siedzibą w Krakowie zajmuje się branżą urządzeń biurowych z naciskiem na kserokopiarki, kopiarki, niszczarki, drukarki, klimatyzatory oraz faksy. Od wielu lat wiedziemy prym w środowisku z powodzeniem realizując sprzedaż, dzierżawę i naprawę maszyn. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz sprzęt nowy i poleasingowy z możliwością zakupu, zaproponujemy także korzystne kontrakty na wynajem urządzeń razem z dostawami materiałów eksploatacyjnych oraz pełną obsługą serwisową. Wiodący producenci sprzętu nie mają przed nami żadnych tajemnic, dlatego bez problemu poruszamy się w takich markach jak Konica Minolta, Xerox, Canon, Sharp, Kyocera, OKI, Oce, Lexmark, Samsung, Brother, HP, HSM, Ricoh i wielu innych. Nasze zaplecze serwisowe działa szybko i skutecznie – usuwając nawet najtrudniejsze awarie sprzętu pogwarancyjnego i gwarancyjnego. Dodatkowo, w naszym Salonie Firmowym dajemy możliwość skorzystania z usług poligraficznych polegających na kopiowaniu, kserowaniu, skanowaniu, drukowaniu i bindowaniu. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Testy oprogramowania android »

  Mobileworld24, to rewelacyjny serwis, który obowiązkowo powinni odwiedzać entuzjaści nowinek technicznych, a szczególnie, użytkownicy interesujący się mobilnymi technologiami. Kilkuosobowa redakcja pisze wiarygodne i bardzo ciekawe teksty na temat najlepszych aplikacji na Androida i genialnych aplikacji na iPhone. Na polecanym serwisie publikowane są wiadomości na temat dostępnych oprogramowań. Dzięki takiej wiedzy, można dobrać właściwe gry i dodatki, żeby w pełni wykorzystywać atrybuty urządzenia.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady »

  Strona mówimyjak.pl poświęcona jest wszelkiego rodzaju poradom oraz informacjom potrzebnym Państwu na co dzień. Już teraz zapraszamy serdecznie do odwiedzania specjalnie przygotowanych przez nas działów takich jak finanse, fakty oraz kultura w celu uzyskania dużej dawki wiedzy ze wszystkich dziedzin życiowych, które Państwa interesują. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi ciekawymi artykułami na tematy takie jak abc oszczędzania czy też atlas grzybów jadalnych i trujących. Proszę sprawdzić naszą stronę już teraz, ponieważ wiedza którą posiadamy jest ważna i przydatna Państwu już teraz!

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Technika biurowa